Sari la conținut

Care sunt cele mai bune manuale de reparatie si intretinere  

178 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O mare problema caut un manual de kawasaki zr 250 balius cine ma poate ajuta il cinstesc grav cu o bere :ok: am nevoie urgent pt ca incep sa umblu la el sezonul este terminat aproape si eu vreau sa cunosc mai multe despre ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mare problema caut un manual de kawasaki zr 250 balius cine ma poate ajuta il cinstesc grav cu o bere ;) am nevoie urgent pt ca incep sa umblu la el sezonul este terminat aproape si eu vreau sa cunosc mai multe despre ea!

 

Daca ti-e de ajutor: http://www.balius.tar.hu/. E in maghiara, dar la sectiunea "Abrak" e manualul de service. Or mai fi si alte chestii interesante... :D

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e sa nu repet vreo cerere anterioara insa am tot cautat si am gasit numai varianta in germana. Poate cineva sa ma ajute cu una bucata manual in limba engleza pentru un Suzuki DR BIG de 750 din '88?

 

Multumesc anticipat :)

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maual de Kawasaki KLX 650 din 93 nu are nimeni ?

 

Omule, uite ce am gasit; cel care l-a postat ori era beat, ori nu stia diferentele (bine, nici eu nu sunt de noroi, dar macar stiu ce e una, ce e alta....).

 

 

 

Respect!

 

Pls, da un semn daca e bun.

 

--- Mesaj completat în 21 Nov 2007 00:50 -------------

nu gasesc manual gsxr srad '98. de fapt am gasit, dar toate arhivele sunt busite, ma poate ajuta cineva cu unul?

 

Mai multe amanunte...ceva de YM? :cheers:

 

Respect!

 

--- Mesaj completat în 21 Nov 2007 00:54 -------------

Omule, uite ce am gasit; cel care l-a postat ori era beat, ori nu stia diferentele (bine, nici eu nu sunt de noroi, dar macar stiu ce e una, ce e alta....).

Respect!

 

Pls, da un semn daca e bun.

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Nov 2007 00:50 -------------</small><br/>

 

Mai multe amanunte...ceva de YM? :lol: Eu am ceva, dar nu sunt sigur ca e ce-ti trebe.

 

Respect!

 

 

--- Mesaj completat în 21 Nov 2007 00:57 -------------

Omule, uite ce am gasit; cel care l-a postat ori era beat, ori nu stia diferentele (bine, nici eu nu sunt de noroi, dar macar stiu ce e una, ce e alta....).

Respect!

Kawasaki_KLX650.pdf

Editat de cobra_the_best
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat si eu un manual cu date tehnice despre motorul de pe Honda CB500 (2 cilindrii) si n`am gasit. Daca is prea :lol: sa nu`l vad, ziceti`mi unde e, daca nu ajutati`ma cu unul. Raman dator vandut! :cheers:

Multzam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si numai bine... as dori si eu un manual pentru vfr 800 din 1999 daca se poate si sunteti amabili.. va multumesc.. dan_staicu_siffu

 

--- Mesaj completat în 27 Nov 2007 17:57 -------------
salut.. ma puteti ajuta cu un manual pentru un vfr 800 din 99'' ..va multumesc..dan_staicu_siffu :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...