Sari la conținut

Accident(e) In Timisoara


cstelia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Admin

Alaltaieri la intersectia Bogdanestilor cu Cetatii faza clasica. Un taxi a intors in fata unui motociclist (Silviu parca il cheama) cu un Suzuki GSXF750. Motociclistul s-a ales doar cu un ghips pe picior.

 

de pe www.poltim.ro:

Motociclist accidentat grav pe str.Bogdanestilor din Timisoara

 

La data de 25.10.2006 orele 21.00,in TIMISOARA pe str. BOGDANESTILOR, conducatorul auto L.ION de 41 ani din TIMISOARA jud. TIMIS,posesor al permisului de conducere categoria -B- din anul 2000,conducand autoturismul marca DACIA 1310 si circuland din directia B-dulCETATII spre str. CIRCUMVALATIUNII din Timisoara,a efectuat manevra de intoarcere de pe un sens de circulatie pe celalalt fara a se asigura,ocazie cu care a intrat in coliziune cu o motocicleta care circula din sens opus.In urma accidentului a rezultat ranirea grava a lui V.SILVIU ALEXANDRU de 20 ani din Timisoara, conducator al motocicletei.Cercetarile continua.

Introdus de: Serban Pittner

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decedat in urma unui accident rutier pe DN 6 - jud.Timis

[ Evenimente rutiere ]

La data de 27.10.2006,orele 06,50,pe DN 6 la km.563,conducatorul auto F.Marian de 28 ani din loc.Tomnatic jud.Timis,posesor permis de conducere categoria B din anul 1998,a condus auto marca Dacia 1300,circuland in directia loc.Becicherecul Mic - Timisoara.La un moment dat a efectuat o manevra de depasire,fara sa se asigure,intrand in coliziune cu o motocicleta marca Honda,care circula regulamentar din sens opus,aceasta fiind condusa de C.Georgian de 27 ani din Timisoara.In urma accidentului a rezultat decesul motociclistului.Cercetarile continua.

 

 

http://poltim.ro/presa.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack:

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

Condoleante familiei si prietenilor!! :hug: :( :P

 

Cum e drumul ala unde s-a imtimplat? Nu a putut evita (sa iasa in cimp macar)?

 

Din cate am inteles nici nu a mai avut timp sa schiteze ceva..., i-a iesit in fata ala cu Dacia...

Drumul e in curba si din cate i-mi aduc aminte este si linie continua(nu sunt sigur)..., vizibilitatea e redusa acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack:

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

Condoleante familiei si prietenilor!! :hug: :( :P

 

Cum e drumul ala unde s-a imtimplat? Nu a putut evita (sa iasa in cimp macar)?

 

S-a intamplat imediat dupa curba de la CocaCola spre Solectron unde copacii sunt din 5 in 5 metrii. E posibil sa fi incercat amindoi sa evite accidentul in aceeasi directie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

extraordinar ...RIP :hug: :( :P

 

 

 

 

 

eu ma pregateam sa ies la o tura, ca in TM e super fain afara chiar acum dar dupa ce am vazut...pe bune ca nu mai am nici un chef...

 

 

 

PS: ne intalnim inainte sa mergem la cimitir la Roma sau vine fiecare direct pe Sagului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...