Sari la conținut

Nos Pe Aprilia Rs 125


Postări Recomandate

scuze daca am mai postat o data....e urgent sa poate ??? am tot sport pe ea !!!!!

 

vreau informatii va rog.......!!!!!!!!!

Ce NOS mah,i-ati dreq altu mai mare,sau nu ai inca 18 ani?asteapta sa mai cresti si dupa aia i-ati unu mai mare si gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-ati frate,pune-ti Nos ca mege,am vazut eu.Pune ca o sa zbori ; poate asa sacapam de voi astia de 16-17ani care nu va mai suportati.

 

 

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes:)

Hai ca e tare ......... citi ani ai ? :bounce:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o toba.. 400 eur

un filtru K&N 80 eur

un NOS mic 400 eur, un NOS calumea pt RS 125 900 eur

..toate acestea se pot plati de la parinti sau cu cardul lu tati..

 

prostia consumatorului de fatza..nelimitata..practic.. de nepretuit..

 

pacat ca motoreta nu are nici un cuvant de spus..pe ea ai intrebat-o daac e deacord? imie mila de ea pe mana cui a incaput.. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

necunoscatorii sa se abtina.se poate pune nos pe aprilia de 125 care e problema.sunt kituri special concepute pt motorul respectiv asa ca nu se prajeste nimik.mai intai ganditi inainte sa vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate , da ce aveti mah cu nos-ul pe motociclete . de unde ati aparut . cred ca cineva s-a uitat prea mult la biker boyz . daca eram in america , unde se pune nos si pe masina de tuns iarba :disappointed: mai ziceam dar in romania nu ai ce sa faci cu asa ceva , decat sa te dai mare la gajici ca uite ce tare sunt eu am nos :crack: . de bani aia mai bine iti iei un achipament bun full . sa iti protejeze curu` cand te versi . sau daca ai un asa echipament , ia-mi mie unul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de bani aia mai bine iti iei un achipament bun full . sa iti protejeze curu` cand te versi . sau daca ai un asa echipament , ia-mi mie unul

Asa si eu as vrea :disappointed:

 

Da da voi nu aveti ce face?Pune si tu nos pe un 400,nu pe rs 125 ca il faci praf si asa nu tine el prea mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:sick: :lol: :disappointed: :crack: asta concureaza cu siguranta la unul dintre cele mai cretine topicuri de pe forum! Bai copile....mananca cerealele de dimineata ca sa te faci mare, pune mana pe culegeri de matematica sa treci clasa, termina liceul, ia-ti o slujba si ai sa vezi....dupa ce o ti se mai dezvolte ''creerul'' daca mai vrei nos pe un tzantzar de 125 de cm in 2 T
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da rautaciosi sunteti oameni buni !

 

da ce ..... naibii.. cel care a deschis topicul v a jignit pe careva ??? :crack:

???????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

se putea explica cu calm si cuvinte frumoase... fara jignituri..etc..

NU ? sau is io prost?

 

 

hai peace si asfalt uscat :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da rautaciosi sunteti oameni buni !

 

da ce ..... naibii.. cel care a deschis topicul v a jignit pe careva ??? :crack:

???????????????????????????????????????????????????????????????

se putea explica cu calm si cuvinte frumoase... fara jignituri..etc..

NU ? sau is io prost?

hai peace si asfalt uscat :disappointed:

 

 

 

Felicitari...Vince B...

Numai Bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai mama,acum am citit si eu topic-ul asta!Frate,motocicletele de 125cc nu sunt de fuga,sunt doar ca sa inveti meserie pe ele,sa te pregatesti pentru ceva mai mare,in nici un caz sa o tunezi,sa ii pui tot felul de kit-uri si prostii pe ea ca nu merita.Motorul in 2t si asa se duce imediat,dar daca ii mai pui si nos.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...