Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

pe mine m-a oprit o data ca nu vazuse vesta si a doua oara (aseara) m-a oprit sa ma intrebe de unde mi-am luat scuteru' si m-a si verificat un pic. A zis ca "vad ca esti in regula ca ai casca, vesta, dar stii ca iti trebuie un curs de legislatie, nu?" si i-am zis ca il am, spre uimire lui :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma baieti, ce ziceti, suntem destul de seriosi incat sa putem sa organizam intalnirea zilnica (mai putin duminica) de la ora 19:00, tot in parcare la Circ? Ce ziceti o comitem? ... sau nu :bounce: Acum daca intervine ceva si nu putem ajunge nu-i nici o problema, da sa anuntam pe cineva ca sa se stie ca nu venim.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia sa-mi ziceti sigur....

 

Trebuie sa purtam vesta d-aia verde pe scuter ? scrie in lege asta?

 

vesta aia reflectorizanta trebuie purtata pe scuter doar dupa ce s-a inserat... in ziua mare nu trebe. asa mi-a spus instructorul de la scoala de soferi, cu care fac legislatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observai ca membri fondatori aveti, dar statutul si actul constitutiv le-ati facut?

 

... aaaaaaa ... da eu n-am dacie :cheers:

 

Salut. Omu n-are bani de Paste, ce sa se mai gandeasca la act constitutiv si statut ... :moto:

Viata este cruda, dar impreuna le-om rezolva te toate, incet... incet...

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :D

 

PS - DMW, poate ne sfatuiesti odata pe partea legala, ce si cum sa facem. Poate ai ceva experienta in sensul asta, poate sti mai bine ce si cum trebuie facut. Intentionez sa achizitionam un domeniu .ro pe viitor, daca ne punem de acord si sa creem CSR.ro. Momentan lucrez la site si curand o sa-i dau drumul asa de proba sa vedem ce iese, daca prinde... mergem inainte! :peace:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze k sunt off topi :cheers: da am o nelamurire ... toba de la vitorul scuter ... :D ii sport rasucita (goala)etc. nu scrie nimik pe ea :bounce: dar se aude prea tare , sau nu sunt eu invatzat , intrebare : asa sunt toate tobele sport ? ( inafara de cele gianelli silencer )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau dar eu nu pot sa mai ajung vineri... maine plec din bucuresti, sorry

 

... mama si ce sigur 101% erai ca vi pentru ca nu te duceai la scoala... :peace:

 

Ata ete, iar o comitem fara tine! :cheers:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul, distractie placuta si Paste Fericit! :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia ziceti,daca pun becuri de 55W in loc de cele de 35W ce se intampla?

 

o sa ai lumina mai puternica, dar s-ar putea sa se topeasca faru'

 

daca imi ziceti unde scrie in lege ca suntem obigati sa purtam vesta aia ar fi perfect.

 

nu stiu... mie mi-a spus instructorul de la sc de soferi.

dar cand o sa gasesc in carte iti zic (inca nu am terminat de o citit :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit o idee geniala....adica vineri la ora aia este perfect pentru mine....deci....ne vedem la circ...!

 

Belea, hai ca ne strangem :bounce:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia ziceti,daca pun becuri de 55W in loc de cele de 35W ce se intampla?

Stai linistit k nu se topeste nimic:D,are un prieten pe Aerox xenon de vreo 95w si nu a patit nimic dar aluia i-a pus cineva nsh ce cacao ca sa mearga...Eu am pus de 55w fara sa am baterie pe scuter si nu se aprinde deloc...imi tre si mie de 35w dar nu gasesc pe nicaieri...dak stie cineva sa ma anunte si pe mine pls...dau o :bounce: :D :cheers:

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce anume sa se topeasca(care parte)?ca nu prea are ce...

 

poi partea pe care ii oglinda... ii plastic.

 

Stai linistit k nu se topeste nimic:D,are un prieten pe Aerox xenon de vreo 95w si nu a patit nimic dar aluia i-a pus cineva nsh ce cacao ca sa mearga...Eu am pus de 55w fara sa am baterie pe scuter si nu se aprinde deloc...imi tre si mie de 35w dar nu gasesc pe nicaieri...dak stie cineva sa ma anunte si pe mine pls...dau o :bounce: :D :cheers:

 

ce naiba sa ii puna ? alt alternator :peace:

ca daca nu se aprinde becu de 55w inseamna ca nu face atata curent... si daca ii puneai baterie, se descarca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma ptr tine ca esti mai batut in cap sa topeasca Geamul farului.

 

 

sa-nebunesti?Geamu se topeste a? stii tu cum am eu faru' de vorbesti ,ma, puta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...