Sari la conținut

Bucuresti - Vama Veche pe 1 mai - via Calarasi-Ostrov (cu bacul)


MotoRocker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asa arata o bucatica din drumul "vostru" acum 2 zile

 

distractie faina

 

merci de preview!

pe ce varianta ai mers? Ostrov - Baneasa - Dobromir - Negru Voda - VV (pe asta nu am mers niciodata)

sau pe Ostrov-Baneasa- Adamclisi - Cobadin - 23 August - VV?

 

Din ce vad, pare c-ai mers pe un SLR650, ceva sperieciori mai de luat in seama pt mobre mai de strada (naked/chopper/sport), gen gropane mari. asfalt f naspa, asfalt lipsa fata de anul trecut?

merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu va mai c.acati pe voi cu segregari de-astea, ca ducatistii, ca scuteristii ca nu stiu ce.

Ca fapt divers am fost din intamplare la Alunis cu balazsfi si altii, o gasca de maxi-scutere si mobre de toate felurile, toti super baieti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de preview!

pe ce varianta ai mers? Ostrov - Baneasa - Dobromir - Negru Voda - VV (pe asta nu am mers niciodata)

sau pe Ostrov-Baneasa- Adamclisi - Cobadin - 23 August - VV?

 

Din ce vad, pare c-ai mers pe un SLR650, ceva sperieciori mai de luat in seama pt mobre mai de strada (naked/chopper/sport), gen gropane mari. asfalt f naspa, asfalt lipsa fata de anul trecut?

merci!

 

am mers " pe jos" . deci pe prima .data viitoare incerca pe Adamclisi.am ales pt ca e salbatic drumul si liber. cred ca ai vazut ca nu prea erau..concurenti

 

drmul e super ok ( aproape tot ) cu exceptii prin sate unde s curbe stranse si nisip, respetiv niste bucati ' ciuruite" pe care parca le-au ' uitat" special :)

 

n ai treaba cu nici o maobra, fie si SS , doar ca o lasi mai moale cand se strica asfaltul ca sa poti ocoli .

 

eu am mers 80 - 95 tot drumul sa ma bucur de plimbare dar erau locuri de ' dat" ,

 

tinand cont insa de zona ( salbatica ) e posibil sa intalnesti animale, pasari, caprioare, broaste ( testoase) deci eu nu m as da cu 200 pe acolo.

 

uite si un mic" pe langa drum" -

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun sa raspundeti la obiect, daca doriti putem pastra polemicile pt La pirati ca altfel deviem spre alte zone mai putin atragatoare si in discordanta cu subiectul topicului :grinbandit:

 

Am fost si scuterist, maxiscuterist, si motociclist ... nu inteleg rautatea unora :( toti avem doua roti.

 

Eu zic sa nu va mai c.acati pe voi cu segregari de-astea, ca ducatistii, ca scuteristii ca nu stiu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare: se mai intoarce cineva in Bucale miercuri seara? Eu voi pleca pe seara(un 9-10) pe autostrada.. poate chiar mai tarziu daca nu plec singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont insa de zona ( salbatica ) e posibil sa intalnesti animale, pasari, caprioare, broaste ( testoase) deci eu nu m as da cu 200 pe acolo.

 

pai exact cautam :D...

de alergat nu se pune problema, e tura de chilax, 90-110 ca medie

merci man, pe jos o s-o luam de data asta, pe sus am mai nfost

 

 

Eu as prefera cat mai salbatic. Prin Adamclisi am tot fost. Poate bagam la vot si traseul. Timp sa ajungem in Vama avem.

nu-i nevoie de vot...ala va fi, pe jos :)

 

pe sus am fost anul trecut, si din cate am inteles asta de jos e mai interesant. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...