Sari la conținut

accident grav pe Dudesti (Bucuresti)


anonymous
 Share

Postări Recomandate

am primit un telefon de la cineva care a vazut acum un accident moto pe Dudesti, o motocicleta, un jeep si un tramvai(?!) Politie, Smurd, etc...nu stiu alte detalii.

Editat de anonymous
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in schimb cauciucu spate arata ca dupa un burn out... sau o fi luat-o prin vreo balta... sau e iluzie optica

daca blochezi spatele cam asa arata.. oricum r1 cu 3 deste de chicken strips... trist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine nu e, au adus un motociclist in stare grava la Bagdasar. banuiesc ca el este.

 

cred ca in aceste momente e irelevant unde are numarul sau cate degete de chicken strips are. asta daca esti om. daca esti animal, fa comentarii de prost gust in continuare fara sa ai habar ce s-a intamplat si fii sigur ca tu esti prea bun ca sa ajungi ca el.

 

bagati motocicletele la iernat. nu mai este suficienta aderenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum vad in imagine, cred ca motociclistul era cam pe contrasens acolo. de regula la semaforul ala se sta pe doua randuri. sunt frecvente cazurile cand se tripleaza coloana pe zona respectiva. insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Tuturor celor care au comentarii imbecile atunci cand e vorba de un accident ,(fie ca-i banal,fie ca-i cu victime) le doresc FOARTE SINCER sa li se intample si lor, poate dupa aia o se gandeasca de 2 ori inainte de a tasta ceva imbecil pe un topic de genul asta.

De la eculubratii vis a vis de unde e numarul (sub sa, langa sa), pana la degetele de chicken-strips si asa mai departe.


Nici macar sub forma de gluma nu mi se par potrivite genul asta de afirmatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost doua motociclete , o fata si un baiat

baiatul e ma-i rau

 

o motocicleta era fata si alta baiat.. cea de-a doua e mai rau. :eek:

 

prima motocicleta a intratat in usa masini , da-r inpactul a fost mic si a doua motocicleta a venit ma-i tare si a lovit partea din fata a masini baiatul a intrat sub masina si are un picior lovit

 

 

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

logic ca prima era a fetei

 

eu sunt nou pe forum , si dupa cate vad eu aici nu e ce credeam eu

o sa te miri pe zi ce trece!sunt multi,foarte multi chiar prea multi retarzi care fac comendarii de dobitoci(nu m-am putut abtine)

Sanatate riderului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator catalin013

din poza nu se vede decar R a doua unde e???? sanatate si recuperare rapida...........aveti grija fratilor ca asfaltul e rece chiar daca e soarele pe cer....bafta tuturor si hibernare usoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...