Sari la conținut

Acident Pe Poiana (brasov)


brunetzicabv
 Share

Postări Recomandate

Tipul a incurcat-o rau de tot. Sta pe strada Mihai Viteazul nu stiu la ce numar si are un suzuki de 1200 adus din ungaria, neinmatriculata si fara acte la ea.Mergea ca nebunu pe toate stradutele astea inguste si pe Poiana va dati seama cum a mers.Cica a cazut intr-o curba, motoru s-a dus sub o dacie si el

s-a tavalit pe asfalt mai departe.Cand au ajuns politistii la locul accidentului a spus ca el a fost doar pasager si cel care a condus a fugit de la locul accidentului( io zic ca e vrajeala) si l-au luat politistii in masina....va dati seama ca nici ei n-au inghitit vrajeala.Noi eram in livada cand se vorbea despre accident si am auzit ca vorbeau 2 politisti comunitari ca cica tipul era ori beat ori drogat.....asa ca a incurcat-o rau de tot si cred ca va intra la parnaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Berbecii aia de politisti comunitari si-au parcat conservele chiar in prima curba, unde vizibilitatea este 0, nu mult a lipsit sa ma infig in ei :banana: Eu am auzit ca tipul s-a ridicat, s-a scuturat si a tuns-o.

 

stie careva ceva exact cauza

 

Cobora din poiana, si a intrat prea tare in curba de la cimitir, a calcat linia continua, din sens opus circula regulamentar o dacie super nova parca si poc. Motoreta era intr-adevar un Suzuki negru, naked, cu numere galbene (UK poate :smoke: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor voi spuneti "mama o meritato " dar cine sti ce avea baiatu de mergea asa cu motoru poate vreia sa se dea in stanba la cineva

si va zic eu ca e supe nasol cand te ea garda la lucruri deeaste eu ii urez baiatului sa nu pateasca nimic

ca si eu am trecut prin asta acident fara carnet si fata din spate grav lovita etc asa ca numai spuneti ca a meritato ca oricui i se poate intanpla ca nimeni nu sta astanparat cand e pe motor sau cand il are

 

si asta le dau gaborilor bulangi :banana: ca mam saturat de iei si de arfele lor :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine conduce fara permis este INCONSTIENT, mai face si accident, bine ca nu a facut si victime, idiot. Dosar penal si permis mumu.

 

@bulterieri, incearca sa fi mai atent cand postezi, nu se intelege nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ca si eu am trecut prin asta acident fara carnet si fata din spate grav lovita etc asa ca numai spuneti ca a meritato ca oricui i se poate intanpla ca nimeni nu sta astanparat cand e pe motor sau cand il are" :banana:

 

pacat ca ai scapat de gaborii aia cu arfe de ii injuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor voi spuneti "mama o meritato " dar cine sti ce avea baiatu de mergea asa cu motoru poate vreia sa se dea in stanba la cineva

si va zic eu ca e supe nasol cand te ea garda la lucruri deeaste eu ii urez baiatului sa nu pateasca nimic

ca si eu am trecut prin asta acident fara carnet si fata din spate grav lovita etc asa ca numai spuneti ca a meritato ca oricui i se poate intanpla ca nimeni nu sta astanparat cand e pe motor sau cand il are

 

si asta le dau gaborilor bulangi :banana: ca mam saturat de iei si de arfele lor :smoke:

 

Jesus frate... o carte o atentie ceva ca nivelul este scazut rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

si va zic eu ca e supe nasol cand te ea garda la lucruri deeaste eu ii urez baiatului sa nu pateasca nimic

ca si eu am trecut prin asta acident fara carnet si fata din spate grav lovita etc asa ca numai spuneti ca a meritato ca oricui i se poate intanpla ca nimeni nu sta astanparat cand e pe motor sau cand il are

 

si asta le dau gaborilor bulangi :banana: ca mam saturat de iei si de arfele lor :smoke:

chiar...ce o fi frate in capul astora de dau de permis...ce stiu maimutele de pe margine care te admira ca ai sau nu permis....doar prostii au permis in ziua de azi....(vezi semnatura!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca l-a mancat in poponeata acum nu are decat sa plateasca.Nu ii mai tineti partea ca fuge de politie si poate da peste voi unul din asta (sau peste mama,frate,surora,tata).Oamenii astia sunt niste inconstienti,daca a avut bani de motor nu a avut 300 ron pentru permis ? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor voi spuneti "mama o meritato " dar cine sti ce avea baiatu de mergea asa cu motoru poate vreia sa se dea in stanba la cineva

si va zic eu ca e supe nasol cand te ea garda la lucruri deeaste eu ii urez baiatului sa nu pateasca nimic

ca si eu am trecut prin asta acident fara carnet si fata din spate grav lovita etc asa ca numai spuneti ca a meritato ca oricui i se poate intanpla ca nimeni nu sta astanparat cand e pe motor sau cand il are

 

si asta le dau gaborilor bulangi :banana: ca mam saturat de iei si de arfele lor :smoke:

Tie si celor ca tine va urez multa PUSCARIE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel isi merita soarta, dar daca ati fi voi in locul lui...tot asa ati zice? Multa bafta motoristului inconstient. Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...