Sari la conținut

Care sunt cele mai bune manuale de reparatie si intretinere  

178 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Am tot cautat dar inca nu am gasit nicaieri un manual pt Honda Varadero 125cc din 2001 (sau orice an) Daca are cineva sau stie unde pot gasi...dau o :ok:

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 22:44 -------------

Am tot cautat dar inca nu am gasit nicaieri un manual pt Honda Varadero 125cc din 2001 (sau orice an) Daca are cineva sau stie unde pot gasi...dau o :huh:

faza e ca de cine te feresti..nu scapi..asa am patit io

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

il am,daca esti din bv hai miercuri in bavaria sau da-mi un mes si ne auzim

Sint brasovean, dar lucrez detasat de 6 ani in Tg.Mures, daca ai un mobil te pot suna cind sint in Brasov.

Multumesc mult.

Cu stima abells64

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 08:06 -------------

Multumesc, as fi foarte fericit daca ar exista si tradus, sper ca nu vreau prea multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' in ce limba e ala de ti l-am dat io?

Visam la una in limba romana( pasarea malai viseaza ), ti-am trimis un e-mail personal Mersi fain!!, ne mai auzim dupa ce citesti mailul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Visam la una in limba romana( pasarea malai viseaza ), ti-am trimis un e-mail personal Mersi fain!!, ne mai auzim dupa ce citesti mailul.

poti sa o duci la tradus dar nu vreau sa ma gandesc cati bani o sa-ti ceara aia... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot cautat dar inca nu am gasit nicaieri un manual pt Honda Varadero 125cc din 2001 (sau orice an) Daca are cineva sau stie unde pot gasi...dau o :(

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 22:44 -------------</small><br/>

faza e ca de cine te feresti..nu scapi..asa am patit io

Fratilor incercati Google. Exista niste situri pe care poti gasi manuale pe gratis (uneori iti cer sa te inregistrezi, alteori iti cer sa le dai un manual de la altceva), ca de exemplu www.repairmanualclub.com. Oricum eu asa mi-am facut rost de manuale, ca desi le aveam pe alea originale de intretinere nici alea nu-mi foloseau prea mult ca erau in germana si de la "Bite ein(e?) grosse bier" pana la "Kuplungshebel" e distanta ca de la turism la mecanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!am o mare dilema,si anume nu gasesc un manual de reparatie pentru suzuki gsx r 750 srad.am tot cautat si nimic :ok: daca stiti pe cineva care vinde,sau care vrea sa fac si eu o copie,rog sa posteze aici sau sa de-a un pm.multam frumos :ok: :( :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un manual de F650 Funduro din 99 mi-ar trebui si mie. In Engleza. Orice alta limba este inutila. Am unul in germana si ma uit ca vitelul la poarta noua .. ca nu inteleg nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Caut si eu acest manual, in engleza:

Suzuki GS500 Twin 1989 to 2006 (de la Haynes, de la Clymer n-am gasit pe net decat pana la 2002).

 

E pt un GS500F/2005, nu cred ca-n manualele mai vechi gasesc ceva specific pt acest model (mai e unul pt '89-'02).

 

Pana acum am gasit manualul resp pt periodele: '89-'97 si '89-'99.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ....as vrea sa stiu si eu unde gasesc un service pentru reparat carene la moto......eu stau aproape de iasi daca stie cineva vreun service in apropiere la vre 200km sa`mi spuna pe id`ul de mess intorsura_aurel_2006 am mare nevoie de ajutor....ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, as vrea si eu un manual de honda vt600 shadow , daca are cineva. Sau daca are cineva shadow sa-mi lase un PM sa-mi mia explice care ceva ... sunt proaspat posesor si habar n-am . mersi ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...