Sari la conținut

Targoviste 9-9-2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Faina intrunirea, m-am simtit excelent (mai bine ca acu' 2 ani)!

O sa fac tot posibilul sa vin si la anul!

 

@DMW: nu a fost chiar exclusiva de motociclisti - era un grup de ROMALES (vreo 5 - 6) care priveau cu "pasiune" concursurile si activau pe-acolo cu: "mancatz-ash" si "fratzica".

Cine stie catzi ca aia or mai fi fost... :angryfire:

 

Sper sa puna si membrii Hot Weels pozele k m-am pozat cu ei! :angryfire:

 

La cat mai multe asa reusite! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DMW: nu a fost chiar exclusiva de motociclisti - era un grup de ROMALES (vreo 5 - 6) care priveau cu "pasiune" concursurile si activau pe-acolo cu: "mancatz-ash" si "fratzica".

Cine stie catzi ca aia or mai fi fost... :angryfire:

 

 

nu erau vineri seara!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stazi sa imi revin ca eu inca ma mai simt bine.

:yikes: Tare intrunirea , tare Bombardika ;) , tare si Ina :) , tare putine fete :yikes: , tare pieptul de porc umplut, tare putina bere, tare zgomotul aluia cu Savage-ul , tari si cheile pe care mai aveam putin si i le bagam pe gat , tare tzuica la intrare , tare de gasca organizatorii, tare vesel Mad Max, tare stresant unu de-l tot injura si care nu s-a potolit pana nu i-am spus ca il trimit acasa pe bucatzi daca se mai ia de Max, tare frig noaptea, tare recitalul Mad Max - Proconsul, tare prosti soferii de acolo (era sa mi-o fur de 3 ori, una a facut-o intentzionat dar am reushit sa evit), tare de treaba prietenul cu accidentul de anul trecut :angryfire: (am ramas placut surprins de reintalnirea cu el), tare gasca de prieteni, tare Lup Alb , tare gluma lui Chesu cu familiarizarea cu domnitzele de 15 ani , tare de treaba tanti de la taraba cu mici, carnatzi si piept umplut, (cea careia i-am cantat noi "la multi ani"), tare Baldovica ca a sforait mai incet incat aproape ca nu l-am auzit de Savage-ul vecinului, tare mireasa si domnisoara de onoare, tare blonda (ce care semana cu cea de la Blondy,si care nu am intzeles pana la sfarsit a cui prietena era, dar sa o aduca si la anu' ca tare s-a distrat fata, unde era distractie era si ea, bravo!) , tare misto intalnirea......

:angryfire: Slabe sperantze sa scapatzi de mine la anu'.... :angryfire:

 

Va multumim pentru tot. O sa pun si eu vreo zece poze, adica toate pe care le-am facut, pentru ca cine avea timp sa faca poze acolo. Am fost prea ocupat cu distractia.... Pe cele sexy cu Ina si Bombardica le pastrez la colectie pentru vise frumoase la batranetzi linistite...

Chiar, daca are cineva poze cu Bombardika in fustitza aia paralizanta, sau cine are dubluri, fac schimb... :(

 

 

P.S. Va multumesc tuturor pentru ajutorul dat familiei lui Catalin. Sunt sigur ca a fost printre noi, ca are grija de noi de sus, ca are sa dea la fiecare din voi o stea norocoasa care sa va ghideze in viatza.... Dumnezeu sa-l odihneasca, pe el si pe toti cei plecatzi departe :finger: :yikes:

 

poze:

 

poze:

 

poze:

 

poze:

 

poze:

 

poze:

post-3626-1157935204_thumb.jpg

post-3626-1157935354_thumb.jpg

post-3626-1157935458_thumb.jpg

post-3626-1157935686_thumb.jpg

post-3626-1157935772_thumb.jpg

Editat de boieru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina intrunirea, m-am simtit excelent (mai bine ca acu' 2 ani)!

O sa fac tot posibilul sa vin si la anul!

 

@DMW: nu a fost chiar exclusiva de motociclisti - era un grup de ROMALES (vreo 5 - 6) care priveau cu "pasiune" concursurile si activau pe-acolo cu: "mancatz-ash" si "fratzica".

Cine stie catzi ca aia or mai fi fost... :angryfire:

 

Sper sa puna si membrii Hot Weels pozele k m-am pozat cu ei! :angryfire:

 

La cat mai multe asa reusite! :angryfire:

 

Sper si eu sa se puna pozele de la Tirgoviste.

Oricum a fost o intilnire pe cinste. Dupa parerea mea cea mai reusita din anul 2006. Bravo baietilor din Tirgoviste. Eu sigur voi fi prezent si la anul si poate se va organiza mai devreme tinind cont ca nu intodeauna vremea tine cu noi in luna septembrie.

 

Sper si eu sa se puna pozele de la Tirgoviste.

Oricum a fost o intilnire pe cinste. Dupa parerea mea cea mai reusita din anul 2006. Bravo baietilor din Tirgoviste. Eu sigur voi fi prezent si la anul si poate se va organiza mai devreme tinind cont ca nu intodeauna vremea tine cu noi in luna septembrie.

 

aaaa si era sa uit de prietenul cu trombonul. Super tare baiatul. Ar trebui sa se faca un mp3 si pus pe forum cu acordul lui celebru. Chiar simpatic tipul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost si un reprezentat al gratargiilor din buftea, a fost impresionat placut, desi nu a stat decat la parada. parada mult mai civilizata decat la buc, fara mieji care se bagau din spate... sper ca la anul sa venim mai multi din buftea... :angryfire:

Editat de mavetz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Totul a decurs excelent (zic eu care normal ca laud Targovistea :yikes: ), exceptand incidentul cu Petre cu BMW-ul si Florin cu IJ-ul si regretand cele intamplate la Galati ;) .

2 Am avut parte de vreme relativ frumoasa...nu prea a fost vremea de partea noastra pe timpul paradei cerul a fost innorat dar bine ca nu a plouat ca la intrunirea de la Constanta :yikes:

3 Boierule imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim mai mult zilele astea...dar lasa ca ne vedem la breaza :angryfire:

4 Ma bucur ca sunt atatia care spun ca a fost o intrunire frumoasa...pentru asta baietii s-au straduit mult!!!

5 Bujie a fost No.1 :finger: , la fel si Cosmin si Kessu si Florin si Geo :)

6 Si ceea ce am vazut cu totii la concursul de liniute cu rusesti este ca "POATE IJ-UL!!!! :angryfire: "

 

 

 

 

 

PS: ce-ati avut cu casca mea?!?...(cu ea s-a trecut prin FOC!!!) :angryfire:

Editat de Bombardica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...