Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2010


Aleko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pot spune ca am mers pe o roata 80 km........ :laugh: ............statea saltata de fata roata nu prea facea contact cince stie ce cu asfaltul........mai ales la curbe incepea si tremura ghidonul .........se salta pe o roata si fara tuningul acesta :drink:

Editat de danny_motor86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergeti prin Ploiesti spre mizil vineri dupamasa, anuntati-ma si pe mine;ma bag si eu la grup...cicloburule stiu ca tu treci :drink:

am mai vorbit si cu marian,etc. ar fi frumos sa mergem intr-un grupulet mai mare!

 

numai bine! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cicloburule stiu ca tu treci :) ...

 

numai bine! :laugh:

Nup, din păcate anul acesta "sar" peste întîlnire, peste 12 ore plec la mare, concediul era planificat deja aÂşa că... n-am cum să ajung. Dar vreau să vă simțiți bine Âşi pentru mine!

Toate bune! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Cu mare durere în suflet, trebuie să spun pas anul acesta...

Trebuie să duc pe cineva la aeroport La Bacău taman vineri, apoi sîmbătă lucrez - nu am adunat de un liber....- apoi să mă întorc la un fel de nuntă la IaÂşi duminică....

 

Oricum, dJawolina nu e tocmai în regulă cu cele hîrtii...

dar, o să includ într-un program serios Âşi irefutabil un alt moment ca acesta cu siguranță!

 

Dacă cineva de pe la Vaslui - Bîrlad - IaÂşi face o plimbărică sau ocol pe la HuÂşi, trimit eu cu mare drag la toată lumea ceva producție de coastă, să îmi cinstiți absența!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

japonezele poa sa participe si ele la intrunire?

sau este numa pentru fieru comunist?

 

 

din cate stiu eu,japonezele nu intra la aceasta categorie,poate doar chinezoaicele

imi pare rau,dar e doar si numai pt. comuniste sau clasice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...trebuie să spun pas anul acesta...

Mai bine ar posta cei care vin, de scuze nu-i nevoie, sunt inutile! Nimeni nu este obligat, participa din placere cine vrea... Prevad ca vor fii prezente tot vechile si nelipsitele motoare din anii trecuti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

right, the old bitch is full of new oil and I've packed spare pistons and some dynamite in case the electric system cooks again.

Save me a cold beer, I'll see the ugliest of you this weekend if I survive the ride to the border...

 

:laugh:

 

p.s.- invite some girls this time ??? After 4 years Krokodile is looking too pretty...

Editat de charlie23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Who provided the pistons this time? :D

Do you have 20 of them? :)

Don't worry, I have a trailer I can borrough anytime from work.

 

And who the hell is Krokodile?? :drink:

 

 

 

p.s.

Do you still have some Russian Iron patches? I can use them when I ride my Dyna!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prevad ca vor fii prezente tot vechile si nelipsitele motoare din anii trecuti..

Asa si? care-i baiul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Prevad ca vor fii prezente tot vechile si nelipsitele motoare din anii trecuti..

 

Lasa, ca poate mai ajung si unele comuniste, fabricate dupa 2000 !

Mai ales ca e rost de bere ... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Pedros, zi nene, astia din Buc. cand si unde se aduna? Sa stim ce timp avem sa ne aranjam droagele. Si sa spuna lumea cine mai vine cu nevestili, ca doar nu or sa fie decat ale noastre 2. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun plecarea spre Mizil, vineri 20 aug in jurul prinzului, si asta datorita faptului ca merem cu ataj si sa ne ferim de traficul care va fi dupa ora 16.

Astept propuneri de locul de intalnire si ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun plecarea spre Mizil, vineri 20 aug in jurul prinzului, si asta datorita faptului ca merem cu ataj si sa ne ferim de traficul care va fi dupa ora 16.

Astept propuneri de locul de intalnire si ora.

Arcul de Triumf (ca e langa DN) intre orele 13.oo-14.oo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arcul de Triumf (ca e langa DN) intre orele 13.oo-14.oo ?

 

Sa fie la 13 ca sa avem timp sa ajungem.Mai o pana de cauciuc ,mai o platina.Zic la ora 13.00 ca sa plecam pe la 13.30 si sa-i dam un tl.lui Ciro ca sa ne astepte la Mizil.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei , din ploiesti nu pleaca nimeni?

cei din buc. pe unde o luati?

intrati in ploiesti ? sau o luati pe centura de est (bucov)?

poate ne intalnim, si mergem in grup organizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie la 13 ca sa avem timp sa ajungem.Mai o pana de cauciuc ,mai o platina.Zic la ora 13.00 ca sa plecam pe la 13.30 si sa-i dam un tl.lui Ciro ca sa ne astepte la Mizil.Bunu.

In jurul orei 16, asteptam un semn de la voi.

Caind ajungeti la Petromul din Mizil dati un telefon la nr.0767383482 pt. detalii in caz ca nu stiti drumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care pleaca din Bucuresti,nu sunt sigur daca pot merge si eu cu voi in grup dar sigur 100% am sa fiu prezent la intrunire..................am vorbit cu PEDRO si daca este intru si eu in grup , ma luati de la pod la Magura(iesirea din Otopeni ,imedial dupa biker's club)....vom vedea vineri ce si cum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta lucruri frumoase :baldy: . Daca totu' e bine o sa fiu prezent la intrunire. O sa fiu plecat la tara zilele viitoare la tara, unde nu o sa am acces la internet. Ar fi ok daca mi-ati lasa(cei din zona Pitesti, Curtea de Arges, Campulung) pe PM numerel de telefon ca sa va sun si sa facem cumva sa mergem impreuna spre Mizil. Pana atunci sa mearga bine motoarele si zile bune.

 

 

Plec la tara (Mihaesti - spre Campulung) si nu am net.

Suna-ma la tel. 0722666027.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printre altele, eu incerc sa plec sambata dimineata din Bucuresti. Nu cred ca pot sa raman pana a doua zi pentu ca sunt la munca duminica. (Deh, asa sunt unii, mai fraieri...). Daca mai vrea cineva sa mearga sambata dimineata, astept PM !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...