Sari la conținut

Excursie Duminica, 1 Octombrie


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

io sunt ala cu bmw-ul

pai alexx io nu sunt in concediu asa ca sambata esclus.

 

 

aseara m-am uitat la THE LONG WAY AROUND

SUPPERR DRUM! SUPER AVENTURA!

trei dvd-uri intregi n-am putut sa adorm pana nu s-au terminat

 

poate gasim alte drumuri ca pe cheia nu vrea wrongname

poate mai aveti ceva idei - io ma gandeam la barajul de la paltinu dar e prea aproape si prea naspa drumul.

cam mica tara asta.

hai la dunare sa mancam un peste?!?!?!?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate mai aveti ceva idei - io ma gandeam la barajul de la paltinu dar e prea aproape si prea naspa drumul.

cam mica tara asta.

hai la dunare sa mancam un peste?!?!?!?!?!?

nu e nasol drumul, se poate merge bine cu stradala, o singura curba avea ceva nisip acu 2 sau 3 saptamani cand a fost breaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate gasim alte drumuri ca pe cheia nu vrea wrongname

poate mai aveti ceva idei - io ma gandeam la barajul de la paltinu dar e prea aproape si prea naspa drumul.

cam mica tara asta.

hai la dunare sa mancam un peste?!?!?!?!?!?

 

 

 

Si cam pe unde la Dunare? Cazare ceva sau cort....daca nu se anunta nimeni la o tura mai lunga de sambata pana duminica eu ma bag la Dunare ca nu am fost niciodata cu mobra. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La paltinu am fost sambata pentru ca stiam ca nu pot veni cu voi duminica si am zis sa ies si eu un pic la plimbarica. Drumul e ok in mare mai putin vreo 2 serpentine - una era nu mai praf si pamant pe ea si cealalta cu griblura si gropi. Poate se pleaca totusi sambata undeva ca as putea sa vin si eu si chiar imi doresc acest lucru. Dar please nu la Paltinu pt ca singurele mele 2 iesiri au fost la Paltinu si ah vrea si eu ceva nou .

 

Bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha, ha... Eu abia acum m-am prins cine esti pe forum!! :baldy: :D :lol:

veeeeezi...era buna ideea aia de la masa ( :D :P :D iar mi-am adus aminte de idiotii aia de ospatari) in care fiecare trebua sa se ridice in picioare si sa se prezinte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu iti recomand tura aia singur pt. ca nu stii ce se poate intampla... Daca totusi te incumeti vezi ca sunt niste baieti pe forum care asigura transport; ia si tu vreo 2 nr. de tel, just in case...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, fratilor, confirmati care vreti o tura sambata pe Rasnov - Poiana - Brasov - Cheia ! :baldy:

Eventual cu intoarcere pe acelasi drum. ;)

Eu ma duc oricum, numai sa nu ploua.

Stai ca nu inteleg. Pe unde o iei sa ajungi la Rasnov? Pe DN1 pana la Predeal, dupa care stanga prin Paraul Rece?. Si la intoarcere, dupa ce se ajunge in Cheia, de ce nu s-ar continua spre Valeni?

Intreb ca ma intereseaza sa ma bag.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu inteleg. Pe unde o iei sa ajungi la Rasnov? Pe DN1 pana la Predeal, dupa care stanga prin Paraul Rece?. Si la intoarcere, dupa ce se ajunge in Cheia, de ce nu s-ar continua spre Valeni?

Intreb ca ma intereseaza sa ma bag.

Spor

 

Da, stanga prin Paraul Rece din DN1.

Pentru ca dupa Cheia se cam termina serpentinele ... ;) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am intheles o chestie voi vreti cu plecare simbata de la ora 8, sau duminica la ora 8 ?

 

Duminica sunt disponibil. Nu v-ar interesa ceva de genu : Bucuresti - >Buzau -> Brasov -> Bucuresti ?

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am intheles o chestie voi vreti cu plecare simbata de la ora 8, sau duminica la ora 8 ?

 

Duminica sunt disponibil. Nu v-ar interesa ceva de genu : Bucuresti - >Buzau -> Brasov -> Bucuresti ?

 

Ai fost vreodata pe drumul asta ( Buzau-Brasov) ? Inainte de toate intereseaza-te sa vezi cum e acum...Eu am fost pe el acum vreo 3 ani parca si era super naspa.

Editat de billy m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca dupa Cheia se cam termina serpentinele ... ;) :baldy:

Nu prea e asa. Cel putin inca 15km sunt doar curbe stranse. Defapt, cam pana la Valeni.

Pe de alta parte se pare ca vremea nu-i buna. 60-70% sanse de ploaie. Adica o sa ploua sigur,dar nu se stie cat de mult timp. Nu stiu ce sa zic...

Editat de ali baba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ai fost vreodata pe drumul asta ( Buzau-Brasov) ? Inainte de toate intereseaza-te sa vezi cum e acum...Eu am fost pe el acum vreo 3 ani parca si era super naspa.

Drumu e bun ! lau refacut anu trecut sau cand a fost cu inundatiile asta primavara! vara asta se mergea fara probleme !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...