Sari la conținut

Accident mortal Otopeni 1.09.2011


SheriffC
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-a intamplat vis-a-vis de mobila bellona, aproape de aeroport.

Foarte urat accidentul. Motociclistul nu misca pana sa vina smurd-ul acum 10 min.

Nu stiu starea, si fiind pe mijlocul drumului nici nu am avut cum sa ajung. Era deja politie la 1 min dupa ce s-a intamplat.

Sper sa nu fie asa de grav cum pare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fazer rosu are SDS...

Iar Fazerul din generatia mea, mai vechi, eu sunt cam singurul cu el rosu. Mai era unu', dar s-a vandut.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

informatii primite prin telefon acum 2 minute: pe jos era un corp acoperit de cearceaf iar ambulanta a plecat de urgenta cu altcineva.

Motorul avea numar de Mures.

Daca informartiile nu sunt 100% corecte imi cer scuze in avans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că la această oră (14:45), în județul Ilfov, traficul rutier este îngreunat pe DN1(E60), în zona Otopeni, din cauza unui accident rutier. O motocicletă a lovit din spate un autoturism. Se încearcă resuscitarea motociclistului. Cauza probabilă a accidentului a fost nepăstrarea unei distanțe corespunzătoare în mers.Le recomandăm conducătorilor auto să respecte semnalele polițiÂştilor, care redirijează circulația pe banda 1 a sensului de mers către BucureÂşti Âşi pe benzile 1 Âşi 2 pe sensul către PloieÂşti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa am aflat si eu. Numar de MS.

 

Au fost implicate doua masini. Pilotul a intrat intr-un Vectra care a franat brusc (nu am inca taote datele), iar din spate a mai venit o masina care, din cate am inteles, nu l-a lovit motociclist, ci a acrosat motorul liber.

 

Repet, nu am toate detaliile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am auzit la stiri. Se pare ca un logan de MAI a franat, motociclistul nu ar fi pastrat distanta si nu a mai putut opri. Acelasi lucru s-a intamplat si cu alt logan din spate. Practic motociclistul a fost prins intre cele 2 masini. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la antena 1 dadeau mai multe informatii aparent motociclistul a decedat :( si alte doua masini au fost implicate in accident

dumnezeu sa il ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut acum pe langa accident. Masina e un Opel astra bej, motorul un naked grena cu nr de Bacau. Motociclistul a decedat, am vazut cum tocmai trageau folia pe el si se pregateau sa'l urce pe targa in ambulanta. Accidentul s'a petrecut pe banda 2, in sensul de mers spre Bucuresti, in Otopeni, dupa Cris Center sau asa ceva... motorul este intors spre sensul contrar, spre Ploiesti. RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...