Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da, asa e nu mai bien in afara orasului unde puteti lua viteza mai mare si cand va fuge fata pe viraj sa ajungeti sub basculanta cu asa viteza incat sa reusiti sa treceti pe sub ea pana pe partea cealalta? Ma rog fiecare cum poate.. cine nu -i destul de mic, poate pe bucati ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, asa e nu mai bien in afara orasului unde puteti lua viteza mai mare si cand va fuge fata pe viraj sa ajungeti sub basculanta cu asa viteza incat sa reusiti sa treceti pe sub ea pana pe partea cealalta? Ma rog fiecare cum poate.. cine nu -i destul de mic, poate pe bucati :D

;)

Hai ca asta-i cea mai buna de pana acuma:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Halal motociclism in oras :huh:

 

nu vad vreo placere in a te plimba printre masini si pietoni (cu atat mai putin intreceri si orgolii)

sa fim seriosi asta cu Te astept in Bucuresti ii cam trasa de par ..... sa ne dam ca baietii de la PIZZA

 

nu ii mai simplu sa va dati in afara orasului si daca doamne fereste cazi nu mai calci si 7 pietoni ?

 

numa bine ;)

 

te astept eu in Bucuresti s-o ardem stradal, adica in trafic mare om , mare caracter ........... :D

Pai si ce are tati daca te dai "ca la pizza" ? Sau crezi ca mersul pe doua roti s-a inventat c-a prezis Nostradamus ca se naste "Il dottore" in '79 ?

Mie imi place sa ma dau oricunde apuc si mi-am luat motor in primul rand sa ajung mai repede unde am nevoie si sa parchez unde mi se scoala, desi placerea de-a te infige cu 130 in prima basculanta oprita intr-o curba cred ca este mult mai mare decat un menisc rupt de-o portiera deschisa la stop.

Normal ca sunt mare caracter, doar platesc si mancarea nu ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' pe bune...tu cu cine te certi si pe cine provoci cu invitatiile astea ? Orice om sanatos la cap nu o sa accepte asa ceva, cel putin niciunul din cei pe care ii cunosc. Eu unul nu am cum sa onorez invitatia, ca nu am scula sa ma tin dupa voi, dar te astept eu in Bucuresti s-o ardem stradal, adica in trafic. Ca eu nu pot sa fac ce faci tu, dar tu zici ca poti sa faci ce fac eu. Platesc eu mancarea... ;) Eu am zis ca esti baiat, dar vad ca nu renunti la basinile astea deloc. Sa fii sanatos si sa te vedem la televizor castigand un premiu, nu la stirile e la ora 5.

 

da unde vezi tu ca eu ma cert sau provoc pe cineva la duel????????mai eu zic ca aici la mures se merge tare si tie iti sare mustaru......calm baiatu ca nu are nimeni treaba cu tine.fiecare merge pe barba lui si pe tupeul lui,nu trebuie sa va suparati ca tot timpul este unu mai bun ca noi,ca vin din spate tineretu..........si despre circuit in romania va fi primu de viteza la mures.pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce are tati daca te dai "ca la pizza" ? Sau crezi ca mersul pe doua roti s-a inventat c-a prezis Nostradamus ca se naste "Il dottore" in '79 ?

Mie imi place sa ma dau oricunde apuc si mi-am luat motor in primul rand sa ajung mai repede unde am nevoie si sa parchez unde mi se scoala, desi placerea de-a te infige cu 130 in prima basculanta oprita intr-o curba cred ca este mult mai mare decat un menisc rupt de-o portiera deschisa la stop.

Normal ca sunt mare caracter, doar platesc si mancarea nu ? :D

 

 

 

ce vreau sa spun este ca daca vrei sa te dai ca Rossi date pe unde nu sunt pietoni ... daca cazi (doamne fereste) sa nu omori si oameni nevinovati ..... eu unu asa gandesc

 

basculante gasim peste tot si pe autostrada si pe bulevard si pe drumul din comuna (am un prieten care a intrat sub basculanta in oras si nu-i de glumit) sa ne fereasca de asemenea evenimente

 

dar toate acestea raman la judecata fiecaruia .....

 

 

eu unu am spus si mai spun ... Daca vrei sa faci pe Rossi incearca sa nu iei cu tine si nevinovati

 

 

 

sa ne vedem cu bine la o bere ca acolo ne intelegem mult mai bine ;)

 

in rest .. asfalt uscat si sa nu uitam ca "asfaltu doare"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da unde vezi tu ca eu ma cert sau provoc pe cineva la duel????????mai eu zic ca aici la mures se merge tare si tie iti sare mustaru......calm baiatu ca nu are nimeni treaba cu tine.fiecare merge pe barba lui si pe tupeul lui,nu trebuie sa va suparati ca tot timpul este unu mai bun ca noi,ca vin din spate tineretu..........si despre circuit in romania va fi primu de viteza la mures.pa pa

Furi curent aiurea. Ai fost primul si singurul (agitatu' nu se pune la socoteala) care a inceput cu basinile pe topicul asta. Nu-mi pierd timpul sa caut, ca nu merita efortul. Stai si tu calm, o sa ai varsta mea cand o sa se faca primul circuit moto pe langa Bucuresti si o sa te prinda momentul vorbind pe forumul asta cu unul ca tine. :D

 

ce vreau sa spun este ca daca vrei sa te dai ca Rossi

Ca "la pizza" tati, nu ca Rossi. Baietii de la Mures se dau ca Rossi.

 

imi place!!!!!!

:huh:

nu va lasati, nu va lasati!!!!

Pai nu ma las frate, zi si tu ceva de cross, nu sta deoparte, ca ne fac astia tractoarele de ras, nu vezi ? :D

Apropos, tu platesti mancarea sau nu , de postezi aici ? ;)

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca "la pizza" tati, nu ca Rossi. Baietii de la Mures se dau ca Rossi.

 

 

Pai nu ma las frate, zi si tu ceva de cross, nu sta deoparte, ca ne fac astia tractoarele de ras, nu vezi ? :huh:

Apropos, tu platesti mancarea sau nu , de postezi aici ? ;)

 

 

ca Rossi ..... ca la Pizza ...... nu conteaza , numa de BASCULANTA sa nu dam :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana se face circuitul, vorbim pe nevazute care-i mai talentat si cine, cui plateste mancarea. Nu-i greu de priceput. ;)

Pai si eu am zis ca ma bag la mancare si nimeni nu a zis nimic.Numa sa nu fac 1000 de km si sa nu vad nimic ca rup fasul de pe oricare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana se face circuitul, vorbim pe nevazute care-i mai talentat si cine, cui plateste mancarea. Nu-i greu de priceput. :D

 

 

on topic ... De cand vorbim noi pe aici a mai pus "Dorel" doua caramizi la circuit :D

 

pana se face circuitu ne dam pe unde putem ... si pana incepe sezonu ne provocam asa virtual :D

 

 

 

 

 

PIZZA vs ROSSII :huh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furi curent aiurea. Ai fost primul si singurul (agitatu' nu se pune la socoteala) care a inceput cu basinile pe topicul asta. Nu-mi pierd timpul sa caut, ca nu merita efortul. Stai si tu calm, o sa ai varsta mea cand o sa se faca primul circuit moto pe langa Bucuresti si o sa te prinda momentul vorbind pe forumul asta cu unul ca tine. ;)

 

eu fur curent?tu vb.????pai daca zici ca te dai tare ce nu te inscrii la SBK-ROMAMIA sau cu noi in UNGARIA,eu intotdeauna am ascultat sfatul la cei mai buni nu ma-m turat pe altii mai buni ca mine,si cauta mai inspate sa vad daca gasesti ceva........aici se poate discuta despre circuit si despre cum se va face si cand circuitu si daca am zis ca pana atunci se merge pe strada te-ai ofticat,nu e corect.....pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde e comunitatea inchegata?

hai lasa-ti cearta si in speranta ca se va face circuitul sper sa ne vedem acolo pe viu sa ne intrecem toti acolo.apoi sunt sigur ca se va sta la povesti cu voie buna.

hai noroc la toata lumea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde e comunitatea inchegata?

hai lasa-ti cearta si in speranta ca se va face circuitul sper sa ne vedem acolo pe viu sa ne intrecem toti acolo.apoi sunt sigur ca se va sta la povesti cu voie buna.

hai noroc la toata lumea ;)

 

 

pai asta asteptam .... sa se faca circuitu .. :huh:

 

ne mai prostim si noi pe net pana da caldura ....

 

in general glumim , nu ne certam ca doar suntem o comunitate "prietenoasa"

 

apropo tu in ce "club" intrii Rossi / Pizza ?

 

 

pana da caldura mai bagam un vin fiert :D numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai lasa-ti cearta si in speranta ca se va face circuitul....

Era o discutie in contradictoriu, nu o cearta, in ceea ce priveste circuitul...

 

cat de curand no sa vedem noi circuit moto in romania.........stati linistiti pe tastatura.hai pa

 

...dar....

 

oricum la TG-MURES se face primu circuit si aici noi vom fi" SEFII",....

 

unde e comunitatea inchegata?

 

Care comunitate tati ? Ca se taie ca maioneza de la basini....mai bine ma inteleg cu taximetristii pe strada. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta asteptam .... sa se faca circuitu .. :D

 

ne mai prostim si noi pe net pana da caldura ....

 

in general glumim , nu ne certam ca doar suntem o comunitate "prietenoasa"

 

apropo tu in ce "club" intrii Rossi / Pizza ?

 

 

pana da caldura mai bagam un vin fiert ;) numa bine

El 1000000% e in club rossi.......si dca aaia din pizza dau bani pe asta.Daca intradevar se va face circuit...desi nu prea cred.....toata lumea va fi prezenta cu sabii si bate la cate clinciuri sunt aici. dar nu e problema noi venim cu buzdugan....si fara morar!Ne vedem in ungaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

 

 

 

 

 

 

Care comunitate tati ? Ca se taie ca maioneza de la basini....mai bine ma inteleg cu taximetristii pe strada. :D

nu te mai agita ca un pepsi......stai calm,ca te cred ca esti mai bun in arta moto,cred,imi dai lectii,vreau sa invati de la tine multe........ ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te mai agita ca un pepsi......stai calm,ca te cred ca esti mai bun in arta moto,cred,imi dai lectii,vreau sa invati de la tine multe........ :D

...daca asta este tot ce ai priceput din ce am spus eu, inseamna ca....Dar in fine, daca tot vrei sa incepi sa iei lectii de la mine, ia o foaie de hartie si scrie pe ea fata/verso de 1000 de ori "SUNT UN BAIAT MODEST". ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...