Sari la conținut

Excursie cu clasa


a_deea
 Share

Postări Recomandate

copii, nu stiu exact unde mergeti la Troyan, dar daca va uitati dupa stil si eleganta (sa nu zic confort obraznic) treceti si pe la Troyan Plazza Hotel. Patron este un cunoscut sportiv offroader moto/auto/rallyraid bulgar, Todor Hristov, bun prieten. Daca vreti, pot sa-l sun pentru voi.

dati un ochi la

 

http://www.troyanplaza.com/?lang_id=2

 

sarbatoriri puternice va doresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

smok3...hai mai negociaza pentru inca 2 ore si dam o bere!

 

Domnului Dan Popescu ii multumesc...chiar pare pe gustul meu hotelul...nu m-am lamurit daca are piscina in aer liber si daca e fierbinte....mai studiez

Dincolo de "stelele hoteliere" weekendul asta imi doresc sa beau in apa fierbinte sub cerul cu stele :goodposting:

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Andrei, ai noroc si de data asta, nu vor mai fi gandaci daca schimbati hotelul.

 

Hai plimbare placuta ,iar voi fetelor aveti grija de fratele meu alb, sa-l aduceti inapoi viu si nevatamat si fara ruj pe fata sau gat.

 

Cand eram pe acasa aveai treaba cand vroiam sa te scot la un cico, acum cand alea din clasa a 12 a au dat adunarea fugi repede...

 

Drive safe si voie buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede`ma ca imi doresc sa plecam toata clasa o data dar se pare ca nu am fost cuminte , plus de asta vroiam sa particip si eu la cuparaturi in Metro Ruse cu sefa clasei dar se pare ca v`a trebui sa ma car cu ceva de acasa ...

Mesaj completat

Bai Andrei, ai noroc si de data asta, nu vor mai fi gandaci daca schimbati hotelul.

 

Hai plimbare placuta ,iar voi fetelor aveti grija de fratele meu alb, sa-l aduceti inapoi viu si nevatamat si fara ruj pe fata sau gat.

 

Cand eram pe acasa aveai treaba cand vroiam sa te scot la un cico, acum cand alea din clasa a 12 a au dat adunarea fugi repede...

 

Drive safe si voie buna.

Din pacate mai trebuie sa si muncim si tu sti mai bine asta :blink: si in caz ca nu ai urmarit topicul fug de la servicu :D tocmai de aceea ca stau cam prost cu timpul ,tu chiar crezi ca am avut ceva cu brifcorul tau de nu am vrut sa ti`l beau :D Ms sa ne auzim cu bine :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok si acum sa lasam un pic gluma de o parte :blink:

 

Sunt inatarziati care pleaca dupa ora 12 ? ?? ?? ? ca am reusit sa ma invoiesc 2 ore :goodposting:

 

La ora 12 vreau sa fiu in piscina, asta daca voi nimeri satul cu pricina.

Pina la urma a mai fost cineva in zona? M-am uitat pe o harta si inteleg ca de la Veliko se mai merg spre vest niste km pe drum european. Apoi, spre sud, inca vreo 35 km pe un drum incert. Din punct de vedere al asfaltului aveti idee cum se prezinta acesta? Intreb, ca sa fiu pregatit moral.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede`ma ca imi doresc sa plecam toata clasa o data dar se pare ca nu am fost cuminte , plus de asta vroiam sa particip si eu la cuparaturi in Metro Ruse cu sefa clasei dar se pare ca v`a trebui sa ma car cu ceva de acasa ...

 

Ia tata niste zacusca facuta de mama ta, iti spun eu ca le dai pe spate si pe sefa clasei si pe comandanta de grupa.

 

Plus de asta, diriga nu e cu voi sa mai ceara si aia o portie.

 

Ai grija la borcane sa le aduci acasa.

 

 

Din pacate mai trebuie sa si muncim si tu sti mai bine asta smile.gif si in caz ca nu ai urmarit topicul fug de la servicu tongue.gif tocmai de aceea ca stau cam prost cu timpul ,tu chiar crezi ca am avut ceva cu brifcorul tau de nu am vrut sa ti`l beau tongue.gif Ms sa ne auzim cu bine beer.gif

 

 

Tu intoarce-te nevatamat de acolo ca e timp ptr toate.

 

Sa nu uiti borcanele..., dar cred ca ti-am mai zis o data, scuze.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia tata niste zacusca facuta de mama ta, iti spun eu ca le dai pe spate si pe sefa clasei si pe comandanta de grupa.

 

Plus de asta, diriga nu e cu voi sa mai ceara si aia o portie.

 

Ai grija la borcane sa le aduci acasa.

 

Eu zic ca daca esti asa ingrijorat ca amicul tau nu se descurca, ia tu borcanul cu zacusca si vino sa-i arati cum se face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca esti asa ingrijorat ca amicul tau nu se descurca, ia tu borcanul cu zacusca si vino sa-i arati cum se face.

 

Deci DAAAAAAA ii e dor de zacusca mamei meleeeeeeeeeee e clarrrr si e "suparat" pe mine ca nu am mers cu el la termale dar promit ca recuperam :goodposting:

 

aduc si niste zacusaca daca tot venii vorba sa gustam intre mesele de beutura :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok si acum sa lasam un pic gluma de o parte :D

 

Sunt inatarziati care pleaca dupa ora 12 ? ?? ?? ? ca am reusit sa ma invoiesc 2 ore :blink:

 

da....

sambata pana la 12 sunt la cursuri :goodposting:

nu rezerv nimic...doar vin ptr animatie ... si drag de voi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca esti asa ingrijorat ca amicul tau nu se descurca, ia tu borcanul cu zacusca si vino sa-i arati cum se face.

 

E clar, la tine se termina zacusca.

 

Dar ai noroc ca sunt de treaba (deh frati de motor) chiar daca al meu nu a mancat spanac precum al tau, si-ti voi opri putina sa degusti.

 

Hai ca deja salivez.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* mamaaaa, ce aglomeratie in statia asta! ia sa ma urc eu repede in autocar, sa nu raman p-afara...

 

asa, sa o luam pe rand:

 

smok3 - putem sa facem o "derogare" pentru tine si sa te asteptam undeva pe drum, daca vrei. asta inseamna ca pleci la 12 fix si nu te abati de la drum, alimentezi doar si mananci asfalt pana la veliko sau undeva aproape. acolo stam noi si savuram o cafea pana apari tu, sa zicem un 2-3 pm, nu mai mult. asta daca e de acord sefa. intre timp noi oprim la METRO si facem cumparaturi. ne zici ce vrei si luam noi de acolo, p-orma decontezi (asta inseamna ca esti obligat sa apari. ...altfel se scade nota la purtare 3 puncte). mai mult de 2 ore n-ar trebui sa faci pana la Veliko, ca te dai (pe) armasar tanar si rapid. sa aduci zacusca!

 

textex - pai pune mana si vino, cu material cu tot, la OMV la 9 si plecam de acolo cu totii. deea are pe gps harta, deci iti face un traseu pe masa, la cafea, ca tu sigur o sa vrei sa o iei inainte. daca ajungi la 12 la piscina, sa ne tii si noua loc. am auzit ca bulgarii se cam lafaie si inchiriaza cate 3 locuri de persoana(!). personal, eu cred ca nu rezist mai mult de 3-4 ore/zi in piscina cu apa fierbinte, asa ca nu voi intra decat dupa ora 5-6. depinde de imprejurari :blink:

 

phantom - ia lasa, bre, copilu' in pace, ca-i place si lui viata. ce vrei sa meaga cu tine la bai si sa-ti vada tie burta in piscina? ia gandeste-te cu capul. ...o sa inotam ca ratustele acolo, dar nu ne udam pe pene, nu ne sricam la matze. si nu punem mana! ...desi zacusca aia e tentanta rau :D btw., tu de ce nu vii? vezi ca mai are motoadvpunctro locuri in masina. macar sa aduni borcanele dupa...

 

blondo, vezi tu ca la temperatura aia alcoolul face ...stelele sa para mai multe. eu zic de data asta sa nu exageram, ...mai bine un cantec vesel sa cantam, vorba bulgarului. bem berea AIA si ne uitam la stele cum se maresc :goodposting:

 

btw., eu sunt comandana de detasament. si aduc si io zacusca (tot de la mama,...super!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da....

sambata pana la 12 sunt la cursuri :goodposting:

nu rezerv nimic...doar vin ptr animatie ... si drag de voi ...

Man pai uite cum facem ....eu nu plec din Bucuresti la ora 12 ...plec de pe undeva de pe centura Bucurestiului, zona Bragadiru cel mai bine ne auzim la un telefon (iti dau un PM cu nr) dar tot o data iau in considerare si varianta donsoarei Comandant de a ii prinde din urma la la Veliko

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca e aglomeratie, noroc ca mi-am facut abonament.

 

Eu la 9 vin la OMV (doar trebuie sa ne si cunoastem), chiar si la Metro fac escala, acolo schimb bani si imi dau si cu parerea despre una alta.

Daca mai sunt locuri in masini e bine; daca e nevoie poate o mai transfer pe Diana (previously known as materialul) pentru cate o etapa de incalzire.

Cat despre ajunsul la destinatie, chiar daca n-o fi 12, cred ca ar trebui sa fie pe lumina, sa n-ajungem sa intrebam ursii despre carare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@smoke - vezi,bey, ca te descurci? esti baiat mare. DDU la fel.

 

ce studios esti duomnu' (DDU). lasa, bre, cartea, ca nu se invata acuma pe ultima suta de m. daca vrei, iau si palinca. iar te bag sub masa :blink:

 

am azuit ca au si orchestra acolo (restaurant), da' nu-i bai! ii scoatem de pe scena si cantam noi :goodposting:

 

@textex - avem loc in masina, Diana e binevenita. ii mai dam si-o bere, sa vezi ce o incalzim. avem o bere speciala :D ne cunoastem noi din vedere (la OMV), apoi dansam dansul re-cunoasterii la piscina si o sa vezi ca-ti amintesti de noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu inteleg asa: noi plecam la 9 si facem escala la metro de cumparaturi.

DDu si smok3 vin dupa ce termina cursuri / munci...adica se cupleaza ei.

 

 

 

daca vreti ceva anume, responsabilizati-ne si ne ocupam ca sa nu va mai opriti.

 

loc de pasager mai avem, rezolvat si asta.

 

 

Drumul e ok, am fost luna trecuta si mi s-a parut rezonabil...daca vi se pare naspa, nu ma injurati, eram cu masina, aveam sofer si am mai si dormit pe drum :goodposting:

 

Alte intrebari, nelamuriri, sugestii, reclamatii?

 

ps1: eu chiar as vrea zacusca :blink:

ps2: DDU-le chiar mi-ar placea sa te mai vad si eu...nu de alta dar daca vii tu, distractia e garantata :D

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting: multumesc ptr incredere...dar , deh, am mai imbatranit si io... asta asa ca sa nu ma ascund dupa cilindru ..Ideea e ca as vrea sa spitez linistit doar in huruit de 4 timpi si-o toba , contopit cu mucii mei sarati-uscati pe obraji spre urechi; s-aud picurii lor in ceafa s-apoi sa-i spal cu doua -trei gaturi de jack.

 

habar n-am ce as putea sa iau...o sa ma descurc ,sper de-un jack si o lamaie la coburi.

 

as dori sa-mi aminteasca cineva traseul (sau ceva repere ptr un gps mai obosit)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

restaurantul hotelului e mare si pare ok dar nu l-am incercat decat la mic dejun. in rest, e plin de restaurante. oricum noi luam provizii, just in case...tu baga viteza si vino...nu prea tarziu ca sa mai ai cu cine sa te intelegi :goodposting:

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* pe rand! va rog...

 

DDU-le, maica, te-om omenii noi cu ceva cand ajungi, nu te teme, nu esti printre straini :goodposting:

 

blodie, sa nu crezi ca o sa cumparam acuma stocul pe o saptamana al lui Metro Ruse, ca nu mergem la nunta! o maslina, o zacusca, un jack, o palincutza si de restul pirlenka. doar nu vrei sa stam o saptamana acolo! :blink:

 

pana una-alta, sa facem niste rezervari maine, sa vedem cum ne ies camerele la socoteala. nu mi-e de mine, ca eu dorm si in picioare, cand dorm, da vorba ta,..ne bantuie phantoma daca nu aducem copilul intreg si odihnit (de la bai) acasa.

 

l.e. deci, lista:

 

1. deea & cria - 1 camera

2. textex & diana - 1 camera

3. motoadvpunctro - 1 camera (confirmare definitiva pana vineri)

4. billy & ralu - 1 camera

5. Smok3 si DDU - 1 camera (?)

6. ...

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cerut o dubla ca nu eram sigur daca vin sau nu cu cineva ...astazi mi s`a comfirmat ca da ,asa ca nu iti pot da un raspuns 100% sigur daca impart aceea camera cu Dudu ,doar daca aceea persoana se intoarce la 180 de grade pe ultima suta de metri

Bogdane din cauza ta toate fetele ma fac copil :goodposting: nu stiu de ce am impresia ca am sa fiu cel mai alintat si ingrijit :D (si nu ma imbatatzi pana in ora 12 ) vreau sa profit din plin de acei bulbucei ,cat despre papa si beutura ce cumparatzi din Metro pls punetzi`ma si pe mine la socoteala cu grupul clasei nu sunt pretentios la manacare sau bautura intra orice :D si impartim socotelile la fatza locului,multumesc

Sa ne auzim cu bine :blink:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...