Sari la conținut

Floreasca Cedeaza...


The Duck
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 116
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

;) Odihneasca-se in pace :) . De cate ori intru la rubrica accidente, ma intristez tot mai tare.Pana de curand nu indrazneam sa postez nimic; Ce poti sa mai tranzmiti odata ce a murit, sau mai are vreun sens pentru cineva? Oare o sa dispara vreodata topicul asta? Romania nu e inca pregatita pt microbul moto. Cate famili trebuie sa mai sufere? :angryfire: :angryfire: :angryfire:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu accidentul am facut si poze eram la spring time cu motorul

Baiatul sta prin zona cred ca il vedeam in fiecare dimineata pe acolo

L-am vazut odata a mers pe o roata pe calea dorobanti cam 1 km

Sper sa nu fie ceva grav dar totusi nu inteleg cum i-au sarit adidasii din picioare

te rog sa trimiti si tu pozele eu sunt prieten cu victima, poate ai auzit a decedat pe 09.09.2006 ora 12 , am mai vazut niste foto dar poate tu ai ceva mai bun

Ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Doamne Esti Mare dar mai arunca o privire si pe strazile din România ...

 

s-a dus Dan "Balta" ... sa-i fie tarîna usoara ...

 

acum am venit din concediu si primul lucru am aflat de la Doru si Laurentiu (Husaberg) si am ramas perplex ...

 

am cunoscut putini oameni cu atîta forta de viata ca "Balta"

 

 

 

transmit din tot sufletul CONDOLEANTE familiei si celor dragi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Shit!! :P Motorul asta l-am vazut plecand aseara (si nu doar p-acolo) de la arc, parca. Cred ca il cunosc "din priviri" pe propietar. Nu stie nimeni clar cine e?

 

Da frate stiu cine este ,este unchiul meu in chema Dan Androne ,din pacate unchiu nu mai este printre noi din cauza unui tembel care nu sa asigurat si va rog stiu toata povestea

 

el a muriit din cauza socului ,o coasta ia sectionat o artera de la inima si nu a venit salvarea a plecat cu un taxi la spital ultimile 5 minute am vorbit cu el la telefon

 

si mia spus "Alin unchiule ai grija de denisa si de cristi (nepoti lui) nu stiu daca o sa fiu bine k am facut accident de motor si ma duc la spital. Lasa unchiule ca o sa fie bine"

 

din pacate nu a fost asa ,a ajuns la spital a cazut intro coma adanca a suferit 6 operatii pe inima sa ii scoata sangele ,ca vam spus o coasta ia sectionat o artera de la inima, si intrun final eu am ramas fara unchi si va spun fratele lui Valentin Androne vroiam sa il facem om la casa lui cu nevasta cu copii etc ... dar l-am condus pe ultimul drum si va spun ca mi se rupe inima ca am facut-o ... acum am crescut mai mult ,si credetima celor mici le-am zis ca este Franta dar nu este asa si nu o sa isi dea seama pana nu vor creste mai mari .

 

 

ADIO UNCHIULE TE-AM CUNOSCUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frate stiu cine este ,este unchiul meu in chema Dan Androne ,din pacate unchiu nu mai este printre noi din cauza unui tembel care nu sa asigurat si va rog stiu toata povestea

 

el a muriit din cauza socului ,o coasta ia sectionat o artera de la inima si nu a venit salvarea a plecat cu un taxi la spital ultimile 5 minute am vorbit cu el la telefon

 

si mia spus "Alin unchiule ai grija de denisa si de cristi (nepoti lui) nu stiu daca o sa fiu bine k am facut accident de motor si ma duc la spital. Lasa unchiule ca o sa fie bine"

 

din pacate nu a fost asa ,a ajuns la spital a cazut intro coma adanca a suferit 6 operatii pe inima sa ii scoata sangele ,ca vam spus o coasta ia sectionat o artera de la inima, si intrun final eu am ramas fara unchi si va spun fratele lui Valentin Androne vroiam sa il facem om la casa lui cu nevasta cu copii etc ... dar l-am condus pe ultimul drum si va spun ca mi se rupe inima ca am facut-o ... acum am crescut mai mult ,si credetima celor mici le-am zis ca este Franta dar nu este asa si nu o sa isi dea seama pana nu vor creste mai mari .

 

 

ADIO UNCHIULE TE-AM CUNOSCUT

 

adio unchiule care esti oale si ulcele de 2 ani, de unde ai aparut ma cocostarcule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frate stiu cine este ,este unchiul meu in chema Dan Androne ,din pacate unchiu nu mai este printre noi din cauza unui tembel care nu sa asigurat si va rog stiu toata povestea

 

el a muriit din cauza socului ,o coasta ia sectionat o artera de la inima si nu a venit salvarea a plecat cu un taxi la spital ultimile 5 minute am vorbit cu el la telefon

 

si mia spus "Alin unchiule ai grija de denisa si de cristi (nepoti lui) nu stiu daca o sa fiu bine k am facut accident de motor si ma duc la spital. Lasa unchiule ca o sa fie bine"

 

din pacate nu a fost asa ,a ajuns la spital a cazut intro coma adanca a suferit 6 operatii pe inima sa ii scoata sangele ,ca vam spus o coasta ia sectionat o artera de la inima, si intrun final eu am ramas fara unchi si va spun fratele lui Valentin Androne vroiam sa il facem om la casa lui cu nevasta cu copii etc ... dar l-am condus pe ultimul drum si va spun ca mi se rupe inima ca am facut-o ... acum am crescut mai mult ,si credetima celor mici le-am zis ca este Franta dar nu este asa si nu o sa isi dea seama pana nu vor creste mai mari .

 

 

ADIO UNCHIULE TE-AM CUNOSCUT

 

F f f f tare asta ....

pacat de unchi-su, dar pacat si de gramatica limbii romane...

va rugam sa ii luati sapa baiatului, care are tendinte grave de a scormoni...

du-te in liniste fiule !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adio unchiule care esti oale si ulcele de 2 ani, de unde ai aparut ma cocostarcule?

 

Pai omul a spus: ,,acum am crescut mai mult```Probabil ca acum a inceput sa perceapa si mai bine ce s-a intamplat intr-adevar si prin ce tragedie a trecut familia lui. Banuiesc ca este ingrozitor de dureros sa pierzi un membru al familiei mai ales din cauza prostiei altuia.

Acum te intreb si eu, cu ce te-a deranjat el pe tine ca a avut sansa sa mai readuca in discutie acel accident tragic??? :P

 

@ strumpfuadi: ar trebui sa fim mandri sa avem si o arhiva, atata timp cat cei care intretin acest forum isi permit asta.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai omul a spus: ,,acum am crescut mai mult```Probabil ca acum a inceput sa perceapa si mai bine ce s-a intamplat intr-adevar si prin ce tragedie a trecut familia lui. Banuiesc ca este ingrozitor de dureros sa pierzi un membru al familiei mai ales din cauza prostiei altuia.

Acum te intreb si eu, cu ce te-a deranjat el pe tine ca a avut sansa sa mai readuca in discutie acel accident tragic??? :P

 

@ strumpfuadi: ar trebui sa fim mandri sa avem si o arhiva, atata timp cat cei care intretin acest forum isi permit asta.

 

Bafta.

 

 

Ai dreptate. La 5 minute de laaccident pana la 2-3 zile e ok ca toti necunoscutii sa isi dea cu parerea si RIP, dar daca vine o ruda a celui decedat, care acum a gasit forumul si topicul si ne spune ce s-a intamplat (ca din cate citesc toti stiau ca a facut infarct, nu ca a avut o artera sectionata) si ne povesteste tragedia familiei, aruncati cu gunoi in el.

 

Imi provocati din ce in ce mai multa scarba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E interesant sa se mai afle cate ceva din trecut .

Dc tot ai reinviat topicul , spune-mi si mie ce mai face domnul cu clio tinere nepot ?

Imi pare rau pentru tine .

 

PS: Cand am citit, bine inteles ca nu m-am uitat la data si am crezut ca s-a intors Baiazid acasa si face bine pintre motociclisti !

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adio unchiule care esti oale si ulcele de 2 ani, de unde ai aparut ma cocostarcule?

 

A devenit motociclist :P) Hai cu RIP'u frateeee, sa vezi ce se umple topicul asta :jump:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...