Sari la conținut

Pro Biker's Party - Snagov Parc


ariciu
 Share

Postări Recomandate

firar a naibi de treaba,cred ca m-am ramolit dracu de tot...probabil percep cam aiurea realitatea...CA MIE MI-A PLACUT.mai putin idiotii de politisti care nu mai pridideau in ai ameninta pe organizatori cu amenda daca nu le da numele aluia care a avut tupeul si obraznicia de a face un parlit de cerculet(roker satanist nenorocit).dupa mine a fugit unu sa-mi ia numele ca n-am avut casca la parada(asmutit de un civil cu statie)...ce mai ..., s-au dat in spectacol din toata capacitatea lor "generos intelectuala".daca pana acum aveam doar banuieli,....acum m-am convins ca oamenii astia ne urasc din toti rarunchii(ca ei doar cu rarunchii gandesc)

preturile cam mari intradevar,dar sa fi vazut la vecinii de la "el capiten" pretane...am dat 1700000 pe doua feluri plus prajitura.asta e...in rest....lume multa ,gagici garla,motoare superbe,magazine asisderea...ce mai...misto,misto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a,mi-am adus aminte..multumesc celor care au venit sa ma "verifice" dupa ce am cazut..raman dator,sper sa aflu si care erati :ok:

 

 

aoleuuu tu ai cazut man pe banda 1 cu prietena pe spate la intoarcere ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii s-au distrat alti nu,niceodata nu vor fi toti participanti satisfacuti, intodeauna exista cineva care vrea altceva sau vrea mai mult.Petrecerea a fost OK se putea si mai mult dar intodeauna avem de invatat ceva nou.Eu am vazut multa lume cunoscuta acolo multi prieteni si asta conteaza mult mai mult decat distractia.Bafta si respect pentru organizatori :ok: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii s-au distrat alti nu,niceodata nu vor fi toti participanti satisfacuti, intodeauna exista cineva care vrea altceva sau vrea mai mult.Petrecerea a fost OK se putea si mai mult dar intodeauna avem de invatat ceva nou.Eu am vazut multa lume cunoscuta acolo multi prieteni si asta conteaza mult mai mult decat distractia.Bafta si respect pentru organizatori :ok: .

 

Glumesti.

Raportat la nr de motociclete a fost slabutza intilnirea. Despre ce distractie vorbesti? Daca luai 4 beri la bord poate vedeai situatia mai roz. Pt cei care nu au baut "petrecerea" a fost un fiasco.

Ma asteptam avind in vedere numarul mare de accidente mortale in care sint implicati motociclistii sa se discute sau sa se caute raspunsuri ca doar scena aia a fost goala majoritatea timpului. Nimic. Totul trecut sub tacere.

p.s. gagiul cu japoneza albastra fara toba care polua fonic atmosfera probabil ca a fost singurul care s-a distrat. :hug: cu nesimtire evident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

p.s. gagiul cu japoneza albastra fara toba care polua fonic atmosfera probabil ca a fost singurul care s-a distrat. :ok: cu nesimtire evident.

Aici ai dreptate si eu si prieteni mei i-am dat sa manance pentru o luna de zile....are frigiderul plin ...inca ma doare capul de la drujba lui.Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleuuu tu ai cazut man pe banda 1 cu prietena pe spate la intoarcere ??

yo am cazut ca bou pe iarba..cum au cazut si multi altii..si knd ma gandeam ca vreau sa vin cu suzuki..ma strivea,bine ca am fost inspirat :hug: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ii stiu de undeva pe cei care au luat locul 1 si 2 la scanderberg masculin. Unu dintre ei cred ca practica scanderberg la nivel profesional iar al 2 lea cred ca e la ridicat greutati tot profesional. Si desigur nu au nici o treaba cu motociclismul . . . ar trebui sa se ceara la inscriere carnetul de conducere sa vedem si noi ca sunt motociclisti, ca doar e o intalnire moto nu?

 

Mircea Parjol intra in competitiile de skandenberg si powerlifting la categorii mari (+100). L-am vazut la powerlifting facand genoflexiuni cu 330 kile (deci ar fi putut si cu un Nipru :drink:). Paul Parjol, fiul, intra si el pe la skanderberg si daca nu ma insel a fost campion la haltere incepand cu junioratul.

 

Era ca si cum ar fi venit vreun campion national de moto sa provoace amatorii la un concurs pe circuit.

 

Concursul fetelor a fost mai "curat" :P

 

In alta ordine de idei, nici eu nu mai vin anii urmatori la Snagov, ca imi poarta ghinion. In 2000 mi-a bubuit garnitura de chiulasa la Simson prin Tancabesti, in 2003 mi-au furat benzina de am impins prin padure :hug: iar acu am ramas eu in pana prostului :ok: Pe aceasta cale multumesc celor cu Clio cu nr rosii B0xxxxx care m-au pescuit pe ploaia aia mizerabila, m-au dus pana la Petrom si m-au adus inapoi la motor.

Nu mai zic ca si vineri si sambata erau anuntate tzâtze in program si nu au fost deloc. Daca stiam, plecam dracu mai repede si nu ma faceam fleasca pana acasa.

 

La cat de superstitios sunt :lol: nu mai vin, ca cine stie ce necaz mi se mai intampla :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost intrunire de bucuresti..clar..ca pana acum la fel in toti anii.. ne dau clasa cei de prin alte parti, bravo lor, rusine noua aici.

motoare putine.. lume putina.. plictiseala.. INTUNERIC..

intrare platita degeaba.

preturile la.."consumabile" (mici drink) k peste tot la promenada mai scump, aia e nu ne plangem dar se putea mai bine. drumul pana acolo.. eh.. enduro sa ai ca restu vai mama..

noroc de pretini pe acolo k altfel mai mult de 30 minute nu petreceam in zona..

 

pacat..ne facem de kko..

aia e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anul ajung la o intilnire la bulgari sau la ardeleni....

am un feeling ca ne dau clasa noua bucurestenilor ......

sintem jmekeri dar nu sintem in stare sa facem nimic ca lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tin minte sa fi fost organizarea Bucurestiului (in general) ci doar a UNUI CLUB din Bucuresti. Sesizati diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tin minte sa fi fost organizarea Bucurestiului (in general) ci doar a UNUI CLUB din Bucuresti. Sesizati diferenta.

 

e a bucureshtiului, ca daca s-ar fi dus alt club cu un proiect mai bun, probabil ar fi oraganizat-o el!!!

de fapt snagovul e mai aproape de ploieshti decat de bucureshti :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DA asa e PLOIESTENII SUNT DE VINA fir-ar mama lor de roacari pletosi . . . :ok:

 

Ce bine ar fi sa putem arunca vina in curtea vecinului, asta e, Bucurestiu e praf la capitolul asta, sa ne fie rusine.

Pana acum cea mai tare intalnire de anul asta la care am participat a fost cea de la Ploiesti. Am mai fost la Brasov (nu mai merg), Constanta (mai merg ca e la mare deh) si Pitesti (mai merg pt locatia de vis)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt prea multe intruniri sa se mai distreze lumea.. parerea mea e ca daca ar fi maxim 2 intruniri pe an, fiecare ar face pe dracu in patru sa mearga macar la una.. iar cei ce merg la ambele ar fi fericiti ..acum sunt weekenduri in care sunt 2 intalniri ..asa ca dispare orice farmec.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DA asa e PLOIESTENII SUNT DE VINA fir-ar mama lor de roacari pletosi . . . :ok:

 

Ce bine ar fi sa putem arunca vina in curtea vecinului, asta e, Bucurestiu e praf la capitolul asta, sa ne fie rusine.

Pana acum cea mai tare intalnire de anul asta la care am participat a fost cea de la Ploiesti. Am mai fost la Brasov (nu mai merg), Constanta (mai merg ca e la mare deh) si Pitesti (mai merg pt locatia de vis)

Multumim de aprecierea locatiei,speram la anul sa obtinem aceiasi locatie si sa facem o intrunire ca la carte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, Snagov 2006:

++++locatie:desi spunea cineva ca e drum de enduroaie, in nici un caz-drum f. bun, micuta locatie totusi. La anu poate se gandeste cineva la Pustnicul in Branesti sau strand la Cernica, Snagov e un pic departe.

parada:in afara catorva rataciti (maj cu capre) care nu stiu ca parada nu e loc de jaloane, s-a mers cu viteza moderata, in bloc stabil, undeva la 50, 60 km/h (la Pitesti s-a mers cu 80 in oras).

prietenii:no credit card required.

bulgarii:mi-au placut chopperele lor, se vede totusi ca sunt mai pauperi, ca si noi de altfel, multe dragstare--de altfel theRiders Bulgaria sunt supporti Hells Angels.

formatii: Altar.

-----ploaia.

preturile mari (2 roni micu, 9 roni ceafa) si putine locuri de unde sa halesti sau bei :2.

plictiseala generala.

putine concursuri.

formatii: Comandorul Hoisan (motocicleta mea e nush ce dracu de artilerie....spune totul).

striptizu: a fost??? ca eu nu stiu, nu am vazut decat motociclete naked, daca despre asta era vorba.

 

Acum or mai fi si alte plusuri si minusuri, eu le-am zis pe alea care m-au interesat direct.

Pretul de 20 roni nu mi se pare mare, se reflecta in platitul formatiei, inchirierea locatiei, a scenei, alte cheltuieli inerente (specificate si de cbr-ica).

 

P.S.: Pt ca se apropie sfarsitul intrunirilor (mai merg doar la Tgv), am o vorba pentru vesnicii nemultumiti de pretul intrarii, de drumuri, de locatii ş.a.m.d :uniti-va intr-o Liga a Nemultumitilor si implicati-va intr-o organizare de intrunire, pt a arata celorlalti cum se face o intrunire, cu formatii mari chemate, fara bilet de intrare, cu cazare la Astoria, drumuri nemtesti, premii de 10.000 de paraguay de fiecare participant, etc...am eu cativa clienti de pe forum care vin cu masina la intruniri si tipa aiurea-n trasura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, Snagov 2006:

++++locatie:desi spunea cineva ca e drum de enduroaie, in nici un caz-drum f. bun, micuta locatie totusi. La anu poate se gandeste cineva la Pustnicul in Branesti sau strand la Cernica, Snagov e un pic departe.

parada:in afara catorva rataciti care nu stiu ca parada nu e loc de jaloane, s-a mers cu viteza moderata, undeva la 50, 60 km/h (la Pitesti s-a mers cu 80 in oras).

prietenii:no credit card required.

bulgarii:mi-au placut chopperele lor, se vede totusi ca sunt mai pauperi ca si noi, multe dragstare--de altfel theRiders Bulgaria sunt supporti Hells Angels

formatii: Altar.

-----ploaia.

preturile mari (2 roni micu, 9 roni ceafa) si putine locuri de unde sa halesti sau bei :2.

plictiseala generala.

putine concursuri.

formatii: Comandorul Hoisan (motocicleta mea e nush ce dracu de artilerie....spune totul).

 

Acum or mai fi si alte plusuri si minusuri, eu le-am zis pe alea care m-au interesat direct.

Pretul de 20 roni nu mi se pare mare, se reflecta in platitul formatiei, inchirierea locatiei, a scenei, alte cheltuieli inerente (specificate si de cbr-ica).

 

P.S.: Pt ca se apropie sfarsitul intrunirilor (mai merg doar la Tgv), am o vorba pentru vesnicii nemultumiti de pretul intrarii, de drumuri, de locatii Âş.a.m.d :uniti-va intr-o Liga a Nemultumitilor si implicati-va intr-o organizare de intrunire, pt a arata celorlalti cum se face o intrunire, cu formatii mari chemate, fara bilet de intrare, cu cazare la Astoria, drumuri nemtesti, premii de 10.000 de paraguay de fiecare participant, etc...am eu cativa clienti de pe forum care vin cu masina la intruniri si tipa aiurea-n trasura.

 

 

Daca vrem niste conditii cit de cit omenesti si fara sa ne jefuiasca unul si altul e prea mult?

Daca mai continua genul asta de intruniri pai nu mai vine nimeni.Si asa au fost putini.

Hai sa nu mai platim toate kkturile si sa ne spalam un pic ca nu mai avem 16 ani sa ne ardem prin boscheti.

Un wc ca lumea si o locatie mai misto nu e asa o mare pretentie.

parerea mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrem niste conditii cit de cit omenesti si fara sa ne jefuiasca unul si altul e prea mult?

Daca mai continua genul asta de intruniri pai nu mai vine nimeni.Si asa au fost putini.

Hai sa nu mai platim toate kkturile si sa ne spalam un pic ca nu mai avem 16 ani sa ne ardem prin boscheti.

Un wc ca lumea si o locatie mai misto nu e asa o mare pretentie.

parerea mea....

Ai dreptate cu conditiile, dar implica-te, propune, apoi dam cu parul in organizatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate cu conditiile, dar implica-te, propune, apoi dam cu parul in organizatori.

 

Ca si cum ar fi interesat careva de parerile motociclistilor.

Sint citeva cluburi care se vor exponentii tuturor motociclistilor din Ro si atunci considera ca nu mai e nevoie sa ne consulte.

Si dau chix ca la Snagov 2006.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizarea a fost de cacao!!!

Nu a fost ambulanta, nu s-a asigurat ordinea, paza!

Pretul de intrare MUUULT prea mare, pt conditii si trupele invitate!!!

La anul nu mai vin aici!!!! sii sa fiti siguri ca nici prieteni de-ai mei nu vor mai veni!!! :hug: :ok:

Preferam sa platesc mai mult dar sa fie mai frumos si mai putin plictisitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...