Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

Va salut din nou dragi iubitori de 2 roti.Hai sa revenim la oile noastre si sa mai dam si niste plusuri pentru cei care in mod sigur merita si va sa zica un mare mare + pentru domnul WER_BUKSI .Jos cu palaria .Piese trimisa era intr-o stare mult mai buna fata de cum credeam ca o sa fie.
:thanks: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu vreau sa transmit pe aceasta cale miii de multumiri si un mare (PLUS) pentru colegul nostru '' nime'n drum '' fara ajutorul caruia acum nu as fi avut in posesie Cz si Simsoneta.

 

Fala lepo moj istina drug.Ti uvjec pomozi me.Zdravo i jiveling!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca acest hufo este singurul om cinstit de pe forum.Restul ......neste sharlatani care-i rastalmacesc vorbele,neste rauvoitori.

Referitor la afirmatia lui hufo despre afirmatia lui Nedelcu despre mine,rog pe cine stie despre ce este vorba sa ma indrume si pe mine ca sa ma pot duce sa citesc respectiva chestiune.Merci.

Doctore,spune-mi si mie cum ai facut de ai trecut conversatia aia cu tot cu grafica.Vreau sa pun si eu de pe PM la fel catine,conversatia cu hufo,ca sa vada toata lumea ce MINCINOS mare este.Este rusinos faptul ca exista astfel de indivizi,mici la suflet si la educatie.Este frate bun cu cu tipul ce a inselat o gramada de indivizi din Timisoara,cerandu-le bani precum ca a ramas fara benzina ,ba in Sibiu,ba la Craiova,etc si apoi sa le spuna ca nu e el ,ca e altcineva care i-a spart contul de FB.Eceeasi categorie ,era sa zic umana da m-am abtinut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca odata si mai mult ca sigur nu pentru ultima oara un mare PLUS pentru prietenul nostru domnul IVAN_PEDALA pentru sinceritatea si promptitudinea cu care mi-a trimis piesa mult cautata.Multi ar vrea sa fie ca el dar nu sau nascut ........ :10: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, un mare plus din partea mea pentru amicul nostru ''Ivan_pedala'' :cheers:

Om serios la locul lui si totodata binevoitor sa ajute mereu pe cei ce impart cu el aceasi pasiune :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Un mare plus, (!!!) adicatelea "+" pentru @cstelia.

Multumesc mult, emblemele de Jawa au ajuns intregi, cu bine, la mine!

O sa pun poze cind o sa le plantez pe motocicleta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un plus pentru userul ,,alexandru68'' !!

Multumesc! Alex pentru acele sigurante si pentru ajutorul ce mi l-ai oferit.

Si sa ai noroc bun mereu cu Jawa ta grozava!

Este un alt forumist de nota 20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Nu inteleg pentru ce mihai_prd a fost suspendat.

 

Nu este genul de om cu care sa nu te poti intelege, nu este normal sa fie suspendate asa, hodoronc-tronc, conturile oamenilor - mai ales cand se poate sta de vorba civilizat cu respectivul om. In plus, in ce-l priveste pe Mihai, este unul din entuziastii acestei zone, a "comunistilor".

 

Un mare MINUS pentru autorul suspendarii sale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg pentru ce mihai_prd a fost suspendat.

 

Nu este genul de om cu care sa nu te poti intelege, nu este normal sa fie suspendate asa, hodoronc-tronc, conturile oamenilor - mai ales cand se poate sta de vorba civilizat cu respectivul om. In plus, in ce-l priveste pe Mihai, este unul din entuziastii acestei zone, a "comunistilor".

 

Un mare MINUS pentru autorul suspendarii sale.

 

Nu inteleg pentru ce mihai_prd a fost suspendat.

 

Nu este genul de om cu care sa nu te poti intelege, nu este normal sa fie suspendate asa, hodoronc-tronc, conturile oamenilor - mai ales cand se poate sta de vorba civilizat cu respectivul om. In plus, in ce-l priveste pe Mihai, este unul din entuziastii acestei zone, a "comunistilor".

 

Un mare MINUS pentru autorul suspendarii sale.

Subscriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin acest feed-back il am in vedere pe userul lidimoto ( cu litere mici ).

 

Azi m-am inscris pentru o casca de piele.

PRIMUL m-am incris!!!

 

Contactandu-l mai tarziu,ce-mi spune el:

" ca sa vezi,c-o fi ,c-o pati,ca eu de fapt nici nu m-am mai uitat pe forum,ca sa vezi ca m-a sunat altcineva,si am vandut-o "

 

Pai cand vinzi ceva pe forum,sunt niste reguli ,fratie,basca cele ale onoarei :

 

1. TE UITI PE FORUM !

2. Nu spui niciodata clientului care ti-a facut ONOAREA sa-ti faca o oferta ca "n-am vazut,bla-bla-bla " caci in caz ca nu te-ai prins singur,nu mai prind copilariile astea la nimeni !

3.Daca din intamplare se intampla o incurcatura ,cine crezi ca trebuie sa o rezolve ?

Tu,ca la tine e painea si cutitul !

Crezi ca asa se face : fac pe "niznayul" si gata ,am scapat ?

 

 

*******

 

Acum ceva timp am cumparat de la el un releu.

Ulterior,am discutat cu el coditiile si am decis IMPREUNA sa sa introduca in pachet si alte piese,

Cand a sosit pachetul,ce sa vezi ????

 

Ati ghiciiiiit !!!!!

 

Nu era decat releul,restul reperelor "yok "

Cand il sun,ce-mi spune amicul ?

"am uitat ! " imi raspunde el cu dezinvoltura.

Daca voi il credeti,atunci si eu il cred !!! :crack:

 

Raspunsul il stiti desigur !!!!

Ca si astazi,cu siguranta ca l-a sunat alt-----cineva si atunci si probabil i-a placut lui ceva mai mult acolo . . .

 

Si acum :

 

CONCLUZIA :

 

Colegul recidiveaza.

Ce e mai rau,nu are constiinta propriei greseli,sunt sigur ca de fapt nu intelege ce-a gresit ?

Cu respectivul "coleg ko-forumist" nu poti fi niciodata sigur ca o anumita invoiala ramane invoiala pana la final;

Daca cineva il suna dupa voi : "baibai" ,va puteti lua adio de la "biznis" ,produsul zboara in alta directie.

Mare OM , mare KARAKTER .

 

Feed-back-ul nu-l voi da eu .

 

Las onorata asistenta sa decida si sa dispuna.

 

Am onoarea,domnilor ( si Doamnelor,daca e cazul )

Editat de mpc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nuspun decat una.Te-ai zgarcit la 1 leu pentru un apel telefonic.Lidi a pus special acest numar de telefon pentru a fi sunat.Eu am sunat pentru ca chiar ma intereseaza casca aceea ca sa o port cu DKW-ul si nu pentru alte afaceri revanzari sau mai stiu eu ce.Daca te intereseaza acea casca sa stii ca-ti sta la dispozitie la mine la Bucuresti ,cu acelasi pret +taxele postale si plus scuzele de rigoare fata de Lidi care chiar este un om de cuvant.In ce ma priveste am informatia de pe Pro Bike .Dar sa stii ca stilul mata (pisica) care scuipa si zgarie daca nu obtine ce vrea,nu te onoreaza.

Cand spun ca te asteapta asta inseamna ca tre sa vi personal.Si ca sa demontez si o alta insinuare ce nu-ti face cinste,sa stii ca pretul platit este 50 lei deci nu "i-a placut ceva la altcineva".Deci repet.Renunt la ea da sa indeplinesti conditiile de mai sus.

Lidi este un om de cuvant si de onoare.Are un mare + de la mine.

mpc,pentru ca nu stii sa pierzi si esti razbunator ,ai un mic - de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...