Sari la conținut

Tunele Sub Bucuresti


lil debul
 Share

Postări Recomandate

caterinca e userul rogo pe care eu il warn-am pana acu cu vreo 30% cel putine....ce drq toti copii cu scutere...sau cu motoare imaginare intra pe forumu asta si...fac ei ce fac si strica cate un topic,vorbesc aiurea de stai o gramada sa descifrezi...ca cica asa e la moda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce ba...daca voi nu jtiti sa scrieti mijto.jtiu o gramada de tunele,si mai jtiu

ca sunt cool.nu jtiti nimic projtilor.

ce rahat.ce m-am chinuit sa scriu asa.oi fi inapt, sau om normal?

draga rogo mogo congo, daca nu te ruga lumea frumos sa scrii normal, mai ziceam,

dar asa nu ramane decat sa te luam la misto, si sa-si bage lumea picioarele in informatiile

tale.

asteptam reabilitarea ta.asteptam si rezultatul copiilor xerox dupa planuri.eu unul nu cred

ca un colonel ar da informatii oarecum secrete unui pusti.sper sa ma insel, si sa fi valabil.

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.okazii.ro/catalog/2425398/obiec...nefolosita.html Am gasit masca de gaze :bow:. Poate va este de ajutor. Adica sigur va este ca altfel eu nu as intra. Parerea mea :bow:. Mai astept poze si incerc sa mai adun si eu informatii. Bineinteles cu dovezi (sper).

Am mai gasit http://www.dalgeco.ro/index.php?productID=300.

http://www.protectie.ro/produs1.html

Editat de Vladi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caterinca e userul rogo pe care eu il warn-am pana acu cu vreo 30% cel putine....ce drq toti copii cu scutere...sau cu motoare imaginare intra pe forumu asta si...fac ei ce fac si strica cate un topic,vorbesc aiurea de stai o gramada sa descifrezi...ca cica asa e la moda.

caterinca zici nu?? citeste posturile mele de mai inainte cu vreo 10 pagini in urma, eu am pus primele poze cu tunele, pana la mine erau doar vorbe, si atat, yo am adus ceva concret. De asemenea pozele care le-a pus h3llrider din bunkeru de la opera sunt facute tot datorita mie, eu i-am zis unde e intrarea in bunker altfel nu ar fi gasit niciodata. Si in leg cu alt post al unui om rautacios cum ca toti pustii intra pe forumu asta as vrea sa spun doar atat: Pustii ca mine de 17, 18 ani stiu atat de multe despre tunelele astea incat voi nici nu va imaginati. voi ati auzit zvonuri spre deosebire de noi care am vazut realitatea. Imi pare rau daca am deranjat pe cineva de acum nu o sa mai intru pe acest forum de nerecunoscatori. Tin sa precizez ca ii multumesc lu h3llrider ca a avut incredere in ce i-am zis si ca dovada a descoperit galerii noi. Cu asta inchei, La revedere.

 

P.S. bafta la gasit tuneluri jmekerilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea , cind eram ocupat cu munca , toata lumea se inscria pe lista de expeditionari , acuma , ca am concediu , nu mai aud pe nimeni ca vrea sa mearga. Sau e prea devreme si nu a intrat lumea pe NET ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea , cind eram ocupat cu munca , toata lumea se inscria pe lista de expeditionari , acuma , ca am concediu , nu mai aud pe nimeni ca vrea sa mearga. Sau e prea devreme si nu a intrat lumea pe NET ?

da-mi un PM eu vreauuuu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, pentru topicul asta, rogo a fost cel ma folositor, fara el inca bajbaiati. cred ca i se putea trece cu vederea scrisul.

mie chiar imi placea.

acu, ca nu mai intra s-a intrat in impas, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lil debul - cat ai concediu ?

 

Io zic sa dam de Rogo si sa ne intalnim cu totii. As fi si eu interesat , dar din nefericire nu am gasit nici o informatie. Stau in DrTaberei dar pe aici prin zona nu am dat importanta gurilor de canal cu "potential" .

 

Eu pot aduce aproape orice camera foto sau video Canon.

 

Nu ar fi mai simplu sa incercam un Magurele - Bucuresti , sau Magurele - Jilava ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut lume.

1. Rogo e binevenit oricind , e alegerea lui sa nu mai intre pt. ca nu rezista la mistouri INERENTE. Eu il astept , ca autor moral al discutiei despre tunele.

2. Eu zic sa incepem in parc la Opera , unde ma si gindeam sa intru acum 1 luna in urma informatiilor primite de la un coleg de munca. Aduc camera , poate are careva o lanterna PUTERNICA , pt. ca sa avem lumina puternica la filmare. Daca nu gasim nimic important la Opera , incercam in alt loc , informatii avem destule chiar aici. Vorbim pe messenger.

3. La punctul 3 nu mai am nimic de zis, pregatesc deja toalele de scandal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu incerc sa pricep de ce sunt unii deranjati de discutii ce nu ii intereseaza.

Nu inteleg de ce pun posturi rautacioase la adresa unor alti membrii ai acestui forum.

 

Poate ca tot ce discutam noi aici este pura fantezie. Poate ca exista unele realitati. Ce conteaza?

Eu sunt interesat si de partea fantezista si de partea reala. Ma intereseaza tot ce se poate gandi si scrie despre acest subiect.

 

Imi pare rau ca ati alungat de pe forum un om care nu deranja pe nimeni. Nu scria corect? Si ce? Cumva suntem la ora de limba romana?

Poate ca ala era modul lui de a se impotrivi unui sistem cu care nu este de acord. Cati dintre noi nu sunt motociclisti si pentru a demonstra ca sunt liberi. Este tot un mod de protest.

Imi bat tastatura de pomana. Nu am cu cine sa ma inteleg. Pacat mare pacat.

 

Oricum vin si eu cu voi in tunele daca am timp.

 

Sper din tot sufletul sa faceti descoperiri marete. Sa moara de necaz mijtocarii deranjati de refularile adolescentei. Cei care au trecut de la copilarie direct la maturitete. :bow:

 

Felicitari celor care au avut sange in ei sa intre in tuneluri. Ati demonstrat ca sunteti mai mult decat niste useri ai unui cont si ca aveti identitate. Nu conteaza ce ati gasit acolo. Nu conteaza ca nu aveau jdemii de ani caramizile. Macar pentru incercarea voastra si tot sunteti cu o treapta mai sus decat cei care doar fac galerie la mijto din fata tastaturii.

 

Succes maxim si incerc sa vin si eu cu voi ca am ceva experienta.

Editat de ozzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos vorbit Ozzy :bow: si eu ma incadrez in gramada celor care scriu dezordonat(daca am unele greseli gramaticale sau de spatii se datoreaza poate faptului ca nu am timp sa mangai tastatura, desi nu cred ca am greseli de ortografie sau gramaticale :bow: ) si intr-un fel sunt de acord cu sintagma: calitate, nu aberatii....si asta in orice fel scrisa...

 

sunt useri aici care scriu de 10 ori mai infect, dar daca te chiunui si traduci ce au scris, o sa vezi ca omul a spus ceva interesant si foarte util...

 

e adevarat ca ar fi mai usor pt altii sa inteleaga ce scrie un user, dar daca chiar te intereseaza subiectul, citesti :lol:

 

m-as aventura si eu, da nu stiu cum am timp...o sa mai cer informatii legate de alte intrari subterane, dar tind sa cred ca tunelele vechi au fost acoperite(pt a face loc altora noi) sau restaurate de fostul regim...oricum....e interesanta aceasta poveste :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte interesant ..am "pierdut" o ora jumate nemiscat in fata calculatorului citind acest post , daca eram si eu functional la maxim (cateava tije in picior) veneam cu voi ..tineti-ne si pe noi la curent(cei care nu puteam sa venim cu voi) cu noile descoperiri ..multa bafta celor care intra in subterane si sa va intoarceti sanatosi

Editat de upi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a discutat si s-a stabilit. Hai pe mess , ca peretii au urechi.

Cit despre scrisul corect , il rugam insistent pe domnul Prutenu sa ia viteza de pe forum , daca nu-i place de scrisul nostru. Eu inca il astept pe Rogo.

 

spatarueugen@yahoo.com

 

 

 

Va astept. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrat azi din curiozitate, si am fost foarte placut impresionat, chiar nu ma asteptam la asa ceva. Sincer credeam ca o sa imi sara iar in cap cu posturi de genu " e si ce daca nu mai intri " sau chestii de genu. Vreau sa spun un singur lucru, si eu vreau sa descopar aceste galerii si nu pot de unul singur deci vad ca sunt multi interesati. Eu zic sa nu mai pierdem timpu cu posturi de genu sa punem la cale un plan si sa ne vedem la o bere ca de o luna numai posturi dastea vad dar nu s-a intalnit nimeni pana acum, ziceti o ora, un loc si cine vrea sa vina vine, cine nu nu.

Multumesc celor care mi-au luat apararea. RESPECT

 

 

P.S. poate v-ati intrebat de ce nu e metrou in cartieru drumu taberei?? Raspunsu: pe vremuri acolo in toata zona aia erau depozite de armament, azi probabil sunt camere goale;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai postat, si ma bucur ca scrii corect (asta ca fapt divers asa :banana:). Oricum intalnirile le stabilim pe mess. Lasa si tu ID ceva. Numai bine. Let's dig in guys :finger:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai postat, si ma bucur ca scrii corect (asta ca fapt divers asa :D). Oricum intalnirile le stabilim pe mess. Lasa si tu ID ceva. Numai bine. Let's dig in guys :finger:)

pai incerc sa scriu corect ca am teza maine la romana si mi-e sa nu mai scap vre-un "k" sau "j" :banana:)))) pai eu vorbesc pe mess cu h3llrider, si il am de asemenea si pe lil debul in lista oricum idu meu "bey0nd_unknown"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decipanalaurmaaiintelescanuavemnimiccutine,domnulrogo(celputineu),cicuscrisul

tau.aicinueraeravorbadegreselideortografie,cidegreselifacuteintentionat.

 

oricum, ca sa nu fiu offtopic, spor la cautari, si succes maxim.

@rogo- ma bucur ca dai dovada de intelepciune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decipanalaurmaaiintelescanuavemnimiccutine,domnulrogo(celputineu),cicuscrisul

tau.aicinueraeravorbadegreselideortografie,cidegreselifacuteintentionat.

 

oricum, ca sa nu fiu offtopic, spor la cautari, si succes maxim.

@rogo- ma bucur ca dai dovada de intelepciune.

 

 

auzi ia scrie domne corect ca nu inteleg ce scrii, pai ce inseamna asta, daca nu esti in stare sa scrii corect nu mai scrie si lasa-ne :finger:)))))))))) joking >:D< :banana:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor va urez succes . Si sa veniti teferi ! Si nu uitati si recomandarea mea : atentie la copiii ciuperca !

 

tu ai ceva frate cu copii astia ciuperca...ti-am spus...poate ii rapesc broastele albe gigantice de pamant :banana: bafta baieti :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...