Sari la conținut

N-am crezut vreodata...


Dogg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 113
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da,cum a zis si Niko,dupa o asemenea experienta iti trebuie mare curaj sa te mai sui iar pe motor.

 

In alta ordine de idei,e atat de periculos mersul prin Buc...

Ai spus ca vrei sa pleci din tara.Mi se pare un instinct corect,mai ales de dragul copiilor.

Un sfat de la cineva care a fost plecat,si desi s-a intors,regreta si acum :P : trebuie sa iei totul de la 0,ceea ce e foarte greu.Dar daca ai un copil,diferenta mediiului in care va creste face ca totul sa merite pana la ultimul cent.Eu zic sa ii dai inainte,pt tine va fi mai greu din unele puncte de vedere,dar pt copilul tau va fi infinit mai usor din toate punctele de vedere.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, pai, ca sa inlaturi suspiciunile, spune daca ai acceptul de reparatie al mobrei de catre asigurarea taxi-ului, si ce fel de recoltare pt alcoolemie s-a facut?

 

Sincer, mai bine nu deschideai topicul, din respect, toti motociclistii au tacut dupa aflarea tragediei tale. Sint prea multi care te-au vazut la plecarea din Centrul Vechi. Taxiul e CLAR vinovat, dar stii cum se zice: las-o asa!

 

 

 

 

Respect pt munca titanica pt recuperare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jagi nu mi aduc aminte sa te stiu,si nu stiu de care si a cui plecare vorbesti!

S-ar putea sa le/ma cofunzi,dar din moment ce eu nu te am bagat in seama decat de abea acum,nu stiu cat ma stii tu pe mine de iti permitia sa ti dai drumu la gura asa oricum, ca eu nexam tangente...

Tu ma faci sa pun aici copie dupa actele de la politie si sa te intreb daca ai motor de vorbesti?

Da nu e problema ca printre mizeriile astea fac si asta...

E cazul sa-i intreb si pe Pic si Poc cine esti?

Si cu las o asa mai bine mucles decat sa te bagi in seama cu idioteniile care ti au iesit din degete

 

Zi tu cum te cheama ca sa stiu daca esti ruda cu taximetristul,sa stiu macar cati am de alergat,si p.s. sunt curios de logoreea ta dupa ce o sa o patesti, ca nu e departe...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca am asista la un congres PNL, PCR. Cine nu-i cu noi, e impotriva noastra. Mai usor cu amenintarile, se vede ca mai ai multe de recuperat la cap. Mai citeste o data ce-am scris, vinovat e taximetristul. Ma opresc aici, succes in continuare cu recuperarea, ai nevoie de aplaudaci. Eu am vrut doar sa-ti atrag atentia ca sintem destui care stim si alte "amanunte", citim ce scrii si ne miram de situatia creata.

 

Succes in continuare.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca ne vedem noi odata si atunci nu cred ca o sa ai tupeul de azi.
Nu am nevoie de nici o urare a unui fraier ce
1-baga ce vrea din burta, dar se mai vrea si putin baiat cand iese in oras
2-crede ca e respectat daca lumea da noroc cu el de rusinea celor din jur
n-multe altele
Sunt satul de poponarisme din astea pana peste cap...baga ti sfaturile in fund,ca pe mobra nu se merge cu asa ceva!
Sper sa nu dai peste mine insotit de vreun prieten de al meu...eu sint mai idiot asa si timpit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"" Location:Jack Daniels,coltz cu Jim Beam ""



Eu nu frecventez terasele unde te distrezi tu, ia-ti gindul sa ma prinzi pe-acolo. Si , daca vin la vreo terasa unde se bea alcool, vin cu taxiul, nu cu Suzuki.



Asta , ca sa vedeti caracterul omului, i-i spui ca are o problema reala, el te ia la bataie. Nu mai bine-l lasi sa se urce beat pe motor si sa crape?



Daca te mai dai smardoi pe forum, o instiintez pe sotia ta, poate te pune ea la punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca ne vedem noi odata si atunci nu cred ca o sa ai tupeul de azi.

Nu am nevoie de nici o urare a unui fraier ce

1-baga ce vrea din burta, dar se mai vrea si putin baiat cand iese in oras

2-crede ca e respectat daca lumea da noroc cu el de rusinea celor din jur

n-multe altele

Sunt satul de poponarisme din astea pana peste cap...baga ti sfaturile in fund,ca pe mobra nu se merge cu asa ceva!

Sper sa nu dai peste mine insotit de vreun prieten de al meu...eu sint mai idiot asa

 

tu ai probleme la cap grave eu zic sa consulti un psiholog si sa o lasi mai moale .... si bataie o poate lua ori si cine chiar si tu .... nu te lauda nu te da mare ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai dați va ma in sloboz amândoi si va invit sa discutati de abea dupa ce știți cu ce se mănâncă nu ca 2 fraieri ca nu a fost nici unul dintre voi cu mine in smurd, măcar sa aveți tangente, ca doi handicapati vorbiti , si nu, nu mai sunt ala bun dinainte, ca uite ce am patit..sunt prost..
Deci fraierii ca voi eject in (cuvant urat) mea...

Daca e vreun admin pe faza il rog sa stearga topicu si mie contul de pe site ul asta populat d astfel de fraieri

Vezi cu instiintarea, ca ea a fost cu mine si tare s a enervat cand a vazut ce tupeu e pe net, imediat ai luat femeia ca nu știe sa caute informație...si mi-a zis ca discuția de la locatie poate sa se tragă....

...mare ajutor de la bagatorii de seama....

P.S. De abea astept sa aud ca v a luat si pe voi salvarea de la o neacordare de prioritate,ca nu e mare scofala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M.a luat si pe mine! Clavicula rupa complicatii si daune de mii de euro in operatii si motocicleta! Nu am avut contact cu masina! Aceeasi ura o am si eu..dar sincer nu e frumos sa te apuci sa injuri toti comentatorii de pe forum unii mai mult sau mai putin inteligenti! Bafta

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai putea sa mergi drept pe afara si prin casa dar te ai chinui sa pui conținut pe forum,m ai intelege,dar nu am înjurat decat la obiect...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa fi mai indiferent in ceea ce priveste forumul! Bine ca acum esti intreg..tastezi si ai o minunatie de copil care presupun ca acum doarme! Sa.ti traiasca si bafta incontinuare cu recuperarea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, s a trezit,ma duc sa l pup :))))))

E si frumos afara :x

 

Ce va relatez, sunt in mare spusele prietenilor mei, deoarece eu am avut o coma foarte de profunda, severa chiar pe scara Glasgow. (doctorii se ciupeau cand m-au vazut ca merg, deoarece sanse=0)

 

Ideea e ca mergand acasa la prietena mea, gravida in 3-4 luni atunci, am dat peste un fraier de la Taxi Leone,care el coborand mi-a taiat fata, vrand sa faca el stanga lui prin dreapta mea, eu fiind cu prioritate de 100%, pe o strada foarte ingusta,sa intre intr-o parcare(Si ma stiu ca mergeam pe strazile din Bucuresti foarte atent-cu frica in poponeata fix de treburile astea...)

Chestia s-a intamplat pe 25 august anul trecut,si de abea acum stiu cine sunt, dupa un TBI(traumatic brain injury) fiind proiectat ca la pinball prin toate masinile parcate,noroc cu HJC-ul meu din cap ca n-am mierlit-o, spart tot in spate...poze cand oi avea.

IDEEA E CA DIN CAUZA JEGULUI AM INVATAT DIN NOU SA SI MERG(ca un copil mic)CA SA NU MAI ZIC CA NU PREA MAI AM NIMIC DIN TOT CE M-AM CHINUIT SA FAC... NU AM SA ACCEPT NICI O SCUZA, PENTRU CA ESTE TUPEUL MAXIM-imi pare rau ca nu am fost cu un tanc...sa fie el in locul meu..da nu-i problema.

N-am crezut vreodata ca o sa zic mersi ca traiesc..la sfarsit ultimele doua ca sa va arat ca nu ma las invadat de tigani ;)(vorba lui Putin cu minoritatile)

S-auzim numai de bine!

Si a fost Cristaxi scuze,ameteala din cap...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dog, nu trebuie sa te superi asa tare.

Dupa cum tu ai scris, nu-ti mai aduci aminte tot ce s-a petrecut atunci.

Am scris si pe SBZ, sunt lucruri care s-au povestit doar intr-un cerc restrans de oameni, iar accidentul nu s-a "mediatizat" pe nici un forum la vremea respectiva.

Daca ai sa fii pregatit sa povestesti toate circumstantele din seara aceea foarte trista, doar tu stii. Sau, pot povesti cei cu care te-ai intalnit si cu care ai fost atunci. Deocamdata, nici unul dintre ei nu a spus mai multe, nici aici, nici pe SBZ. Cum ti-am zis si dincolo, din respect pt suferinta prin care ai trecut si din admiratie pentru forta de care ai dat dovada pentru a te recupera, nu mi se pare potrivit sa spun lucruri pe care le-am auzit (de la oameni de incredere de altfel care iti sunt prieteni).

Ma simt nevoit sa-i iau apararea lui Jagi, care e un baiat serios, nu un pustiulica de trei lei. E motorist de mai multa vreme de cat esti tu sau eu si a trecut si el prin accidente destul de nasoale. Adica vreau sa zic ca nu merita sa se ajunga la golaneli de internet in ceea ce-l priveste.... chiar nu merita. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar io, care am fost cu mobra de 2ori pana in Turcia, ti se pare oricum,si am prieteni care țin la mine,cu 929 si au 60 de ani, daca nu ma cunoaște trebuia sa se informeze...las la o parte tot istoricul meu si aptitudinile...

Si ce s a întâmplat stiu foarte bine de la toti prietenii, cine nu merita se comporta ca atare,citește din nou te rog!

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi de pe margine (eu unul nu stiu nimic,habar nu am,nu am auzit nimic de la nici un "prieten"), vazand cum te ataci ca cineva a facut o afirmatie care putea fi usor combatuta cu un "nu am baut alcool,aveam aloolemie 0", incep sa cred ca un sambure de adevar este pe acolo...

 

Asa e in tenis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune dovezile daca vrei sa fii credibil,nu CONTEAZA ce spun prietenii tai ,ci organele competente/abilitate !

Bogdan e un baiat extraordinar ,nu e genul care sa abereze mai ales in asemenea situatie.

Poate doar Doamne fereste sa fie o confuzie



nu vreau sa cred ca "O intorci ca la Ploiesti"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma refer, si in momentul încadrează o sa citi in locul meu,chiar si labarul ala sigur o sa se găsească un idiot sa zica din auzite..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"si am prieteni care țin la mine" ,sunt exact acei prieteni care nu mint si spun adevarul ,aceia sunt prietenii adevarati

ce te costa sa faci lumina ?



Pe cuvantul meu ca nu ziceam nimic dar cand am auzit ca ai adus in discutia ta 2 oameni de nimic pic si poc care mi-au pus prietenii pe drumuri inclusiv pe mine prin NISTE MINCIUNI GROSOLANE scrise in alte posturi nu vreau sa cred ca proverbul acela vechi este valabil

"spune-mi cu cine te imprietenesti ca sa-ti spun cine esti"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu le mai stergeti ca am vazut ce a scris,

sanatate multa

numai bine

Doamne ajuta



" Posted 5 minutes ago
Pentru cine mai vrea sa pun poze cand o sa am cu ma-ta si cu sor-ta! Sa mi aduci aminte cand ne vedem daca iti trebuie dovezi! "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O luati razna! Omul a impartasit o experienta prin care a trecut si acum voi o ardeti CSI Motorizm?

Eu ma bucur pentru omul asta, ca s-a nascut a doua oara! Am prieteni care s-au dus de tot si nu se vor mai intoarce.

 

Edit: Am sters cateva posturi, exact in speranta ca discutiile vor decurge omeneste, in continuare. Rautatile gratuite nu-si au locul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Deci lucrurile stau cam asa..ai avut un accident, era sa o mierlesti, ai scris pe aici, lumea te-a compatimit si te compatimeste in continuare, cineva te-a acuzat ca ai fost sub influenta alcoolului in seara in care ai avut accidentul, altcineva a confirmat asta, din ce am inteles mai multa lume cunoaste asta, iar tu incepi sa jignesti si sa injuri lumea..

Era suficient sa spui "nu dom'le, nu am baut nimic" daca nu bausei sau "da dom'le, eram matol, greseala mea, bine ca nu sunt pe lumea ailalta"..

Nu-ti cere nimeni socoteala, ai baut din banii tai..dar daca a fost asa barbateste este sa recunosti greseala si sa-ti asumi criticile celor carora le povestesti!

Pentru ca altfel cazi in penibil si, mai mult, dai dovada de lipsa clara de educatie injurand si amenintand pe altii de pe aici!

Stai cuminte, fa-te bine si daca nu vrei nu mai scrie o perioada sau deloc, dar atunci cind o faci fa-o civilizat si arunca pe masa argumente, nu injurii!

Ar fi pacat sa o dam in suspendari..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...