Sari la conținut

SM pentru categoria A2


Timisoara2
 Share

Postări Recomandate

Nu prea ma pricep la prescurtarile astea... Credeam ca se numesc Super Moto nu stiam de Super Sport.

 

Vreau sa imi recomandati motoare super sport, alea din lista de mai sus sunt faine dar motorul este prea tacut si nici design-ul nu imi place. Imi plac alea care se aud fain si care au carene sport ca si motoarele din GP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ma pricep la prescurtarile astea... Credeam ca se numesc Super Moto nu stiam de Super Sport.

 

Vreau sa imi recomandati motoare super sport, alea din lista de mai sus sunt faine dar motorul este prea tacut si nici design-ul nu imi place. Imi plac alea care se aud fain si care au carene sport ca si motoarele din GP.

 

Am impresia ca tie iti place mai mult sa te uiti decat sa calaresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am impresia ca vrei sa fii KUL (cool) ...

 

Una alta ... o gagica ... o terasa ...

 

Bossulane ... baga ceva mai mare ... astea sunt ptr copii mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pana maine mai recomandati si ceva motoare ca pana acuma numa de femei si de calarit ati povestit :offtopic:

 

Am spus ca am nevoie de recomandari pentru catogoria A2, nu pot sa iau A din cauza ca nu am implinit inca 24 ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ce SM imi recomandati pentru categoria A2 in afara de astea http://motorhead.ro/motociclete-pentru-incepatori-compatibile-cu-permisul-a2/ (toate sunt urate)

 

Cel mai frumos de acolo este Kawasaki Ninja 250R, as vrea ceva de genul Yamaha R6.

Din pacate observ ca pari un pic prostut (a trebuit sa spun adevarul asta)... lumea te va lua in ras o vreme.

Sfaturi practice: NU o sa gasesti nimic de A2 care sa semene macar fizic cu R6... iar R6 este mult si pentru un incepator de peste 24 de ani (cat.A)

Cred ca poti invata pe o ninja de 250 foarte bine, insa cel mai bine cauti la tine in oras persoane care te pot indruma si invata una alta despre motociclism. Succes si iarta ti noii colegi... drumul spre succes este pavat cu ca^cat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce e necarenat e urat nu..........hmm ce e aia 250r? pai si scuterul tau e mai rapid nu-i asa..

Vad ca esti fan GP.Dar de ce sa te incurci in trotinete ca R6? ia R1 direct , Super-MOTOreta perfecta pt cineva ca tine.........si peste cativa ani faci upgrade la M1 :hug:

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicletele de pe site-ul pus de copilu arata ce motociclete sunt compatibile cu categoria A2, cat despre super sport la >600 cmc se poate compara doar ca aerodinamica (la anumite modele, in general cele noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...