Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

haideti ba sa fim seriosi, cred ca pana la finalizarea circuitului, o sa am timp sa-mi gasesc o mireasa, :) sa :lol: fac 2 pui de motociclist :D iar cand or sa inceapa ei sa se dea cu motoreta o sa fie pe circuitu romanesc. :)

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti ba sa fim seriosi, cred ca pana la finalizarea circuitului, o sa am timp sa-mi gasesc o mireasa, :) sa :lol: fac 2 pui de motociclist :D iar cand or sa inceapa ei sa se dea cu motoreta o sa fie pe circuitu romanesc.

 

 

 

 

:)

 

 

Cand eream noi tineri.... ne dadeam cu mobrele printre basculante si carute .... ca nu aveam circuit ca acuma ( 2050 )

 

 

 

 

ps. sa nu prinda puii la puii nostrii inaugurarea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'la mea fratica, daca a murit Ceausescu nah, baga ala in 6 luni cel mai smeker circuit din europa la ce ambitii avea in el futu-l ca din pacate nu a avut nici o tangenta cu sporturile cu motor.

 

si aia cu sf lumii se contramandeaza, din lipsa de fonduri evident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'la mea fratica, daca a murit Ceausescu nah, baga ala in 6 luni cel mai smeker circuit din europa la ce ambitii avea in el futu-l ca din pacate nu a avut nici o tangenta cu sporturile cu motor.

 

si aia cu sf lumii se contramandeaza, din lipsa de fonduri evident.

:D :D ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'... daca a murit Ceausescu, baga ala in 6 luni cel mai smeker circuit din europa la ce ambitii avea in el futu-l ca din pacate nu a avut nici o tangenta cu sporturile cu motor.

 

De aceea il plang pe Tariceanu.. ca pana ajunge un forumist de aici la conducerea tarii uita cum se conduce o motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'la mea fratica, daca a murit Ceausescu nah, baga ala in 6 luni cel mai smeker circuit din europa la ce ambitii avea in el futu-l ca din pacate nu a avut nici o tangenta cu sporturile cu motor.

 

si aia cu sf lumii se contramandeaza, din lipsa de fonduri evident.

hai ca esti tare. sfarsitu lumii nu va veni in romania :D) vorba ta, din lipsa de fonduri. sau ca v-a fi furata aici si vanduta in alta tara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca esti tare. sfarsitu lumii nu va veni in romania :D) vorba ta, din lipsa de fonduri. sau ca v-a fi furata aici si vanduta in alta tara :D

se fac licentele la hungaroring,nu stiu ce tot stati sa asteptat pe cand se face pista in romania,e vrajeala de 2 lei,astia nu au bani nici de pensii,cine vrea sa aiba satisfactii si organizare sa vine la hungaroring.numai vedeti ca va trebuie dezlegare de la FRM,cica acuma se plateste.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca esti tare. sfarsitu lumii nu va veni in romania :D) vorba ta, din lipsa de fonduri. sau ca v-a fi furata aici si vanduta in alta tara :D
Relax, noi (romanii) nu mai prindem sfarsitul lumii.

post-28093-1296810557_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti,lasati prostiile si sa ne gandin mai bine cum putem face sa ne vedem pe "traseu" - sunt adeptul plimbarilor de placere, dar in viteza.Ce sa facem, noi astia forjatori suntem mai slabi de ingeri si nu facem fata stressului de pe sosele, decat daca forjam la maxim motoarele.Acum, cat si cum, nu trebuie sa luati mot-a-mot ce a spus moto2005, el mai si exagereaza, dar e un camarad bun si motociclist priceput si experimentat.Cat despre aprecierea unora de pe aici cum ca s-ar fi mers tare si prost in filmuletul cu pricina, il invit pe cel in cauza sa imi arate el cum se face, totdeauna ai de invatat de la cineva...Intr-adevar, cunoastem traseul perfect, asta nu inseamna ca nu mergem tare si pe alte trasee.Eu merg la fel de tare pe oricare alt traseu ca si mures-brasov, cu conditia sa mai fi mers macar o data pe el.Iar baietilor din marea capitala, sfat: nu va aruncati, sa nu va rupeti...ceva, dragii mei!Incetisor, ca sa ne mai radem pe aici si altadata.Voi astia care aveti timp sa rastalmaciti fiecare silaba,ar fi bine sa veniti cu ceva concret si constructiv in discutie, daca nu...e cam monolog pe sosea.

Multe succese si vise pe o roata de la forjatori!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha, nu am mai intalnit de mult p cineva care s anu il cunoasca pe balamuc :P ah aha ha. balamuc, departamentul tau de PR incepe sa dea gres. :)

da fiecare face balamuc in satul lui,poate aveti si voi balamucu vostru,il avem si noi pe a nostru....... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre aprecierea unora de pe aici cum ca s-ar fi mers tare si prost in filmuletul cu pricina, il invit pe cel in cauza sa imi arate el cum se face, totdeauna ai de invatat de la cineva...

Multe succese si vise pe o roata de la forjatori!! :)

Parca io am zis asta cu mersul tare si prost...asa ca ma simt oarecum dator sa raspund. Si daca tot este sa dau lectii la altii, pentru cine este interesat, sa ia un carnetel si sa noteze.

Lectia 1. Nu se depaseste in curba cu vizibiliatate redusa (linia continua nu se mai pune la socoteala, ca suntem baieti cu totii si-o mai incalecam) mergand in paralel cu autovehicolul care se deplaseaza in aceeasi directie de mers cu tine, pana te ia somnul...daca tot aveti 100 de cai + supt poponeata si spuneti ca puteti merge si legati la oki pe acolo. :P

Any comments ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca io am zis asta cu mersul tare si prost...asa ca ma simt oarecum dator sa raspund. Si daca tot este sa dau lectii la altii, pentru cine este interesat, sa ia un carnetel si sa noteze.

Lectia 1. Nu se depaseste in curba cu vizibiliatate redusa (linia continua nu se mai pune la socoteala, ca suntem baieti cu totii si-o mai incalecam) mergand in paralel cu autovehicolul care se deplaseaza in aceeasi directie de mers cu tine, pana te ia somnul...daca tot aveti 100 de cai + supt poponeata si spuneti ca puteti merge si legati la oki pe acolo. :)

Any comments ? :P

:) :( sti care e rezultatu...............care nu se pricepe la moto si nu e nascut pt.asa ceva sa stea acasa.......pa pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca io am zis asta cu mersul tare si prost...asa ca ma simt oarecum dator sa raspund. Si daca tot este sa dau lectii la altii, pentru cine este interesat, sa ia un carnetel si sa noteze.

Lectia 1. Nu se depaseste in curba cu vizibiliatate redusa (linia continua nu se mai pune la socoteala, ca suntem baieti cu totii si-o mai incalecam) mergand in paralel cu autovehicolul care se deplaseaza in aceeasi directie de mers cu tine, pana te ia somnul...daca tot aveti 100 de cai + supt poponeata si spuneti ca puteti merge si legati la oki pe acolo. :)

Any comments ? :P

cred ca glumesti.se incetineste chiar si in depasire in curba pt a avea o viteza la care sa poti evita masina care o depasesti, in caz ca face vreo manevra neprevazuta, asta e singura explicatie, nu ca nu as putea trece pe langa el tot cu 200.deci un fel de prudenta, atat, sincer iti spun.asta din experienta proprie,poate altii fac altfel, e treaba lor.cand nu esti singur pe sosea, trebuie sa iei in calcul multe variabile, mai ales cand mergi tare.ma rog, acum fiecare face cum crede.toate bune.pe de alta parte, crede-ma ca nu am de ce da alte explicatii, nici acum si nici altadata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca glumesti.se incetineste chiar si in depasire in curba pt a avea o viteza la care sa poti evita masina care o depasesti, in caz ca face vreo manevra neprevazuta, asta e singura explicatie, nu ca nu as putea trece pe langa el tot cu 200.deci un fel de prudenta, atat, sincer iti spun.asta din experienta proprie,poate altii fac altfel, e treaba lor.cand nu esti singur pe sosea, trebuie sa iei in calcul multe variabile, mai ales cand mergi tare.ma rog, acum fiecare face cum crede.toate bune.pe de alta parte, crede-ma ca nu am de ce da alte explicatii, nici acum si nici altadata.

degeaba ca unii nu inteleg,arta motociclismului se invata treptat,ca sa ajungi la nivelul nostru,asta e,fiecare merge pe barba lui.....abia astept sezonu de forje........ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...