Sari la conținut

25 Iulie 2006 - Accident Dn1 - Prim Ministrul Tariceanu Implicat Cu Mo


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 362
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt doi dobitoci pe OTV (diaconescu si un alt dobitoc) care comenteaza aiurea, cum ca nu-i normal ca premierul sa se plimbe cu motocicleta, ca ce conducatori avem, cat de iresponsabili...kkturi din astea; uitati si va minunati dragi motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pariu ca daca e el vinovat nu i se suspenda permisul???

 

de ce 15 iulie?ca nu pricepeam care e topicul

 

politistul de la realitatea a zis ca a intrat pe contrasens in masina aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stire de pe realitatea: "parasind sensul de mers lovindu-se frontal cu autoturismul Ford Mondeo".Ar fi foarte frumos daca am merge pe la el.Eu cel putin stiu ca m-as duce..dar nu am cu ce ca inca nu mi-am inmatriculat motorul :banana: .So..o actiune de genul asta ar fi excelenta si ar da bine pt motociclisti(si asa nu avem o imagine fantastica)

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu la stiri acum....cica nu ar fi asa grav...dar poate fi praf in ochi.

 

ar fi frumos ca in zilele urmatoare sa ne strangem cativa si sa mergem la ellias. nu cred ca or sa ne de-a drumul la poarta...dar sigur vor fi acolo reporteri si vor face un reportaj..3 secunde de turatie la motoare si gata..si poate o sa ajunga la Tariceanu. o plimbare de sustinere pentru un motociclist accidentat. plus ca, atunci cand ere petitia si a venit la arc...s-a aratat interesat de problemele noastre. ar fi frumos si poate un plus la imaginea noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu la stiri acum....cica nu ar fi asa grav...dar poate fi praf in ochi.

 

ar fi frumos ca in zilele urmatoare sa ne strangem cativa si sa mergem la ellias. nu cred ca or sa ne de-a drumul la poarta...dar sigur vor fi acolo reporteri si vor face un reportaj..3 secunde de turatie la motoare si gata..si poate o sa ajunga la Tariceanu. o plimbare de sustinere pentru un motociclist accidentat. plus ca, atunci cand ere petitia si a venit la arc...s-a aratat interesat de problemele noastre. ar fi frumos si poate un plus la imaginea noastra.

 

 

Eu cred ca o idee foarte buna ar fi sa va duceti acum, cat e stirea calda, mai ales ca acum sunt multi reporteri acolo. Nu cred ca o sa fie internat ca sa va puteti duce in alta zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...