Sari la conținut

Marc Marquez Fan Club 93


LucianU
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 652
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am scris primul, eu, eu, eu!

 

Si pe topicul celalalt, @wtf a scris la o ora dupa ce am scris eu aici.

 

Nu te uita la ora, am scris din nou postand acel video pt PTR si s-au combinat cele doua postari in unul singur cu ora cea mai recenta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marquez n-a mai ajuns în Malaezia din cauza asta și echipa lui i-a transmis un mesaj :

”Fă-te bine repede, puțulică!” (Pichilla este și un apelativ popular, mai mult în Andalucia, pentru băieți)

post-56994-0-62686700-1393349140_thumb.jpg

Editat de Leaveyou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Asa ma fac si eu cand lucrez, numai ca in ultima vreme port manusi ca m-am saturat de unghii murdare. :D

 

Poze e reclama la blugi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar, Rossi l-a lasat pe Marc sa castige in Qatar, ca sa aiba sanse la campionat anul asta :laugh: Si sigur i-a umblat si pe la mobra lui Lorenzo cand asta era la wc, d-aia nu a mers de nicio culoare. S-a intors roata acum... inainte ii punea Lorenzo pe mecanici sa ii taie bascula lui Spies cu bomfaieru', acuma Rossi face smecherii prin garaj. D-aia era bun zidul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Marquez, într-un interviu luat de italienii de la ”Gazzetta dello Sport” după cursa de la COTA, spunea că ”ar prefera o luptă cu Rossi de-a lungul unei etape de motogp decât 25 de tururi anoste, la conducerea cursei”.
De asemenea, întrebat de cine se teme cel mai tare dintre Pedrosa, Lorenzo și Rossi, a spus : ”În primul rând de Lorenzo, chiar dacă anul acesta n-a avut un start prea bun. Pe Dani îl simt mereu în apropiere. Și apoi e Valentino. De la el te poți aștepta la ceea ce nici nu-ți trece prin cap.” Întrebat ce-ar ”fura” de la fiecare, spaniolul a răspuns :”De la Valentino, experiența și, în special, finalurile de cursă. De la Lorenzo, viteza în primul tur și ritmul pe viraj. De la Dani, ieșirea din viraj”. Întrucât există o dispută între fanii ”93” cu privire la posibilitatea ca Marquez să câștige toate cursele din acest campionat, i s-a pus această întrebare. ”Dacă pleci cu acest obiectiv, sigur vei face cunoștință cu pământul.” ”Asta înseamnă că nu vei încerca?” ”Ba sigur că o voi face!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marquez, într-un interviu luat de italienii de la ”Gazzetta dello Sport” după cursa de la COTA, ............ ” Întrebat ce-ar ”fura” de la fiecare, spaniolul a răspuns :”De la Valentino, experiența și, în special, finalurile de cursă. De la Lorenzo, viteza în primul tur și ritmul pe viraj. De la Dani, ieșirea din viraj”.

 

Invata corect asta micu.. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ar avea toate astea cam cum ar fi, le-ar da cam 3 ture in fata in fiecare cursa?

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...