Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

miez? imi strici distractia ;)

Cocos, incearca sa continui pe privat, daca fata te vrea, si te-ai scos. Daca nu, te-ai facut doar de rahat.

 

Muamaaa, ce mi s-a intamplat acu:

 

In viata, mea n-am mai vazut asa ceva...

post-50140-0-35333000-1349828993_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cocos, incearca sa continui pe privat, daca fata te vrea, si te-ai scos. Daca nu, te-ai facut doar de rahat.

 

Muamaaa, ce mi s-a intamplat acu:

 

In viata, mea n-am mai vazut asa ceva...

 

buna replica :)

crezi ca o va urma?

nu pare sa aiba simtul masurii ... sau la penibilului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna replica :)

crezi ca o va urma?

nu pare sa aiba simtul masurii ... sau la penibilului

 

Pr0stu forumului nu putea lipsi din acest topic. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se face doar de rahat cu varf si indesat. a incercat el mai demult, dar ca si acum ii dau peste bot.

kollar.. tu ma stii.. dar nu mai dau detalii :crack:

 

bun "al dracului" dialogul (un film exceptional in care Jack Nicholson joaca fabulos) de vazut tot filmul de cel putin 2 ori :bounce:

meh miaaauu.. eu sunt halle berry :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete-o ca s-a trezit, tanara si nelinistita la clasa "pasagere".

 

Roscatico, ce faci?

LAME!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LAME!! :crack:

 

Roscatico ce plm faci ? (acum sunt ontopic)

 

Nu ma las.. si ma plictisesc teribil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai povesteste-ne cum o arzi tu cu genunchiul jos pe la fantani.

 

:goodposting:

Da!! Si eu vreu sa invat d'astea.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma las.. si ma plictisesc teribil.

 

Nu te lasa coae ... arata-ne cat poti fi de distrus ... nu numai de roata spate ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca va intrerup din salivat, v-ati bagat total ampwlea in cearta mea cu ea. MOE?

Ce va bagati? Stati la coada, ca doar nu va da o bucata de kizda!

Am incercat sa o iau pe privat, insa nu e abordabila..., ea "scrie" numai pe topicurile de pasagere. Ma amuz, altfel nu mai stateam pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca va intrerup din salivat, v-ati bagat total ampwlea in cearta mea cu ea. MOE?

Ce va bagati? Stati la coada, ca doar nu va da o bucata de kizda!

Am incercat sa o iau pe privat, insa nu e abordabila..., ea "scrie" numai pe topicurile de pasagere. Ma amuz, altfel nu mai stateam pe aici.

 

Nu se baga nimeni in cearta ta cu ea ... asta n-ai inteles ... Noi am profitat doar de prostia ta :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as fi bagat si eu cu un mesaj de sustinere pentru redhair (btw, SiD, faci tagma noastra de rusine bro) dar recitind ultimele 2 pagini am inteles ca fata se descurca si singura!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as fi bagat si eu cu un mesaj de sustinere pentru redhair (btw, SiD, faci tagma noastra de rusine bro) dar recitind ultimele 2 pagini am inteles ca fata se descurca si singura!

odododo(cica asa se exprima afectiunea online.. ) :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de simpatii online, discutia nu era legata de tocit slidere; pt cine fwte grija.

 

Asta micaaaaa, zi repede, mai dai lectii de condus lu' ianachim? Te mai dai drept rucsacel atotstiutor?

Nu conteaza daca ma dau sau nu, ca p-aici e cu de toate shaworma, pana si aia care nu se dau deloc iti pun ardei iute in mancare.

 

La iarna mi-e clar ca asta o sa fie topicul cel mai frecventat.

 

redhair: ar trebui sa-mi multumesti in plm, ti-am facut intrarea aici de cand ti-am fript pwla (ca ti-era foame, de pretenash ce sunt cu tine). Aici e de tine.

 

Acum inchei, ca nu-mi sta bine scriind fraze de mahala :) Ne citim prin alte locuri, pe unde sper sa nu mai scap injuraturi / ofense ieftine.

 

A si redhair: :makeout: , fi-ai tu sa fii de simpatica!

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

 

In realitate te retragi pentru ca ti-a dat roscovanca pas. :crack: :crack:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de simpatii online, discutia nu era legata de tocit slidere; pt cine fwte grija.

 

Asta micaaaaa, zi repede, mai dai lectii de condus lu' ianachim? Te mai dai drept rucsacel atotstiutor?

Nu conteaza daca ma dau sau nu, ca p-aici e cu de toate shaworma, pana si aia care nu se dau deloc iti pun ardei iute in mancare.

 

La iarna mi-e clar ca asta o sa fie topicul cel mai frecventat.

 

redhair: ar trebui sa-mi multumesti in plm, ti-am facut intrarea aici de cand ti-am fript pwla (ca ti-era foame, de pretenash ce sunt cu tine). Aici e de tine.

 

Acum inchei, ca nu-mi sta bine scriind fraze de mahala :) Ne citim prin alte locuri, pe unde sper sa nu mai scap injuraturi / ofense ieftine.

 

A si redhair: :makeout: , fi-ai tu sa fii de simpatica!

ma.. m-ai spart. :crack:

esti chiar extrem de batut in cap! da ma, te fwte grija ca eu dau sfaturi in stanga si in dreapta. eu guvernez tara in secret, eu cresc pretul la benzina asa de-a dreacu ca va urasc pe voi "reisarii" batuti in cap ca tine(nu pe toti) si am boala pe voi. altceva?

ce mi-ai fript tu mie??? pwla?? pai tu nu ai pt tine si dai la altii?? buuun...

 

In realitate te retragi pentru ca ti-a dat roscovanca pas. :crack: :crack:

apai na...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti.. mai intra dreacu si cate un om nevinovat pe forumul asta public.. si vede niste frustrati(ca toti suntem) in toata splendoarea lor.. cate un sofer care vrea sa vada ce este in mintea unui copchil cu bolid la scara.. chiar nu putem sa comunicam exact ca in sanul familiei.. facand din orice discutie ceva frumos..chiar caterinca daca se isca sa nu-i dau cu parul in cap etaland superbul vocabular.. chinuit desigur :disappointed: crezand ca ne creste cota, caterinca este frumoasa, nu este greu tine de atitudine.. asa pe forum asa pe strada.. rupem oginzi din nimica toata etc,, hai sa ne toleram unul pe altul ca este bine pentru toti.. m-am saturat unde intru sa vad frustrari, inclusiv eu sunt un frustrat dar macar recunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma.. m-ai spart. :crack:

 

ce mi-ai fript tu mie??? pwla?? pai tu nu ai pt tine si dai la altii?? buuun...

 

E 3-0 pentru pasager.. ne-ai facut de rusine SiD-ule. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...