Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

Pentru ''memecz'' din partea mea un mare plus.Ma ajutat cu multe piese la un pret minim.Un om cinstit si realist care a pus corect pretul pentru cateva piese de comunista.Cu toata stima meme! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Atentie ca lupii si-au schimbat parul, a aparut posibilitatea schimbarii "la oferta" a numelui de cont asa ca sunt sigur ca toti cei cu conserva de coada au naparlit si au imbracat identitate noua "curata"

 

 

Atentie ca lupii si-au schimbat parul, a aparut posibilitatea schimbarii "la oferta" a numelui de cont asa ca sunt sigur ca toti cei cu conserva de coada au naparlit si au imbracat identitate noua "curata"

lupii tot lupi raman

cei ce au de pierdut sunt cei care au credibilitate in mica noastra comunitate

sa luam un exemplu concret pe "nime in drum" eu am cumparat de la el de pe vremea cand avea alt user si stiu ca e om de incredere

dar cu noul lui nickname mai ales ca intru mai rar pe aici de unde sa stiu eu ca nu e vreun tepar

daca vad ceva la vanzare si userul care o are la vanzare il recunosc cumpar daca nu doar in caz de urgenta majora si cu desfacerea coletuui la primire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S

pe la administrare nu e pusa nici o regula in privinta schimbarii userului

de unde stie omu ca dupa ce renunta la el nu poate sa fie folosit de alcineva si asa se distruge orice credibilitate existenta intre useri pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Nimeni, eu ti-as propune sa te linistesti.

 

A, tot io o iau la dos, şi tot io să mă liniştesc ?!?!

 

Şi asta, de la un neavenit fără treabă pe aici.. întreacăt şi el cu treaba pe aici... şi culmea, pentru aproape nimic?!?! Doar că e el ardelean şi nu-i convine lui că-i comentez de bozgori?

 

Acu' tre să aştept 10 minute ca să pot scrie în subiecte diferite ?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un mare + (daca mai era cazul) pt. ALEKO.

Mi-a reparat grupul si mi-a reglat Niprul de merge mai bine ca nou.

Multumesc si cu prima ocazie cand ne vedem dau o bere ...sau mai multe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator VULPOIU

haha.prost esti.Mai degraba taceai decat sa te bagi pe seama asa de aiurea.nu degeaba nu te suporta multi si de acum sunt in grupul lor

 

De la emy15 la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Vreau sa multumesc pe aceasta cale unui mecanic desavarsit si om deosebit de o calitate cum rar mai gasesti. De cand am achizitionat Mobra dansul s-a implicat pe timpul lui sa desfaca complet motorul, sa-l curete, sa inlocuiasca rulmenti/pana ambreiaj/bucse + inca o gramada de piese care nu-mi vin acum in minte, sa-l monteze la loc si sa faca toate reglajele. Am invatat o gramada despre motorul asta in timp ce stateam la atelierul dansului si pt asta ii sunt recunoscator.

 

Aseara in jur de 22:00 am avut bucuria de a vedea si auzi torcand noul meu motor de mobra.

 

Link cu un mic filmulet cu bestia de 50cc. :) -> https://vimeo.com/72330799 (atenti e la sunet)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Vreau sa acord si eu feedback NEGATIV pentru usserul LOLO_ID , pentru neseriozitatea cu care ma trateaza, mai bine zic ma ignora.

Acum 1 an i-am trimis ceva piese fara sa mi le plateasca. Intelegerea era ca dupa vanzarea lor imi trimite banii in cont.In transe! Ne-am inteles la pret, el cat punea pe piese nu ma interesa....

Bun..... A trecut jumat de an, banii inca no venit.. dupa ce am vb cu alti userii de pe acest forum a inceput sa imi trimita 2 ture de 50 lei (mai ramaneau 40) + piesele nevandute (alea le-am recuperat)

Pe messenger ma are pe invizibil ca de cand am facut "afacerea" nu il mai vad online. Pana atunci mai vorbeam !

La telefon nu imi raspunde niciodata. Indiferent daca i trimit SMS (a spus la un momendat ca are telefonul defect si nu aude bine) Interesant e ca , altii puteau sa vb cu el fara probleme.....

De raspuns nu imi raspunde nici pe forum .

Eu ma consider ca am fost corect si am asteptat , am si trimis un mesaj acu 5-6 zile ca o sa i dau feedback negativ ca sa vada toata lumea ce neserios e ! dar... nimic,cadeobicei.

 

Asa ca Lolo, daca tot ai vanzare din piese, ai putea trimite si ultima transa de bani fara sa te rupa la buzunar. Nui vorba de bani. E vorba de gest si bun simt !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vreau sa acord si eu feedback NEGATIV pentru usserul LOLO_ID , pentru neseriozitatea cu care ma trateaza, mai bine zic ma ignora.

Acum 1 an i-am trimis ceva piese fara sa mi le plateasca. Intelegerea era ca dupa vanzarea lor imi trimite banii in cont.In transe! Ne-am inteles la pret, el cat punea pe piese nu ma interesa....

Bun..... A trecut jumat de an, banii inca no venit.. dupa ce am vb cu alti userii de pe acest forum a inceput sa imi trimita 2 ture de 50 lei (mai ramaneau 40) + piesele nevandute (alea le-am recuperat)

Pe messenger ma are pe invizibil ca de cand am facut "afacerea" nu il mai vad online. Pana atunci mai vorbeam !

La telefon nu imi raspunde niciodata. Indiferent daca i trimit SMS (a spus la un momendat ca are telefonul defect si nu aude bine) Interesant e ca , altii puteau sa vb cu el fara probleme.....

De raspuns nu imi raspunde nici pe forum .

Eu ma consider ca am fost corect si am asteptat , am si trimis un mesaj acu 5-6 zile ca o sa i dau feedback negativ ca sa vada toata lumea ce neserios e ! dar... nimic,cadeobicei.

 

Asa ca Lolo, daca tot ai vanzare din piese, ai putea trimite si ultima transa de bani fara sa te rupa la buzunar. Nui vorba de bani. E vorba de gest si bun simt !

 

Sti bine ca banii iti sunt trimisi de cateva luni.

Daca vorbesti de "gest si bun simt" .... ar trebui sa citesti ce ai scris mai sus.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa un calcul . 140 - 50 - 50 = 40. Si nu am primit acei 40 lei nici pana in ziua de azi ;) Asa ca te rog, am lista de tranzactii in fata de la BT si nu apare nici o depunere de la tine de 5 luni incoace ! Ultima fiind pe data de 21mai de 50 roni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

na.. s-a dus dreq si topicul meu cu diversitati. cu cine sa ma cert?

 

da-o in pixda masii..

 

Join The Club! nu ai cu cine sa te certi,si eu am patit la fel.inghiti in sec si mergi mai departe.un moderator destept si-a bagat nasul pe aici.asta e!

topicul e intr-o arie a moderatorilor si a avut din septembrie doar 8 views - jumate ale mele - si 0 reply-uri... O sa pun o poza cu vreo femeie sa starnesc interesul = ) ) post-4291-0-33365400-1382075170_thumb.jpg

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Feedback negativ pentru Johnny75. Serios si promt.

Sunt varza, imi cer scuze lui Johnny, am vrut sa scriu despre om ca-i super ok.

Asa ca mai incerc o data.

 

 

Feedback pozitiv pentru Johnny 75. Serios si promt.

Johnny, inca o data scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...