Sari la conținut

Mai am 12 Leva...e pacat sa raman cu ei pana la anul!


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Varna sau Veliko ? ,ca nu mai inteleg..Eu sunt pt k&e cu ramanere seara la piscina ..mai sunt doritori?

 

niko e cu SS ul, eu varadero..deci..

Si de când nu merge Varadero cu 140-180 ?:) in plimbare mă refer ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca treci granita pe la Giurgiu nici nu iti cere nimeni talonul. Si eu sunt in aceiasi situatie de vreo 2 ani si nu am avut probleme. Am fost si prin Bulgaria, Grecia, Macedonia asa. Si tot nu m-am invrednicit sa-mi schimb talonul. ;)

 

Si on topic, cred ca m-as baga si eu la o tura de o zi maine. Revin mai pe seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niko,viraje largi si foarte largi - dese sau rare? :)

Ma bate gandul sa ma alatur si eu cu Claudiu, ca avem de pozat o motoreta, dar e un naked mic si n-as vrea sa merg numa' drept sau aproape drept, ca e boring cu 70 de cai.

Si acolo la fata locului se poate plati in lei sau trebuie sa schimbi leve? Cam cat costa un pranz decent?

Editat de kriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem o lista cu cei prezenti maine pentru veliko?

Eu

Niko

Din experienta mea limitata dar totusi existenta, va spun ca mai vine lume care nu confirma, listele nu ne ajuta cu nimic. Se intampla ca cei scrisi pe lista sa nu mai vina si oricum sa te trezesti cu multa lume la punctul de intalnire.

Am mai primit PM-uri de la diversi/diverse motoristi, mai am si pe facebook unii care s-au anuntat, deci ceva lume va veni daca prognoza se mentine.

 

Toti vor sa mai invarta roata inainte de a-si lua ramas bun de la vara/mobra!:D

 

Niko,viraje largi si foarte largi - dese sau rare? :)

Ma bate gandul sa ma alatur si eu cu Claudiu, ca avem de pozat o motoreta, dar e un naked mic si n-as vrea sa merg numa' drept sau aproape drept, ca e boring cu 70 de cai.

Si acolo la fata locului se poate plati in lei sau trebuie sa schimbi leve? Cam cat costa un pranz decent?

Virajele devin viraje doar la viteze haiducesti, altfel e cam drept.

Nu prea merge platitul in lei, trebuie ori scos de la bancomat direct leva ori schimbat la casa de schimb, dar nu e greu,stiu potecile. Un pranz decent ar trebui sa fie intre 15-20 de leva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost careva pe drumul 609 (un pic mai in dreapta de Shipka) ? Din cate vad eu pe streets view are o bucata doar de o banda si un pic mai prost, dar macar e o zona pe care n-am mai facut-o. Cel putin de motoare touring tre sa fie ok. Urcare pe Shipka si intoarcere pe 609 propun eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca daca o faci maine de dimineata o sa fie valabila abia de poimaine.

OK, atunci o sa dau o fuga-n SunPlaza diseara si o fac ca sa fie valabila. Astept telefon de la Kriminal sa vedem daca ne aventuram sau ramanem pe langa casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

May the Calzone Binocular M.C reunite!

Deci Niko merge ori ultimul ca sa nu ne umple de ulei, ori primul cu conditia sa luam aripioare de pui si sa le prajim la toba lui pana ajungem in Veliko :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...