Sari la conținut

duminica 11


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

am facut rca, ies maine la o tura, nu stiu unde. plecarea la 10 de la mol - mcdonalds in dn1. merg numai pe sosea la soare, nu conteza destinatia sau daca ne oprim la masa sau nu, chiar prefer sa dam doar tura.

Doru ,noi plecam spre Nicopole ad Istrum, la 10 din benzinariea OMV de la intrarea in 1 Decembrie. Mancare si suc la fiecare in traista, pt ca tot nu avem timp de stat la masa.

Poate vii cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doru ,noi plecam spre Nicopole ad Istrum, la 10 din benzinariea OMV de la intrarea in 1 Decembrie. Mancare si suc la fiecare in traista, pt ca tot nu avem timp de stat la masa.

Poate vii cu noi.

Cred ca ma lipesc si eu de voi daca mai aveti un loc vacant! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intersectia de Nicopole ad Istrum e una in care am cazut eu pentru ca am vrut sa vizitez acel obiectiv si am tras o frana pe pietris+nisip. Vedeti ca prima parte de circa 500m e de enduro si restul e de cros (sau cel putin asa era anul tecut). Eu nu am garda de sol suficienta sa merg pe drumuri ca alea, asa ca in final m-am ales doar cu cazatura si habar n-am cum arata vestigiile istorice :)

Bine, locul e usor de gasit, e ala unde stau fetitele la panda la 15-20km inainte de Veliko Tarnovo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intersectia de Nicopole ad Istrum e una in care am cazut eu pentru ca am vrut sa vizitez acel obiectiv si am tras o frana pe pietris+nisip. Vedeti ca prima parte de circa 500m e de enduro si restul e de cros (sau cel putin asa era anul tecut). Eu nu am garda de sol suficienta sa merg pe drumuri ca alea, asa ca in final m-am ales doar cu cazatura si habar n-am cum arata vestigiile istorice :)

Bine, locul e usor de gasit, e ala unde stau fetitele la panda la 15-20km inainte de Veliko Tarnovo :rolleyes:

 

e ok drumu'... sa nu extremizam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok drumu'... sa nu extremizam...

E ok si nu prea. Singurul lui atu este ca este scurt. Cu grija se poate cu orice moto.

 

Gidul care stie doar bulgara dar tine neaparat sa-si spuna povestea este mortal. Interesant este ca am si inteles una alta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 10 plec spre Mangalia in portul turistic, pe la 12.30-13 ajung la cort sau la pirati (restaurante), papa bun ce or avea aia, la 15 inapoi. 17-18 acasa.

Vad si eu marea, ultima oara pe anul asta.

 

 

ce faci ma ei viu? si eu ma gandeam la mare. stai sa vorbim la tel cand va sculati, eu sunt mai matinal. am luat ieri biban de mare (seabass) sa-l fac ca in grecia. e exact din ala cum mancam acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce faci ma ei viu? si eu ma gandeam la mare. stai sa vorbim la tel cand va sculati, eu sunt mai matinal. am luat ieri biban de mare (seabass) sa-l fac ca in grecia. e exact din ala cum mancam acolo.

 

Poate va hotarati intr-un final unde se merge si scrieti aici clar, in timp util.

Saptamana trecuta, Giurgiu - Oltenita a fost o incantare, de-aia as fi mers si eu catre sud. Daca alegeti marea, nu merg la patratit cauciucuri si rafale de vant.

Editat de textex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, desi as vrea sa vad marea, ma plictisste al naibii de mult drumul pana acolo si nu mai simt nici o placere, asadar, boieri dumneavoastra, eu raman la Veliko spre care, chiar daca nu sunt curbe e putin altceva.

Asadar, ora 10 OMV City Mall.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...