Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

am dat o tranta intr-o rapa si mi-a vemit trotineta cu evacuarea pe piept de la vreo trei metri... ceva coaste incercate, o vanataie pe picior de la scarita si un tatuaj periculos pe piept, de la toba ca in reclama aia cu "rachiu aprig de calnau"... :crack:

 

ma fac eu mare :))

Ai facut-o intentionat ca sa nu dai piept cu Trotinel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am dat o tranta intr-o rapa si mi-a vemit trotineta cu evacuarea pe piept de la vreo trei metri... ceva coaste incercate, o vanataie pe picior de la scarita si un tatuaj periculos pe piept, de la toba ca in reclama aia cu "rachiu aprig de calnau"... :crack:

 

ma fac eu mare :))

Deci te-a ars Troti :bounce:

 

 

Fa-te bine repede ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nici pe 30 iunie nu veniti? O sa fim ceva oameni la conditie fizica. Cred ca vi s-a cam luat la amindoi de intrecere.

Pe 30 iunie nu, dar o sa ajung vara asta pana la urma, si o sa anunt din timp cand o sa ma hotarasc, momentam sunt si eu foarte ocupat cu diverse activitati.

 

P.S. Cred ca o sa va fie cald, cald tareeeeee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce apriga era discutia cand afara erau -30 grade(asteptam caldura)... acum ca is 30(ce asteptam?)...

Mai citeste ultimele pagini. Cand eram eu liber, el era ocupat.. acum sunt si eu la randul meu ocupat. O sa mergem, n-au intrat zilele-n sac. Pe langa un Bacau prin August, o sa bifez si Adancata in septembrie cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anul, anul acesta nu e gata. Oricum, la minus grade multi se lauda ca merg la pista, la + multe grade, toti au alte prioritati, mai bine nu deschideati topicul asta, unii chiar au ajuns sa creada ca va fi un real eveniment pozitiv. Anu acesta am auzit zeci de pseudo raceri ca abia asteapta Adincata, sa vezi cit viteji or sa vina la circuit sa se uite doar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica in Caracal in fata unui bloc cu 10 etaje, un oltean cosea linistit iarba... hrrrsssht... hrrrsssht... Deodata apare in zbor un deltaplan, care purtat de o pala de vand se izbeste de bloc pe la etajul 6-7 si se prabuseste in fata lui. Zice olteanul, scarbit : " Tara de (cuvant urat) , atentate de (cuvant urat) !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anul, anul acesta nu e gata. Oricum, la minus grade multi se lauda ca merg la pista, la + multe grade, toti au alte prioritati, mai bine nu deschideati topicul asta, unii chiar au ajuns sa creada ca va fi un real eveniment pozitiv. Anu acesta am auzit zeci de pseudo raceri ca abia asteapta Adincata, sa vezi cit viteji or sa vina la circuit sa se uite doar.

pai oamenii doar asteapta sa fie gata. nu sa se si dea. crezi ca e mai misto o zi pe pista, decat 5 zile la terasa dupa cate o tura de oras,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste ultimele pagini. Cand eram eu liber, el era ocupat.. acum sunt si eu la randul meu ocupat. O sa mergem, n-au intrat zilele-n sac. Pe langa un Bacau prin August, o sa bifez si Adancata in septembrie cred.

Am urmarit topicul din prima zi, si chjiar si pe celalalt topic de unde a aparut asta si ziceam doar ca in ianuarie erati gata gata sa veniti si atunci daca erau 10 grade intro zi, atatea detalii puneati la punct de cauciucuri de toate alea cine are si ce are voie, prin martie era caldut dar totusi nu destul sa asteptam sa fie pista incalzita nu doar dupamiaza sa ne putem da calumea sa fie multa lume si acum deodata nimeni nu mai are timp.... nu ma refer strict la tine si la restu care se anuntau entuziasmati ca vin si ca se baga mai multi la o cursa ceva....

 

Poate la anul, anul acesta nu e gata. Oricum, la minus grade multi se lauda ca merg la pista, la + multe grade, toti au alte prioritati, mai bine nu deschideati topicul asta, unii chiar au ajuns sa creada ca va fi un real eveniment pozitiv. Anu acesta am auzit zeci de pseudo raceri ca abia asteapta Adincata, sa vezi cit viteji or sa vina la circuit sa se uite doar.

Putea fi un eveniment frumos daca ne strangeam peste 30 si sa fie curse si pe rand si cate 10 odata pe pista, dar de unde poate la iarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa se tina, o sa se mearga, o sa fie un eveniment pozitiv (sper). Repet, o sa anunt din timp cand voi stabili o anumita data.

Editat de Trotinel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta era unul din putinele lucruri pozitive de pe forumul asta obosit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi nea JCD , dar voi fi la valcea la etapa 3 din camp nat de hardenduro, nu am luat eu cine stie ce puncte la primele doua dar incerc macar sa termin toate etapele. Am reusit sa termin la Sibiu HECS-ul cu toate ca nu mi s-a inchis total rana de pe piept, sper ca saptamana asta sa fiu recuperat 100%

 

PS: Am descoperit week-endul asta ca am sarit o etafa foarte importanta din motociclism: clasa 125 e foarte tare frate si iti ofera muuulte satisfactii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da se mai tine intrecerea aia? de 17-19 August ce ziceti?

 

 

ar fi o idee, cu o saptamana inainte organizez x country-ul http://www.facebook.com/#!/moto.xcountry unde va invit cu drag! asta ma va tine oleaca ocupat dar poate imi fac timp :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi o idee, cu o saptamana inainte organizez x country-ul http://www.facebook.com/#!/moto.xcountry unde va invit cu drag! asta ma va tine oleaca ocupat dar poate imi fac timp :D

weekend-ul ala nu e nicio intrunire, e weekend de vara, e cald, eu sunt in concediu si plec imediat la cateva zile. deci nu e o ideie rea.

 

Trocariciiiiii!!!!! ce zici te introduci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis nimic, pt ca nu pot spune nici da, nici nu. Pe 10 august este ziua mea de nastere, si in aceasta perioada urmeaza sa plec intr-o vacanta, de aceea nu ma pronunt inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis nimic, pt ca nu pot spune nici da, nici nu. Pe 10 august este ziua mea de nastere, si in aceasta perioada urmeaza sa plec intr-o vacanta, de aceea nu ma pronunt inca.

hopa.pai avem ziua in aceiasi zi.... :)) pai numa bine poti reveni cu noi forte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis nimic, pt ca nu pot spune nici da, nici nu. Pe 10 august este ziua mea de nastere, si in aceasta perioada urmeaza sa plec intr-o vacanta, de aceea nu ma pronunt inca.

 

 

La multi ani si tot ce iti doresti!

 

0 d@t1 d3 g@rd...

 

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...