Sari la conținut

se stie ceva de acest caz?


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

cineva pe facebook scrie ceva de genu :

 

 

Cum este posibil sa fi atat de imbecil? Oare de ce D-zeu ti-a dat clipe de viata cand tu le-ai luat pe ale altuia?!? ... Ca sa ma fac mai inteleasa acum cateva minute un bun prieten imi spune: "Vezi ca a mai murit unul pe motor"

Eu: "Cum?"

El: "El era cu masinile si l-a indemnat unul sa se urce la el in spate, au intrat in copac."

Cand colo', aflu ca jigodia aia de om l-a suit pe motor fara casca, a bagat mana in gaz, la bagat in copac si dupa ce a murit, s-a tarat pana la el, i-a pus casca si manusile - vezi domne ca si cum ala conducea ... Bah cacatilor, nu meritati nici macar un scuipat !!! Imi e sila de astfel de oameni !!! Maritati pe deplin baia in cazanul Diavolului !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti explic eu , se vorbeste despre un accident unde pasagerul care nu avea casca a decedat iar cel care conducea motocicleta , supravietuind , ia pus pasagerului care era mort casca si manusile lui sa para ca el conducea.

asta povesteste o fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost acum citeva saptamani un accident in care o masina a derapat si a intrat intr-un pom. Pasagerul din dreapta a murit in impact. Soferul l-a mutat pe mort la volan si s-a dat pasager.

Deci uneori se poate ...

Oricum nu ma mai mira nimic in tara asta... Aici totul e posibil. Chiar si imposibilul.

Editat de Serban.S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai auzit si eu despre asta pe facebook

nu este altceva decat un zvon menit sa creeze diversiune si eventual vre-o stire importanta soc pe posturile tv sau prin presa.

nu se stie nimic despre acest caz - intamplare

nimeni nu ar putea face asta, apoi este cusuta cu ata alba si trasa de par

 

rog un moderator sa inchida si sa stearga acest topic.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thread mai idiot ca asta rar de gasit. De ce? Pai o casca si o pereche de manusi nu fac niciodata diferenta intre pilot si pasager, asa ca povestea nu are nici un sens. Mi s-a intamplat sa am de luat pe cineva pe moto si nu aveam decat casca mea, i-am pus-o pasagerului pe cap si am mers eu fara aia 1-2 km cat aveam de mers, de unde mitul ca ala cu casca pe cap e pilotul? Oau, de fapt e de la manusi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai idiot neidiot , unii oameni zic ca il cunosteau si faza e pe bune http://www.facebook.com/alina.usurelu/posts/10150953468532482?notif_t=feed_comment_reply

Singura concluzie e ca o arzi periculos de mult pe fakebuc si asta iti poate dauna sanatatii.... las-o dreaq, du-te alearga in parc, citeste o carte si mai lasa prostiile ca o sa se desfinteze mizeria de feisbuc si o sa intri in depresie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa scriu si eu ca azi-noapte m-a vizitat Isus in persoana si mi-a povestit planurile pentru Euro 2016, sa vezi atunci discutie pe Fațăcarte. Sigur o sa confirme destui ca si ei au asemenea viziuni.

 

Dupa cum spuneam, daca ii pui unuia o casca in cap nu il faci pilot. Poti pretinde ca zbura prea jos si fara casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa scriu si eu ca azi-noapte m-a vizitat Isus in persoana si mi-a povestit planurile pentru Euro 2016, sa vezi atunci discutie pe Fațăcarte. Sigur o sa confirme destui ca si ei au asemenea viziuni.

 

Dupa cum spuneam, daca ii pui unuia o casca in cap nu il faci pilot. Poti pretinde ca zbura prea jos si fara casca.

 

 

haha, da, eu i-am gasit o denumire si mai misto: "Carte-Moaca"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca a avut loc un accident unde cel care conducea fara casca a murit, din spusele martorilor , de aici si ideea de mai sus probabil , http://www.expresuldebuftea.ro/noutati/noutati-din-buftea/2516-grav-accident-de-motociclet-in-buftea

 

deja se poate modifica titlul topicului cu accident buftea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in felul acesta se poate vedea de cate inflorituri, exagerari si sf-uri este nevoie ca o anumita domnisoara sa le foloseasca pe post de motivatie pentru un mesaj plin de lamentari si o doza de delir mistic.

 

parerea mea este ca ea a avut un moment in care se simtea singura si ignorata, nu ii mai dadea nimeni like-uri asa ca a actionat asa cum a stiut mai bine ca sa atraga atentia. si a reusit. bravo ei.

 

rugam ca si data viitoare sa posteze despre motociclistii satanisti, care asculta muzica de draci, si-au donat organele inca inainte de finalul vietii, au incercat sa se sinucida de fiecare data cand s-au urcat pe motor - dar nu le-a iesit figura, au violat babe la Ikea si au mancat toate pisicile negre din tara.

 

altfel cum ai putea sa atragi atentia unor astfel de specimene atunci cand esti o domnisoara delicata?

 

traiasca jurnalismul amator si radio-shantz-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...