Sari la conținut

Ajutor pentru motopolitist lovit grav in Constanta


Nikolas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 410
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

... rusine politiei romane si statului roman !

 

D'aia nu le mai sta lor in stanga...

... l-a teveu s-a vazut ce tre' sa se vada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

From: Ichim

Sent: 9 august 2011, 12:04

 

Scuze pentru intarziere. A fost operat cu succes. A inceput sa simta zona pelviana. Maine transfer clinica recuperare. Revin cu info.

 

 

Asta ne doream sa aflam :cheers:

 

Au spus acum pe Realitatea ca medicii din Israel au acceptat sa-l opereze pe datorie, ca nu s-au strans decat 10.700 E, nici jumatate din costul operatiei, ca aia de la casa de asigurari de sanatate nu au eliberat niciun ban, cu toate ca era in misiune si ar fi avut dreptul. El se simte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ne doream sa aflam :cheers:

 

Au spus acum pe Realitatea ca medicii din Israel au acceptat sa-l opereze pe datorie, ca nu s-au strans decat 10.700 E, nici jumatate din costul operatiei, ca aia de la casa de asigurari de sanatate nu au eliberat niciun ban, cu toate ca era in misiune si ar fi avut dreptul. El se simte bine.

In seara asta la TV au spus ca e nevoie de 150 000 de euro...

Se pare ca ministerul administratiei si internelor incearca sa doneze 30 000 de euro (nici jumatate de logan din ala de stim cu totii).

Asta e tara si o stim deja.

Omul mai are nevoie de multi bani pentru ca a incercat sa-si faca meseria...

Cine mai poate ajuta cred ca e bine sa o faca in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta la TV au spus ca e nevoie de 150 000 de euro...

Se pare ca ministerul administratiei si internelor incearca sa doneze 30 000 de euro (nici jumatate de logan din ala de stim cu totii).

Asta e tara si o stim deja.

Omul mai are nevoie de multi bani pentru ca a incercat sa-si faca meseria...

Cine mai poate ajuta cred ca e bine sa o faca in continuare.

Daca dau banii astia e OK.

 

Offtopic: Cu Loganul ala din cate stiu eu a fost o dezinformnare de la Antene cat Himalaya de mare: de fapt era vorba de dat 70,000 pentru un laborator criminalistic mobil complet echipat (cate unul pentru fiecare judet), din care echipamentul reprezenta peste 60,000. Daca nu crezi ia-ti tu echimpament de facut diverse analize medicale instantaneu din Obor si spune-mi si mie cat costa astea chinezesti contrafacute care se strica in 6 luni si mai vedem. Si sa fie clar ca eu nu sunt politist sa le tin astora partea, dar pur si simplu aici a fost vorba de o dezinformare crasa unde s-a sugerat ca posturile de Politie Rurala ar fi urmat sa fie dotate cu echipament care de fapt era pentru criminalisti si de fapt numai unul pentru fiecare judet. Si s-a cumparat oricum, dupa tot tam-tam-ul din presa, pentru ca trebuia, si era alocat de la buget.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nu s-au mai cumparat, era vb doar de 4 laboratoare mobile pt ADN si alte brice si carice.

Da-le dracului de laboratoare mobile, mai bine ne zici daca s-a reparat Georgian ala. Eu sper sa mearga iar pe motocicleta si sa imparta voios amenzi si sa salte permise de la pui de stabi cum era el renumit ca face acolo prin Braila. Sunt convins ca asta admiram noi la el - ca e al dracului. In fond multi dintre noi vrem sa vedem o politie mai ferma si mai hotarata, nu balalai care nu stiu cum se scoate pistolul din teaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara....de George va pot spune eu ca este pe drumul cel bun...pentru moment trebuie sa-si refaca mainile,sa isi recapete toata forta in ele,deoarece ele vor fi baza,in care se va sprijini in timpul recuperarii...la cateva ore dupa operatie el putea sta in fund,binenteles intr-un fotoliu ortopedic special pentru asa ceva deci este pe drumul cel bun...o alta problema foarte mare sunt inca bani 3 luni de spitalizare la clinica de recuperare din Israel costa 120.000 mii de dolari si asta doar pentru inceput....tot ceea ce v-am spus e din sursa sigura si tot de la sursa am aflat ca sotia lui a deschis si un cont in euro la bcr pe numele ei....

 

Dobrilă Cristian Georgian, deschis la banca Raiffeisen: RO37 RZBR 0000 0600 0271 8928

 

Dobrila Teodora Daniela ,deschis la Banca Comerciala Romana R062 RNCB 0286 0609 6563 0001

Facebook

 

O seara buna va doresc si multa sanatate la toata lumea iar George va reveni din nou pe motor caci este puternic si va trece peste orice problema

Editat de leonard123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Inainte cand auzeam numele Mateut, ma duceam cu gandul la un fotbalist care mi-a incantat copilaria.

Acum acelasi nume rimeaza cu "vaca de mateuț" - ce familie mandra :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca are si o cadere psihica. Sa-l facem sa-si revina, asa ca cine poate, sa-i transmita asta: unii dintre noi de pe motocicism.ro te asteptam Georgiane sa dai din nou amenzi la stabi si la cine se mai nimereste sa calce pe bec...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Se mai stie ceva de Georgian?

 

Un articol nou in Obiectiv.

Georgian a fost operat din nou fiindca interventia chirurgicala din Romania a fost un esec: http://www.obiectivbr.ro/local/60271-poliistul-dobrila-a-fost-operat-din-nou-la-maini.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...