Sari la conținut

Targoviste 9-9-2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

frumos, chiar daca unii erau cam in pom....la propriu

 

alliance a zis:

 

 

Felicitari Valah ! A fost fain..eu nu prea imi mai amintesc nimic..dar dupa cum ma simt azi cred si vizionond pozele pe care altii au avut grija sa mi le faca...din punctul meu de vedere se confirma reusita acestei intruniri.

post-1638-1157965096_thumb.jpg

Editat de MihaiM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la tzatzele Inei: alea sunt numai pentru cunoscatori, nu pentru toata lumea....

Bombardiko, tinem legatura pe mess pentru ca din pacate azi plec la munca, pe mare si stau doua saptamani, deci nu o sa pot veni la Breaza, unde va fi super distractie... :angryfire: Asta e... Dar mai vreau poze de la intalnire, eventual pe un cd.

Multzumesc lui Mihaitza ca a stat cu obiectivul pe mine ca altfel nu cred ca aveam vreo poza care sa-mi aduca aminte la iarna ce bine a fost la Targoviste... Te asteptam la un gratar la Valeni peste 2 saptamani...

 

Inca o data FELICITARI TARGOVISTE, FELICITARI ORGANIZATORILOR, FELICITARI PARTICIPANTZILOR!

 

p.s. Ala cu Savajul sa se excluda singur de la felicitari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la tzatzele Inei: alea sunt numai pentru cunoscatori, nu pentru toata lumea....

Bombardiko, tinem legatura pe mess pentru ca din pacate azi plec la munca, pe mare si stau doua saptamani, deci nu o sa pot veni la Breaza, unde va fi super distractie... :angryfire: Asta e... Dar mai vreau poze de la intalnire, eventual pe un cd.

Multzumesc lui Mihaitza ca a stat cu obiectivul pe mine ca altfel nu cred ca aveam vreo poza care sa-mi aduca aminte la iarna ce bine a fost la Targoviste... Te asteptam la un gratar la Valeni peste 2 saptamani...

 

Inca o data FELICITARI TARGOVISTE, FELICITARI ORGANIZATORILOR, FELICITARI PARTICIPANTZILOR!

 

p.s. Ala cu Savajul sa se excluda singur de la felicitari...

 

railor, sa va bucurati voi de poze alea, singurei daca va tot laudati dar nu aratati nimic

:angryfire:

numai "gura " i de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost asa cum ma asteptam. Adica super tare!! :angryfire: Felicitari organizatorilor, exemplu ambulant ca unde se vrea, se poate face intrunire super faina si cu bani sau public mai putin.

 

Salutari skywalker ;) imi pare rau ca n-am apucat sa-ti zic drum bun duminica. Eram cam aerian cand am plecat spre Sinaia pe la 1. Mi-am luat revansa promisa, ai castigat liniutele de scutere anu trecut da' acu' te-am facut la mers incet :angryfire:

 

HotWheels ruleaza :) :finger: :angryfire: la capitolul masivitate. In afara de mine bineinteles :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Totul a decurs excelent (zic eu care normal ca laud Targovistea :yikes: ), exceptand incidentul cu Petre cu BMW-ul si Florin cu IJ-ul si regretand cele intamplate la Galati ;) .

2 Am avut parte de vreme relativ frumoasa...nu prea a fost vremea de partea noastra pe timpul paradei cerul a fost innorat dar bine ca nu a plouat ca la intrunirea de la Constanta :yikes:

3 Boierule imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim mai mult zilele astea...dar lasa ca ne vedem la breaza :angryfire:

4 Ma bucur ca sunt atatia care spun ca a fost o intrunire frumoasa...pentru asta baietii s-au straduit mult!!!

5 Bujie a fost No.1 :yikes: , la fel si Cosmin si Kessu si Florin si Geo :finger:

6 Si ceea ce am vazut cu totii la concursul de liniute cu rusesti este ca "POATE IJ-UL!!!! :angryfire: "

PS: ce-ati avut cu casca mea?!?...(cu ea s-a trecut prin FOC!!!) :angryfire:

si cei doi Cristi ( Avanu si Bombardel ) ???????? si me?????? ......noi astia 3 iti multumim tie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi am stat putin, la parada si citeva ore dupa, m-am simtit ca acasa. Felicitari organizatorilor, felicitari bombardel si celorlalti(sory, nu va stiu numele) pt spectacol. Si la anul, la mai mare. ;) :) :finger:

Ba ai plecat fara sa ma vezi cand am reusit sa ma dau pe-o roata dupa 2 ore de incercari penibile si patetice :angryfire: Numai ca dupa ce am reusit nu ma mai saturam :angryfire:

Cand mergem la Breaza trec pe la tine sa te iau :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) salutare si va pupik pe toti!!!! imi pare bine ca ati reusit sa ajungeti pe aici pe la noi pe la targoviste si sper din toata inimioara mea ca v-ati simtit super... mie mi-a placut cum au decurs lucrurile , mai putin cu vremea la inceput cand a fost un pik cam frig... dar nu-i nmk pt ca am trecut noi si peste asta... :D boierule imi pare rau ca nu prea am apucat sa vb cu tine dar o sa tinem legatura pe mess si ai grija de tine... o sa ne mai vedem pe la intruniri pe ici pe colo :angryfire: pe la o berik ;) or sa apara si mai multe poze in curand, numai sa aveti putzintik rabdare... :( multumim celor care au reusit sa ajunga la tgv la intrunire si va mai asteptam si la anu`, chiar si pe cei care n-au reusit sa vina... sper din tot sufletu` ca ati fost multumiti de gazda :D va sarut dulce :angryfire: :finger: ;)

 

 

 

:angryfire:

 

:yikes: foxbat ai putintik rabdare... te rog :crack: ca or sa apara si poze...stai tu linistit... :yikes: e imposibil sa nu apara poz(n)e :crack: te pupik foxbat ;)

 

:) foxbat uite pe prima pagina o poz(n)a... p`aia am vazut-o si eu abia acu`... ca tot intrebai de poz(n)e... deocamdata e doar aia ( adik prima ).... sorry... pup :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: foxbat uite pe prima pagina o poz(n)a... p`aia am vazut-o si eu abia acu`... ca tot intrebai de poz(n)e... deocamdata e doar aia ( adik prima ).... sorry... pup :angryfire:

 

ok acu; am vazut o :angryfire:)

hm..nice ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim la toti ptr aprecieri si ptr prezenta si inca o data ne cerem scuze ptr eventualele lipsuri care au fost, sa speram ca la anul va fi mai bine . :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ai plecat fara sa ma vezi cand am reusit sa ma dau pe-o roata dupa 2 ore de incercari penibile si patetice :finger: Numai ca dupa ce am reusit nu ma mai saturam :)

Cand mergem la Breaza trec pe la tine sa te iau :angryfire:

 

te astept, diavole! :angryfire: :angryfire: ;)

mai veniti si voi incoa, sa va clantane plombele pe Moreni :yikes: :yikes: :yikes:

atentie la paralela, ca e aia cu raza, da spune ce viteza ai.

Editat de kloud
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...