Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

* hai ma, Adi, ma, vezi cum esti...?!

 

sper sa ajung si eu la Predeal anul asta. sa ne vedem acolo la inaltime, cu bine :)

 

Ne vedem....cum sa nu :P .....sper ca anul asta sa fac mai multe plimbari cu balauru'....si sa ajung iar la intrunirea de la mare...a fost superb anul trecut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Vand o pereche de tobe after-market, de la Highway Hawk , modelul "DOUBLLE WALL" pt Suzuki Intruder VL1500LC !!!

Sunt aproape noi, le-am folosit 1 luna.

Suna BESTIAL !

 

Pret: 3oo euro (negociabil) !!!

 

 

post-22049-1297697196_thumb.jpg post-22049-1297697218_thumb.jpg

 

 

 

 

PS: eu le-am luat de AICI, cu 495 euro+80 euro transport

 

Tel: 0741207849, Aron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piese ramase...

 

Ghidon original(25mm)=25 eu.

Semnale spate=15 eu.

Saua spate=40 eu.

Bord=60 eu.

Toba esapament (original)=100 eu.

Suport aripa spate cromata=20 eu.

Aripa fata=70 eu.

Aripa spate cu suport nr.=80 eu.

 

POZE AICI... http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76928-...727?do=findComment&comment=403727

Vand casca AGV Longway flip-up negru lucios marimea L purtata o sigura data in stare FOARTE BUNA.Pret 100

euro.Tel.0753461067 POZE: http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76656-...ongway-flip-up/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragi tovarashi...

 

din pacate am ajuns destul de tarziu in contact cu acest forum , dar mai bine mai tarziu decat de loc.

 

Eu am deja la activ vreo 15 ani de calarit pe doua roti si pana in moment am preferat sa raman fidel fabricantului SUZUKI , avand in vedere faptul ca sunt la a 3-a motocicleta SUZUKI pana acum , toate nou noutze din cutie la vremea lor.

 

Ultima si prezenta mea achizitie este un Intruder M800 pe care l-am importat din SUA in 2005 .

 

Eu si SUZI a mea avem cca. 25000 km impreuna si a cam fost prin aproape toata Europa . am ajuns si pana in Portugalia cu ea.

 

Oricum dupa toate aceste amintiri si momente superbe petrecute impreuna am hotarat sa trec la urmatorul nivel , adica ceva de cilindree mai mare si in consecinta ma gandesc sa ma despart de SUZI .

 

Am sa anexez si cateva poza pentru care as avea nevoie de o evaluare din partea voastra ca sa ma decid la ce pret o voi da mai departe .

 

 

Incantat de cunostinta ...

Mesaj completat

Salutare dragi tovarashi...

 

din pacate am ajuns destul de tarziu in contact cu acest forum , dar mai bine mai tarziu decat de loc.

 

Eu am deja la activ vreo 15 ani de calarit pe doua roti si pana in moment am preferat sa raman fidel fabricantului SUZUKI , avand in vedere faptul ca sunt la a 3-a motocicleta SUZUKI pana acum , toate nou noutze din cutie la vremea lor.

 

Ultima si prezenta mea achizitie este un Intruder M800 pe care l-am importat din SUA in 2005 .

 

Eu si SUZI a mea avem cca. 25000 km impreuna si a cam fost prin aproape toata Europa . am ajuns si pana in Portugalia cu ea.

 

Oricum dupa toate aceste amintiri si momente superbe petrecute impreuna am hotarat sa trec la urmatorul nivel , adica ceva de cilindree mai mare si in consecinta ma gandesc sa ma despart de SUZI .

 

Am sa anexez si cateva poza pentru care as avea nevoie de o evaluare din partea voastra ca sa ma decid la ce pret o voi da mai departe .

 

 

Incantat de cunostinta ...

post-63184-1298491780_thumb.jpg

post-63184-1298491847_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tristete in suflet trebuie sa ma despart de motorul visat...intruder800 din92 pregatit de iesit adica schimbat in iarna(ulei+ filtru,filtre aer,placute frana,buji,ulei grup,lichid frana+ambreaj,antigel)are extra ghidon+inaltatoare,oglinzi,semnalizatoare cu sistem avertizare sonora,comenzi avansate,vopsea aerografiata,saua si accesorile din piele pe comanda,baterie noua,suspensii spate+originale,tobe+originale+2perechi costume ce contin casca,cisme,pantaloni,geaca,manusi pretul e 3500si e atata pt ca stiu ce am

post-44737-1299076415_thumb.jpg

post-44737-1299076469_thumb.jpg

post-44737-1299076503_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. fratiilor, o intrebare buna! ce roata mi-ar incape pe fata la un intruder 1.4 vs 1995,ceva mai mica si cu guma mai groasa,acum am roata de 19 si guma de 100 lata,pe spate am de 15 si170 latime! furca fatza e latita bine,asa ca-mi incape lejer cauciuc lat.acum doar sa-mi ziceti de la ce model as putea lua o roata fatza!si daca aveti voi vreo roata buna pt mine ne-am putea intelege in vederea achizitionarii!! multumesc pt moment

stimaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

dezmembreaza careva un intruder 600, 700, 750 sau 800? am nevoie de stator... apropo, e acelasi stator cu yamaha virago 535, aprilia rsv, cbr929 si inca cateva. daca stie cineva de asa ceva sa-mi spuna va rog! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piese ramase...

 

Saua spate=40 eu.

Bord=60 eu.

Toba esapament (original)=100 eu.

Suport aripa spate cromata=20 eu.

Aripa fata=70 eu.

Aripa spate cu suport nr.=80 eu.

POZE....http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76928-piese-vl-1500/

 

Tel:0753461067

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Piese ramase...

 

Saua spate=40 eu.

Bord=60 eu.

Toba esapament (original)=100 eu.

Suport aripa spate cromata=20 eu.

Aripa fata=70 eu.

Aripa spate cu suport nr.=80 eu.

POZE....http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76928-piese-vl-1500/

 

Tel:0753461067

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vinzare un sissy bar de intruder in stare perfecta , 120 E. Daca e vreun doritor , pls PM.

Mesaj completat

Am de vinzare un sissy bar de intruder in stare perfecta , 120 E. Daca e vreun doritor , pls PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

M-am tot uitat la choppere japoneze, ca stil îmi place intruderul de la suzu, e frumos Âşi tare cel de 1800 dar mă gândesc la ceva de 800.

 

Mă interesează detalii despre consumabile Âşi fiabilitate, nu prea am chef să repar chiar dacă mă descurc cu asta, eventual doar să cioplesc.

 

Ce probleme ați avut cu ele, legate de electronică, mecanică, chiuloase, supape, axe cu came, cilindrii, pistoane, etc..

Să Âştiu Âşi eu la ce să mă aÂştept aÂşa în mare.

 

 

Orice sfat e binevenit.

 

Salve!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tot uitat la choppere japoneze, ca stil îmi place intruderul de la suzu, e frumos Âşi tare cel de 1800 dar mă gândesc la ceva de 800.

 

Mă interesează detalii despre consumabile Âşi fiabilitate, nu prea am chef să repar chiar dacă mă descurc cu asta, eventual doar să cioplesc.

 

Ce probleme ați avut cu ele, legate de electronică, mecanică, chiuloase, supape, axe cu came, cilindrii, pistoane, etc..

Să Âştiu Âşi eu la ce să mă aÂştept aÂşa în mare.

 

 

Orice sfat e binevenit.

 

Salve!

 

 

salut!ia-ti fara teama!daca nu a umblat romanul in motor si daca vine din germania si are carte service e putin probabil sa ai probleme...eu am de 3 ani e din 2003,si i-am pus doar consumabile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D era destul sa te uiti pe topicul dedicat :"Suzuki Intruder!",fara sa deschizi un topic special...No offence. Dealtfel,cred ca unul din moderatori o sa-ti mute postul,la topicul respectiv - sa nu te miri unde-a disparut... :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

am de vanzare un stator pentru intruder 600, 700, 750, 800, vx 800 cu tot cu senzorul de la aprindere stare foarte buna ambele, 50 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piese ramase...

 

Saua spate=40 eu.

Bord=60 eu.

Toba esapament (original)=100 eu.

Suport aripa spate cromata=20 eu.

Aripa fata=70 eu.

Aripa spate cu suport nr.=80 eu.

POZE....http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76928-piese-vl-1500/

 

Tel:0753461067

Volusia 800,27000km,3900 eu. info... http://www.pro-bike.ro/forums/topic/79776-volusia-800/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva intruderul asta : http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...994-367048.html . Ma bate un gand sa-l achizitionez , dar nu am cu cine sa merg ( cineva priceput in motoare ) . sambata dimineata a-si vrea sa-i fac vizita la domiciliu , ca sunt in bucuresti . se ofera cineva sa ma ajute ? asigur transport prin oras daca e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...