Sari la conținut

propunere sectiune noua


stulewa
 Share

Postări Recomandate

pentru a evita amestecarea discutiilor de gen RIP, :rose: etc cu discutiile pe tema evenimentului mai mult sau mai putin tragic propun infintarea unei sectiuni noi in cadrul rubricii accidente , cu un titlu sugestiv, in care sa se deschida topicuri pentru anuntarea inmormantarilor, pararilor de rau si a altor manifestari comemorative sau de omagiere aduse motociclistilor decedati din diverse motive.

 

consider ca este necesara infintarea acestei sectiuni pentru a evita discutiile in contradictoriu privind lipsa de respect fata de defunct.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca va fi doar o dublare a postarilor.. o sa fie mizerie si noroi in doua posturi pentru fiecare accident, in loc de unul singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consider ca este necesara infintarea acestei sectiuni pentru a evita discutiile in contradictoriu privind lipsa de respect fata de defunct.

 

Daca imi permiti sa-mi exprim si eu umila parere:

 

ACEST LUCRU ESTE DIRECT PRORPORTIONAL CU BUNUL SIMT AL TUTUROR FORUMISTILOR !

 

Faci o sectiune aparte pentru ca nu are bun simt gheorghe,gigi,vasile?! Sa fim seriosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1

e nevoie de asa ceva cand cel care nu mai e a fost prieten cu cine stie cine care inchide topicul pe motiv ca ii intinam memoria cand spunem ca nu stia sa circule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos, ma tem ca tu votezi fara sa stii ce :(

Ca sa fiu mai explicit, cred ca nu ai inteles ce s-a propus aici.

Editat de Batranu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sectiune cu back-topics, gen in reply la "topicul..", descriere "Aici se permite orice in limita bunului simt". Pe sectiunea "Accidente" sa posteze doar cei care vor sa aduca un omagiu, cunoscutii, martorii si nu in ultimul rand rudele, fara contre & OFF, "Avea warp 3.5" si etc. Excesul p-acolo se poate pedepsi destul de usor.

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest topic e inutil din doua motive:

 

- Crearea de topic nou depinde de administratie si IT, nu de moderatorii de pe forum (care sunt utilizatori ca voi dar inzestrati cu puteri un pic mai mari);

- O cerere ca asta ca sa fie luata in considerare ar trebui postata undeva pe la sectiunea de administrare.

 

Bine, nu-l sterg si nici nu-l inchid ca ideea nu mi se pare proasta, doar vreau sa spun ca cererea ar trebui adresata la alt birou.

 

O idee aproape castigatoare ar fi sa bagati un mesaj personal la utilizatorul ADMIN si daca-l injurati sa vedeti dupa aia daca mai sunt eu moderator pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma gandeam in timp ce tot dadeam F5 (refresh) si tot nu-mi aparea reply. Faptul ca asta tine de domeniul "Administrare" si nu "Moderare". Ce-ar fi daca acest drept care este acum, ar deveni un privilegiu pentru 0.001 euro/msg o perioada (nu sunt evreu sau alta natie de camatari) pana s-ar schimba hosting? (la cati o ard aiurea...) Ma/Ne seaca faptul ca in unele seri e greu sa mai postezi ceva cand sunt ~1000 utilizatori de forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: am zis s-o iau pe cale ierarhica, sa nu ma duc direct la imparatie ;)

 

@ ice-d : tocmai asta e ideea, pentru gigica, costica si vasilica exista moderatorii ce trebuie sa ii traga de urechi cand o iau pe aratura si cum in sectiunea accidente aratura e cam larga sunt on topic si cei ce incearca sa inteleaga unde, ce si de ce s-a gresit poate pentru a nu fi in aceasi situatie in viitor si de asemenea cei care doresc sa isi exprime regretul, durerea fata de pierderea suferita.

cu alte cuvinte e normal ca aluia de era bun amic cu defuncttul sa ii sara mustarul(si asa tensionat) cand se gaseste cineva sa zica rece A MURIT CA PROSTU/PROASTA...

si atunci, pentru a evita porcaiala am initiat aceasta propunere :friends:

 

:haha: pffff, am "mancat" un i din subtitlu... ma bed :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, si a bagat cineva cerere sus sau trebuie sa o bag eu?

 

Eu o sa lipsesc 3 zile din motive de trandafiri negri de la Kazanlak, dar daca nu si nu bag eu cererea mai sus cand vin acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga-o matale ca esti in relatii bune cu sefu' :P

 

Nu neaparat, mai degraba sunt tolerat pe aici ca pot sa fac revolutie de genul sa mobilizez 60 de motoiclisti pana la Braila ca sa-l sustinem pe politistul ala (Georgian) sau daca e un acident serios si spun eu ca trebuie iesit la donat sange cateva zeci de motociclisti ies la donat sange.

 

Si culmea e ca in viata reala eu nu sunt un personaj charismatic, am ajuns un fel de vedeta doar pe aici in spatiul virtual...

 

baga-o matale ca esti in relatii bune cu sefu' :P

 

 

E aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci mai nou ne trebe doua topicuri cand moare cineva; unul in care sa fim baieti buni, sa simpatizam cu decedatul, si altul in care sa ne dam arama pe fata si sa ne injuram ca la usa cortului; e ca si cum am recunoaste ca nu suntem in stare sa purtam un dialog civilizat in contradictoriu, respectandu-ne unul pe altul si pe cel care tocmai s-a dus. Bleah!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...