Sari la conținut

Expeditia solitara "EuroAsia Tour TransSiberia 2010"


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

viza sportiva :D)

 

da domle m am lamurit

n a fost la spirala in costinesti

 

m a bucurat foarte mult cand am vazut un r6 printre pietroaiele de acolo(si alte motoare), deci nu o sa fiu nevoit sa mi schimb motoru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haha, asta suna intr-un mare fel. Dane.

 

In alta ordine de idei, am tras prima parte a reportajului de la Motomagia. Astept si a doua parte. Cine nu l-a vazut sa zica, inca nu stiu ce sa fac cu el din motive de copyright. Pana la episodul 2 o sa aflu.

 

 

 

Sa fiu eu chiar Dan Popescu???

 

 

Ia intreaba-l pe Cristache

 

 

 

 

 

 

 

Penibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai PM

 

mai dai unu`, te rog?

am prins doar sfarsitul reportajului.

 

 

Oricum,a dat bine pe sticla povestea,atat cat am prins din ea,plus niste peisaje superbe p-acolo. Si chiar ff prezentabil depe.ma rog,juma` de minut daca-si dadea ochelarii jos sa priveasca ascultatorul in ochi , ar fii facut totul.Simpatic foc, ce sa zic. :laugh:

..despre 800-900 km intr-o zi, a explicat ca a fost in zilele in care a dat peste sosele abia facute si pustii, pe care mergea cu 140.Mie mi se pare ff pertinenta treaba asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut filmuletul, merci pt PM. Daca DP era la fel de simpatic cu ''papagalii de internet'' precum a fost la televizor cu cei 2 prezentatori, acum era idolul nostru, hai sa zicem un 3 x Mihai :laugh: . Dupa 111 pagini de topic ma intreb cum naiba s-a ajuns aici ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati auzit ca au scapat talibanii vii si de data asta cand i-a fost refuzata viza pentru Bangladesh; e mai plin de el si de minciuni decat un WC de c*c*t, scuzati expresia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut filmuletul, merci pt PM. Daca DP era la fel de simpatic cu ''papagalii de internet'' precum a fost la televizor cu cei 2 prezentatori, acum era idolul nostru, hai sa zicem un 3 x Mihai :D . Dupa 111 pagini de topic ma intreb cum naiba s-a ajuns aici ...

 

:laugh: Interesante reactiile starnite dupa vizionarea (intalnirea audio- video ) cu D.P. :D

Citesc cu interes reactiile celor care au vizionat prima parte a filmuletului ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* mie imi place cum da din mana dreapta cand zice: "dupa care dreapta, pe deasupra Kasachstan-ului..., adica spre Kasachstan".

 

"pana acum am zis deja vreo 10.000 km."

 

"care drumul oaselor ..nu e un drum al oaselor, e o porecla, ...o chestie din-asta de internet" ( :laugh: )

 

"mi s-a dat viza cod007, ceea ce inseamna performanta sportiva..." (ia sa dau un search pe net, ca sa vedem care-s performantele, poate iau si eu o viza d-asta :D )

 

"oamenii pana la nivel de Yakutsk... stiau ca trebuie sa vina un roman care e singur."

 

...si mai sunt, dar n-am timp acum sa revad clipul inca o tura.

 

apreciez faptul ca s-a imbracat cu sacou si cravata, ca un adevarat motociclist de cursa lunga la o emisiune de profil, unde prezentatorii poarta mereu tinute moto. aprecize negativ, cum s-ar spune. ochelari de soare, pix la buzunarul de la piept, "costumatie" tipica de securist. care este. simpatic, altfel.

Mesaj completat

* apreciez, de data asta pozitiv, raspunsul promt pe PM.

 

Dane, mama, reformulez: iti sta bine in "costumatie" de securist. chiar daca nu esti ;)

 

mai baga-ne filme, ca altfel moare topicul asta cu tine de gat. ...mne, cu agaricii de gat :D

Mesaj completat

* prompt! ...pftiuu! ce ma mananca la taste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...