Sari la conținut

Magheru Dalles.


BlackLord
 Share

Postări Recomandate

Acum pe Magheru la Dales . CBR B219BUD cu GSX negru. A intrat unul in spatele celuilalt. A venit SMURD ul, nu-i cunosc pe baieti. Nu e grav, cinstienti, unul din ei chiar ok. Poate ii stiti si aveti cum sa-i ajutati... GSX ul e cu spatele praf cu pana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo baieti...

am inceput intre noi acum.....

Lasa...sti si tu foarte bine cand circulam unul in spatele celuilalt si nu in Z ca orice secunda de neatentie costa..poate rider-ul din spate era atent la altceva..cel din fata a pus frana si asta a fost.

Bine ca sunt amindoi intregi si pe picioarele lor...cat despre motoare..intr-un fel e bine ca e sfarsit de sezon si au timp sa le repare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau relativ ok ca unul din baieti era pe jos, constient dar pe jos.

In rest se stransese lume si n-am stat sa vad mai multe ca oricum n-aveau aer de ce pantofari erau acolo si oprisera deja alte cateva motociclete. O tipa mica, blonda cu o honda rosie, un R1 rosu/alb...

Oricum nasol.... si tavalit si cu mobra faramata si cu dosar de autovatamare ca venise SMURDul si cu asigurarea belita la bonus-malus...

post-37279-0-38459600-1381588738_thumb.jpg

Editat de BlackLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e de ajuns ca ne tavalesc conservarii acum ne tavalim si intre noi si ne facem de ras.......cine ii pune sa mearga unul in spatele celuilalt si probabil fara sa pastreze distanta adecvata vitezei respective....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum fapta e deja consumata...

Eu am facut topicul in caz ca cineva ii cunostea si sa-i ajute cumva nu sa judec cine, ce, cum, de ce...

Bine ca-s amandoi ok.

Asta e important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu pe acolo ce-i drept in fuga, dupa ce a plecat prima masina de la SMURD. Ramasesera cei de la Antena 3, cativa gabori, cativa bikeri,si o tipa scunda, blonda, sexy cu o Honda rosie...restul s-a spus, riderii ok, plastic peste tot, urmeaza berile de impacare :D

Editat de deyu90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tipa mica, blonda cu o honda rosie, un R1 rosu/alb...

 

 

 

si o tipa scunda, blonda, sexy cu o Honda rosie...

Toata lumea a vazut fata ... oare motociclistii cand s-au ciocnit unde se uitau???!!??

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thank you neBu ( Dexter )

 

Baietii acu' ceva timp ridicau motoarele de la locul cu pricina si se duceau sa rezolve pagubele materiale. Pana acum totul e decurs frumos si civilizat chiar si domnii politisti s-au purtat foarte ok si incercau sa ridice spiritele celor accidentati. The silver lining of the day .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e de ajuns ca ne tavalesc conservarii acum ne tavalim si intre noi si ne facem de ras.......cine ii pune sa mearga unul in spatele celuilalt si probabil fara sa pastreze distanta adecvata vitezei respective....

Lasa Gogule ca noi nu mergem unu in spatele celuilalt si tot era sa ne " pupam ". Bine ca nu s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carevasazica unul a avut frane mai bune decat celalalt :burnout:

Neaa, reflex de ultim moment =)).

Sanatate maxima , si peste ani or sa aiba ce povestii !

Editat de MALASORTE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cardeala,numai tipa blonda sexy cu Honda rosie e de vina aici pentru ca probabil se uitau dupa ea :D,sanatate riderilor !!

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum fapta e deja consumata...

Eu am facut topicul in caz ca cineva ii cunostea si sa-i ajute cumva nu sa judec cine, ce, cum, de ce...

Bine ca-s amandoi ok.

Asta e important.

 

bre, e bine ca sunt ok dar sti bine ca aici se discuta toate detaliile nu doar se intreaba de sanatate. in aceasta sectiune a forumului se trag concluzii despre accidente si cum pot fi ele evitate. O mare parte a userilor considera disecarea accidentului lipsa de respect sau chiar inumanitate. ce ar trebui sa respect eu la riderul care a lovit din spate un coleg de plimbare?!??

...aaaa pot concluziona ca a fost neatent, nu a avut frane suficient de tari sau nu a pastrat o distanta destul de mare fata de colegul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...