Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

Cine ma poate ajuta cu un cort, fie el cat de amarat, pe weekenul asta ?

De o pers. sau doua, nu conteaza...numa' sa aiba fermuar la usa :rolleyes:

 

De vineri pana sambata, mai exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cine ma poate ajuta cu o chestie la care eu imi cam prind urechile?? treaba sta in felul urmator: am avut un tel Nokia N73 cu card miniSD. agenda si ce mai era salvat este pe card. mie imi trebuie acum agenda telefonica pusa pe cartela SIM ca sa o am in alt telefon. telu Nokia N73 nu mai merge. pt ca nu mai am acum nici un nr de tel al nimanui :baldy:

platesc in cash,bere,suc,tigari.....

0742668055 :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca la Noikia e o combinatie de 3 taste care daca o apesi, il reinvie din morti. Apoi iti instalezi pc suite sau dai copy la toate contactele de pe telefon pe sim ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca la Noikia e o combinatie de 3 taste care daca o apesi, il reinvie din morti. Apoi iti instalezi pc suite sau dai copy la toate contactele de pe telefon pe sim ;)

cred ca nici o combinatie de taste nu il mai poate aduce nicaieri. ii la gunoi deja...in mai multe tomberoane si o mai cazut si pe langa cateva componente :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur e miniSD? daca-i microSD te pot ajuta mai simplu, sau daca ai adaptor. eu am un adaptor, cica, all in one, ar putea sa mearga si cu ala

 

0757.079.769. liber la orice ora

Editat de kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi renovez apartamentul si acum am garajul plin de saci cu moloz si ceva bucati grele de beton.

Aveti vreo sugestie despre cum as putea scapa de el? Sau stiti pe cineva care se ocupa de asta cu un pret corect?

Presupun ca Rosal cere o caruta de bani pentru asta.

 

norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi renovez apartamentul si acum am garajul plin de saci cu moloz si ceva bucati grele de beton.

Aveti vreo sugestie despre cum as putea scapa de el? Sau stiti pe cineva care se ocupa de asta cu un pret corect?

Presupun ca Rosal cere o caruta de bani pentru asta.

 

norock!

 

Incearca totusi sa suni la Brantner...Rosal si sa intrebi cat te costa sa trimita o remorca din aia cu tractor pt. moloz. Asta ar fi cel mai convenabil si frumos mod de a scapa de moloz si beton. Aruncatul la tomberon nu prea mai tine. Eu cand eram in aceeasi situatie ca si tine acum, m-am combinat cu niste unii de pe langa scoala, care construiau o cladire si aveau container de moloz amplasat la locatie.

Si eu am gasit atunci masina cu ce sa duc sacii, dar soferul dubei nu avea unde sa arunce molozul, decat pe marginea drumului, asa ca am renuntat la idee.

 

Vezi ca o sa iei amenda daca esti prins ca arunci molozul aiurea. Si de dus nu prea ai unde il duce, decat in locuri special amenajate. Trage un ochi prin cartier si vezi cine mai construieste in zona (vezi cum cobori spre Piezisa, daca nu se mai construieste pe str. Remetea) si vb. direct cu cei de acolo daca nu te poti scapa de moloz in tomberonul lor (daca au) si pana colo sa faci mai multe drumuri cu masina.

 

Varianta clasica si mai ieftina e sa il arunci treptat la tomberon, noaptea pe parcursul a mai multe nopti.

Tu decizi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt destui care pt 100 de lei te scapa de el....apeleaza la "domnii" cu dubitzele sin p-=ta abator sau la un taximetrist cu masina pe chirie ;)

Iar acesti "domni" o sa mearga cu dubitele lor si o sa arunce sacii cu moloz pe terenurile virane din zona campului, faget ... Numa bine si civilizat! Traiasca solutiile alternative :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu imi place sa poluez :) cu toate ca si cei de pe la Rosal tot aiurea cred ca il arunca.

Buna ideea ta. Azi o sa merg sa vad ceva santier prin zona.

Noroc!

vezi cauta o duba si dute la rampa de.gunoi ca si tot omu civilizat,eu acum 2 luni asa am facut si pt 30 saci cu moloz la poarta am platit 20 ron fara chitanta si cu chitanta ii 30 ron iar pe rampa am da 10 ron la 2 bastinasi si o descarcat ei tot .....pana si maturatul in duba o intrat in 10 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

daca doreste careva sa imi dea o mana de ajutor as dori sa imi imprumute un shoei mar s sa vad cum e la o tura scurta, si un scorpions exo 1000 as vrea sa mai dau o proba tot s. fac o cinste daca e cazu. stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi cauta o duba si dute la rampa de.gunoi ca si tot omu civilizat,eu acum 2 luni asa am facut si pt 30 saci cu moloz la poarta am platit 20 ron fara chitanta si cu chitanta ii 30 ron iar pe rampa am da 10 ron la 2 bastinasi si o descarcat ei tot .....pana si maturatul in duba o intrat in 10 ron

 

S-a rezolvat la Rosal. Am sunat, am mers, am platit, o cupa de 7 metri cubi x 17ron = 119 roni. Mi-o aduc ei sambata la bloc.

Mi-au mai cerut 20 ron/mc pentru incarcat, la care am zis pas.

Deci, daca sambata la ora 12 vreti sa bem impreuna o bere la garaj, dupa ce incarcam niste saci cu moloz, va astept pe Tatra 12. :cheers:

Noroc!

Editat de smakalan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti careva idee cam cit ar costa o bara de inox de vreo juma de metru si cam de 4. 5 cm de groasa?..sau de unde pot sa o procur mai eftin ?

Sal ! Daca este vorba de bara de 45 mm este destul de scumpa. Daca este vorba de teava, este ieftina.Cele mai bune preturi le au la ITALINOX in spate la depoul de tranvaie,langa alea ce intra la Emerson,unde iti taie la ce lungime vrei.Cele bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut, în regim de urgență, pentru Suzuki Intruder Volusia VL 800 din 2002, un semering de la ambreiaj (explicația proprietarului: “unde se termină cablul de ambreiaj, în stânga motorului, exista un sistem de pârghii; iar sub aceste pârghii se găseÂşte acest semering, care are urmatoarele dimensiuni: diametrul interior - 6, diametrul exterior – 34 Âşi grosimea 7.5).

help! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut, în regim de urgență, pentru Suzuki Intruder Volusia VL 800 din 2002, un semering de la ambreiaj (explicația proprietarului: “unde se termină cablul de ambreiaj, în stânga motorului, exista un sistem de pârghii; iar sub aceste pârghii se găseÂşte acest semering, care are urmatoarele dimensiuni: diametrul interior - 6, diametrul exterior – 34 Âşi grosimea 7.5).

help! :cheers:

 

Incearca pe Frunzisului la SKF.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut, în regim de urgență, pentru Suzuki Intruder Volusia VL 800 din 2002, un semering de la ambreiaj (explicația proprietarului: “unde se termină cablul de ambreiaj, în stânga motorului, exista un sistem de pârghii; iar sub aceste pârghii se găseÂşte acest semering, care are urmatoarele dimensiuni: diametrul interior - 6, diametrul exterior – 34 Âşi grosimea 7.5).

help! :cheers:

 

Mai poti incerca,vis a vis de Kaufland Marasti,la Comindustrial,au aceeasi intrare cu UPC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza ca Neagra e incapabila de actiune datorita unor binevoitori care au avut ei grija... caut imprumut o mobra pentru doo zile. Respectiv joi si vineri. Nu dispun de suficient malai sa inchiriez, sa las garantie si sa mai bag si gaz in ea pentru circa 400km. Daca nu sunt oferte, va multumesc anticipat si ma voi adresa transportului in comun. Daca aveti comentarii pe langa, le astept pe P.M. sau la tel.

Tate alea bune, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza ca Neagra e incapabila de actiune datorita unor binevoitori care au avut ei grija...

 

nemernicii :finger:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai poti incerca,vis a vis de Kaufland Marasti,la Comindustrial,au aceeasi intrare cu UPC.

 

am fost; problema a ramas nerezolvata; dar exista un aspect pozitiv, demn de subliniat: am intalnit, la comindustrial, persoane super amabile si cu vointa sa gaseasca o solutie; toata stima!

multumesc de pont! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost; problema a ramas nerezolvata; dar exista un aspect pozitiv, demn de subliniat: am intalnit, la comindustrial, persoane super amabile si cu vointa sa gaseasca o solutie; toata stima!

multumesc de pont! :cheers:

De aceea te-am indrumat la ei. ;) Prima data caut la ei si dupa,la restul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost; problema a ramas nerezolvata; dar exista un aspect pozitiv, demn de subliniat: am intalnit, la comindustrial, persoane super amabile si cu vointa sa gaseasca o solutie; toata stima!

multumesc de pont! :cheers:

Ai incercat la skf pe frunzisului? m-asi mira sa nu aiba. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut, în regim de urgență, pentru Suzuki Intruder Volusia VL 800 din 2002, un semering de la ambreiaj (explicația proprietarului: “unde se termină cablul de ambreiaj, în stânga motorului, exista un sistem de pârghii; iar sub aceste pârghii se găseÂşte acest semering, care are urmatoarele dimensiuni: diametrul interior - 6, diametrul exterior – 34 Âşi grosimea 7.5).

help! :cheers:

ai incercat pe strada masinistilor? cum cobori taietura turcului spre calea ferata, inainte de bariere faci dreapta si apoi este o staie de autobuz cam la 100 metrii de bariere.acolo este o casa cu o mica , curte , care este un magazin cu tot felul de o-ringuri si simeringuri si solutii pt etansare. sunt foarte de treaba si te ajuta. Bafta!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...