Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mai sunt flip-up la Plaza. Doar open face si mi se par groznice... materialul interior, din crestet si lateral-sus, este fff subtire, astfel sta capul fix pe polistirenul ala tare.

Mai aveau si 2-3 brauri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Geo că te-ai oferit să mă ajuți! N-a fost să fie :)

 

Dacă mai este cineva prin țară care găseşte vestita cască şi este dispus să o cumpere pentru mine îl rog să mă contacteze pe PM pentru a discuta detaliile.

 

Mulțumesc :)

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca trebuie sa va para prea rau... sunt sigur ca interiorul era la fel ca si la open face, adica f incomod, tare. De restul nu stiu ce sa zic, ca nu m-am mai uitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca trebuie sa va para prea rau... sunt sigur ca interiorul era la fel ca si la open face, adica f incomod, tare. De restul nu stiu ce sa zic, ca nu m-am mai uitat.

 

Flip-ul in partea de sus are niste fasii buretei intre polistiren si capatana pentru ca ai niste canale prin care te ventileaza daca vrei. Inca nu am purtat-o dar probata imi e foarte comoda, singurul lucru ce ma deranjeaza este parasolarul care ar fi trebuit sa fie mai coborat.

Din partea mea isi merita banii cu varf si indesat.

Editat de vlad58
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Geo că te-ai oferit să mă ajuți! N-a fost să fie :)

 

Dacă mai este cineva prin țară care găseşte vestita cască şi este dispus să o cumpere pentru mine îl rog să mă contacteze pe PM pentru a discuta detaliile.

 

Mulțumesc :)

Acum am trecut si eu pe la lidl, voiam sa iti iau o casca... Dar pt flip era doar o cutie goala... Restul open face, calitate cam nasoala. Am mai zis pe aici, ca am avut una adusa de Nico cu motomarket, crivit, din germania si era mult departe de cojile astea open-face. Flip-urile nu le-am studiat f bine insa niciodata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am trecut si eu pe la lidl, voiam sa iti iau o casca... Dar pt flip era doar o cutie goala... Restul open face, calitate cam nasoala. Am mai zis pe aici, ca am avut una adusa de Nico cu motomarket, crivit, din germania si era mult departe de cojile astea open-face. Flip-urile nu le-am studiat f bine insa niciodata...

 

Intenția contează :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar o bucata.

Din el pleaca fir spre pasager

Prețul e OK, similar China http://www.ebay.fr/itm/2x-Interphone-Intercom-Moto-Casque-Bluetooth-motorcycle-helmet-Wireles-1000M-FM-/261487516395?pt=LH_DefaultDomain_71&hash=item3ce1dedaeb.

A încercat cineva pairing cu alte modele intercom ?

L-aș lua doar dacă mă pot conecta la cele pe care le avem deja, nu-l vreau doar pt radio și BT

Editat de adrianm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Lidl de langa pod Mihai Bravu (Bucuresti) aveau de dimineata multe intercom-uri, 2 casti flip-up, brauri, gentute... cam atat am vazut in fuga. Mi-am luat o trusa mica de tubulare si le-am zarit si pe-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intenția contează :hug:

M-am uitat si la celalalt magazin si acolo nu aveau nici macar reclama pt. flip-uri... Deci imi pare rau ca nu am putut ajuta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt eu grabit de obicei! Am fost astazi la cel de la bravu si nu am vazut, nu erau in locul de unde am luat braul si pantalonii asa ca am plecat imediat, intarziam la serviciu...idiot, ce sa mai zic. Ma dau o fuga maine dimineata, sper sa mai fie.

 

Ms cozmino !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat ieri intercomul de la lidl plaza. treaba dra_cului cu montatul. se aude foarte ok ... dpdv al unui amator ca mn:D

mai erau: unul singur fara ambalaj, cateva brauri si multe casti open...

Editat de Marshal.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am tras 2 gaurele in bentita de jos a castii cu un burghiu pe dimensiunea surubelelor din dotare ...... si la revedere. Casca este o pocnitoare de nolan 86, ma durea la basca daca nu mergea, dar a mers si testat la drum ..... toate's bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu o casca flip-up. O sa ma duc maine dimineata prin mai multe magazine si o sa va anunt daca gasesc pe undeva.


» Post actualizat in 20 Mar 2015 11:54
Salut baieti. Am fost acum la Lidl Crangasi si mai aveau o gramada de "saculete" de ghidon, casti open face si vreo 4 sisteme BT.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt eu grabit de obicei! Am fost astazi la cel de la bravu si nu am vazut, nu erau in locul de unde am luat braul si pantalonii asa ca am plecat imediat, intarziam la serviciu...idiot, ce sa mai zic. Ma dau o fuga maine dimineata, sper sa mai fie.

 

Ms cozmino !

 

Sper c-ai rezolvat. Am mai trecut azi sa iau pantaloni si bluza Mandrei, ca ieri eram pe fuga.

Au casti Jet (vreo 7-8 bucati), un flip-up (din ce am vazut lipsea viziera), bluze (vreo 4-5 bucati de la L in sus), pantaloni (4-5 perechi de la M in sus), intercomuri, gentute, huse ptr sa (scuter) .

Editat de cozmino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai.am cautat eu un flip un 4 magazine lidl printre care și cel din crangasi..îți spuneam de ieri sa nu mergi dacă întrebai unde sunt sau nu flip uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...