Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

Intr-o discutie de phutut in gura , pot sa-i phut in gura pe toti dusmanii mei ? Da' asa in public , sa-i fac de hindel.

 

si daca te dusmanesti cu handrian iese cu gemete si finalizare in spatele cortului....

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu n-am dusmani in real life, decat p-aici :haha:

 

Daca basinile de aici ar avea miros... redhair sparge gheata si injura-ma. Cat despre ce-am citit mai sus, incerc sa nu-mi bat capul.

 

Cearta intre mine si redhair pleaca de la dusmania ei pentru cei pe SS care se dau cu genunchiu jos prin centru (aka raceri stradali). Hello? nha _!_

 

paulynos vad ca te interesezi de mine, inclinatii gay? Te doare de mine? Daca te doare iti recomand vaselina.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca cit de curind nu apar Cele 2 amante , imi scot una bucata coasta.

Sau nu apar , in speranta ca ma voi tine de cuvint .

Bizar , inca nici un modelator. Oare cit putem intinde coarda pina sa ne trezim corditi...cu vre-un ban ?

Editat de lil debul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu de ce ma leg de asta mica si nu tb sa-ti sexplic tie.

 

Roscatico, uuuunde ai disparut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai nu te da pisoias... ca nu esti. dar nici dracul pe care il pretinzi.

tu nu esti unul din aia care pun genunchiul jos.

da am o dusmanie, problema? duminica trecuta, trecand pe acolo am vazut 3 reisari d-astia.. el echipat full, pasagera in blugi, el cu genunchiul jos.. nu o data.. ci de 2 -3 ori cat mi-a luat mie sa merg spre parcul carol. bine ca statea aia rucsac bine.

nu le vad rostul fitzelor astea, iar tu nu o sa ma faci sa imi schimb parerea. vreau sa imi iau un intruder... asa ca poti sa ma urasti mai tare. tu ramai cu turele pana la giurgiu si pana la arc. si o data pe vara pe Cheia.

sunt atatia motociclisti pe aici care nu isi pun mintea sa imi explice alegerea lor sau placerea lor, niciunul nu se baga pentru ca imi inteleg parerea. te-ai gasit tu sa te agiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator sarpente

voi labarilor da va s mu!e cu cacwt baga mi as slobwz in gatu vostru sa va iau pa carbasan sa va dau sulacu in poponeata bilutele sa mi le sugeti si colastra din pvizda la toate rocaritele asudate belite si betive ce puwla mea o ardeti asa pacifist pe topicul asta de (cuvant urat) cand fetele vor sa auda povesti despre carbasane groase lungi si erecte ia mai manati mai flocai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te fwte grija de astia din bucuresti care tranziteaza centrul si merg ampwlea in gandirea ta haotica?

Ca asta era ideea de baza, ai pica pe cei care-si apleaca motoarele in minunatele curbe din centru.

Why?

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si care e problema ta?? de ce te agiti tu atata? nu m-am apucat sa vanez motociclisti.

tu tot insisti sa imi expun problema, can't take it?

 

esti chiar batut in cap? nu imi plac si punct. nu trebuie sa ma explic tie. la fel cum nu suport scuterele, desi tot 2 roti sunt. nu imi plac nici caprele alea cross. si? se numeste liberul arbitru!

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1000x500px-ll-b2fdb6ac_lozgr_gif_collection_of_someone_eating_popcorn.gif

 

Vai de mine :haha:

 

Te pup dulce si las-o ca macane. :) Am fugit de aici temporar.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi labarilor da va s mu!e cu cacwt baga mi as slobwz in gatu vostru sa va iau pa carbasan sa va dau sulacu in poponeata bilutele sa mi le sugeti si colastra din pvizda la toate rocaritele asudate belite si betive ce puwla mea o ardeti asa pacifist pe topicul asta de (cuvant urat) cand fetele vor sa auda povesti despre carbasane groase lungi si erecte ia mai manati mai flocai

 

Tu nu ai finete , esti doar un coca lesinat de manele , nu stii sa injuri poetic , sa o aduci din condei. Sper sa ti se stearga contul , ai crezut cumva ca aici e topic de porcarii ? Nu, nu e , aici trebuie sa jignesti cu zimbetul pe buze , sa-ti umilesti adversarul ca si cum l-ai iubi , sa-l calci in picioare pe dusman ca si cum i-ai face un bine. Per total , nu ai AiChiul necesar sa fii vrednic de o injuratura mestesugita , o sa-ti dau Report.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator sarpente

Tu nu ai finete , esti doar un coca lesinat de manele , nu stii sa injuri poetic , sa o aduci din condei. Sper sa ti se stearga contul , ai crezut cumva ca aici e topic de porcarii ? Nu, nu e , aici trebuie sa jignesti cu zimbetul pe buze , sa-ti umilesti adversarul ca si cum l-ai iubi , sa-l calci in picioare pe dusman ca si cum i-ai face un bine. Per total , nu ai AiChiul necesar sa fii vrednic de o injuratura mestesugita , o sa-ti dau Report.

:crack: zi le maestre ca vorbesti ca un poet sa ti pun coa!le pe piept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator sarpente

care se dau cu genunchiu jos prin centru (aka raceri stradali)

 

ahahahahhahahaa :lol:

apropo de racer astia cred ca stau in genuchi si sug cariciu m am (cuvant urat) pe multi dinastia care o molfaie pe aici cu un motor mult mai slab si mai vechi si culmea nu ca as fi eu prea bun si fiindca ei sunt prea dobitoci si doar le place felatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, ca ma plicti.

 

redhair treci incoa, vad ca n-ai somn! Eu cu tine am treaba. Am o atractie teribila cand te citesc.

 

In legatura cu scuteristii, m-ai cucerit, ca nu-i sufar. Am vazut de curand 2 scutere * 3 pe fiecare la victoriei. Ii urasc! Cu casca/fara te trezesti cu ei langa tine.

 

Povesteste-mi, te rog. Ce ai facut azi? Ca mai mult ai fost pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar pentru ca apar online de 15 zile, nu inseamna ca citesc si dau refresh intr-una. am laptop pe care il inchid o data pe luna, cu 10 ferestre deschise.

te-ai linistit, 'reisare'?

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar pentru ca apar online de 15 zile, nu inseamna ca citesc si dau refresh intr-una. am laptop pe care il inchid o data pe luna, cu 10 ferestre deschise.

te-ai linistit,reisare?

 

Nu stiu faza asta cu 00d online. Eu bat la 2 ciocane: home desktop, work laptop. Cred ca nu are a face.

 

Deci asta e data din luna in care l-ai deschis? Bun, da mai tare muzica si inchide-l.

 

Deschide un command prompt si scrie acolo: systeminfo, apoi hit enter. Sa vedem ce scrie la system boot time. Imi place cand te ataci!

 

Eu personal cred ca intri pe aici si dai lectii in acea perioada a lunii, cand esti neglijata :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa.. ca la tine apare '33 de zile'. iar tu esti activ cu parerea si motzul in sus peste tot.

unde ovarele mele am dat lectii? unde am zis eu fa asa si pe dincolo??

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici tre' sa fii zmeu, in real life sunt o persoana ok, asa mi-a suflat mie cineva. 33 de zile alea sunt fake, ai optiune pe undeva cand te autentifici sa te tina logat.

 

Rucsacel? La tine apar 12 zile, nu 15. Conteaza oare?

 

Nu te preface cu lectiile, ca nu am timp sa caut aberatiile tale pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare ce conteaza mai mult? o identitate pe internet, pe un forum pe care nu cunosti pe nimeni, hai 2-3 in persoana.

sau viata reala?

culmea..am ajuns sa cunosc si eu cativa forumisti.. nu sunt ei prea vorbareti pe aici ca sunt ocupati cu plimbarile.. dar nu de aici i-am cunoscut.. ci prin tara in excursii. mult mai bine.

choose a life..

a..sunt aberatii doar pentru ca nu ii suport pe astia care pun genunchiul jos in oras. aham . very clever my enemy..

doar pentru ca nu imi place sa ii vad in oras, nu inseamna ca nu mai trag un ochi la cursele moto gp.. sau cascadoriile celor cu cross..

nu imi place pentru ca nu m-as sui pe asa ceva si punct. mai bine o "babuta" pe chopper. ca deh.. ai chopper esti batran. whatever.

m-am plictisit.

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare ce conteaza mai mult? o identitate pe internet, pe un forum pe care nu cunosti pe nimeni, hai 2-3 in persoana.

sau viata reala?

culmea..am ajuns sa cunosc si eu cativa forumisti.. nu sunt ei prea vorbareti pe aici ca sunt ocupati cu plimbarile.. dar nu de aici i-am cunoscut.. ci prin tara in excursii. mult mai bine.

choose a life..

 

Daca nu cunosti asa multi, nu te mai lua de astia care iti bazaie neuronii prin centru.

 

1,2,3,5,7 ..20!

 

:kick: :blbl: :haha:

 

Atunci mai sus scrie "Sign Out", foloseste-l cu incredere.

Incearca sa eviti o supradoza. Am prieteni reali din copilarie care se confrunta cu asta, altii care au scapat, altii dusi...

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...