Sari la conținut

Cine Stie De Banderas Ceva?


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

Daca stiti cum sa dau de el sau cum se mai simte, va rog spuneti.

 

Eu am sunat ieri, ambele tel inchise. Nu stiu decat ca era in apa si au sarit pe el in gluma sau din prostie sau nu l-au vazut si apoi l-a luat ambulanta. Asta la Snagov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiu doar ca a fost dus la Floreasca (asta mi-au comunicat politistii). Cine poate si are timp sa treaca pe la spital sa intrebe de Bogdan Ionel (asa tin minte ca scria in procesul verbal al politistilor).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu nu e deloc ok si nici nu va iesi curand din spital.

 

Acuma sper sa nu gresesc insa mie mi s a spus ca a sarit in apa si s-a infipt cu capul in ceva fiare din apa iar cand l-a luat salvarea se zbatea si avea capul/fata strivite .

 

Si de asemenea s-a spus ca daca scapa va ramane paralizat .

Este ceea ce mi au spus prietenii , care il cunosteau la randul lor .

 

Sper sa nu fie nimic adevarat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit la Urgenta Floreasca si e destul de bine in sensul ca poate misca membrele, dar nu are voie sa se miste, am primit asigurari ca nu e nici un pericol de paralizie, este internat la Sectia de Neurochirurgie la Floreasca poate primi vizite intre orele 14 si 17 ... dar VA ROG NU MERGETI TOTI BULUC ci in grupulete mici .... esential este ca ARE NEVOIE DE FOARTE MULTA ODIHNA CA SA SE REFACA MAI REPEDE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma sper sa nu gresesc insa mie mi s a spus ca a sarit in apa si s-a infipt cu capul in ceva fiare din apa iar cand l-a luat salvarea se zbatea si avea capul/fata strivite .

 

Nu s-a infipt in nimic, a sarit cineva pe el cand incerca sa iasa din apa. Un tip mai gras/solid, vine pe la arc, nu stiu despre cine-i vorba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a infipt in nimic, a sarit cineva pe el cand incerca sa iasa din apa. Un tip mai gras/solid, vine pe la arc, nu stiu despre cine-i vorba.

sper sa fie ok!! Pacat...baiat bun...sanatate maxima din partea noastra!!Si sa ne vedem cat mai curand la :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bikers pigs din drumul taberei bucuresti incep sa stringa bani pt banderas ( nu are asigurare de sanatate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ca sa plateasca spitalul . casierul nostru va fi boby (LOTRU PE FORUM) daca si altii vor sa doneze va rugam sa se gaseasca un admin al forumului ,cineva de incredere care sa centralizeze donatiile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa adun si donez numai banii stransi de la cunoscutii din dr. taberei.

Ptr. ceilalti (daca bineinteles vi se pare o idee ) va rog sa cautati useri mai vechi si mai cunoscuti de pe forum , care au mai adunat bani si altadata .

Va asigur ca donatia va fi binevenita .

 

Stiu ca nu e motociclist , eu unul il consider preten.

 

Daca nu se aduna decat "firimituri " prin Dr. Taberei i le voi duce pe acelea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pe la el, are probabil nervii spinali presati in urma incidentului, misca membrele..cu ceva probleme la maini; are gatul imobilizat si asteapta o noua evaluare de la medic. Este internet la etajul 4 sectia neuro chirurgie - Floreasca.

 

Imbecilul care a sarit pe el (un individ gras cu o yamaha rosie) nu a avut bunul simt sa faca o vizita sau sa incerce intr-un fel sa se intereseze de soarta lui. Traiesc cu impresia ca aceasta poza a motociclistului rebel tinde sa ne puna pe toti in umbra imbecilitatii si ipocriziei. Personal as vrea sa il cunosc pe cacatul ala cu ochi si cu siguranta voi afla cine e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am fost si eu, problema e ca nu are buletinul, l-a lasat unei tipe Olivia, care inteleg ca merge si pe la Rosu, in dr taberei, si in jack.

 

Cum dam de ea? E roscata, tunsa scurt si se lauda ca are si motor. Daca poate trece cineva prin jack sa intrebe de ea, are nevoie neaparat de buletin Banderas.

 

Una peste alta, e rau de tot si cu banii... anul asta numa ghinioane a avut omul

 

 

Tipului care l-a accidentat ii acord inca timp, se stie care e, are numarul de telefon al lui Banderas, putea sa aiba bunul simt sa dea un telefon macar. Nu mai zic ca atat l-a dus mintea la kilogramele lui sa sara pe unu asa mic.

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am fost si eu, problema e ca nu are buletinul, l-a lasat unei tipe Olivia, care inteleg ca merge si pe la Rosu, in dr taberei, si in jack.

 

Cum dam de ea? E roscata, tunsa scurt si se lauda ca are si motor. Daca poate trece cineva prin jack sa intrebe de ea, are nevoie neaparat de buletin Banderas.

 

Una peste alta, e rau de tot si cu banii... anul asta numa ghinioane a avut omul

Tipului care l-a accidentat ii acord inca timp, se stie care e, are numarul de telefon al lui Banderas, putea sa aiba bunul simt sa dea un telefon macar. Nu mai zic ca atat l-a dus mintea la kilogramele lui sa sara pe unu asa mic.

 

 

Pe la Rosu nu mai trece de foarte multa vreme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia am vorbit cu el acuma, shi imi spunea ca poate sa se intoarca putzin intr`o parte, shi ca mishca anevoios mainile shi picioarele...se pare ca maine doctorii il vor pune in ghips....

 

ashtept un PM din partea celor care strang bani pentru el, cu detalii...

 

pe baiatu` asta il shtiu de 2 ani buni, timp in care i`a mers shi bine shi mai putzin bine...anu` asta in schimb i`a mers chiar rau de tot...l`am vazut saptamana trecuta shi nu mi`a venit sa cred cat de mult a slabit...

 

avand in vedere ca sunt sigur ca multa lume a cumparat cate ceva de la el, de la geaca la vesta, de la pantofi la cizme, eu zic ca ar fi mai mult decat binevenit un minim ajutor din partea noastra....

 

a ramas sa vorbesc cu el pe sfarshitu` saptamanii sa trec pe la el....sa speram ca va ieshi shi din asta cu capu` sus....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit ieri cu el si incercam sa rezolvam ceva cu asigurarea lui de sanatate .

 

Vorbea normal , e suparat bineinteles dar cel mai tare il deranjeaza ca tipul care i-a sarit in cap nu il cauta deloc .

 

In Dr. Taberei se vor strange niste banuti ptr el , la fel am inteles si de la Irina cu ai ei , probabil in Etrusco .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...