Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pfuaiii,sa mori de nervi ca nu ti-ai vandut fierul si altii il dau pe gratis.. :crack:

 

E bine cand unii mai si primesc piese...

 

Din Martie anul trecut astept 2 chiulase de la @valicaddy

 

negativ-@valicaddy

 

http://www.motocicli...r/page__st__120

 

poti sa ceri si 300euro pe piese daca tot nu te ti de cuvant ca sa le expediezi!

nu te mai agita cu chiulasele alea ca mi-am facut rost,ca doara nu esti tu singurul de pe planeta care detine piese de m.de la tine nici gratis nu vreau piese.

in schimb,cu unii am colaborat si-o s-o mai fac iar cu altii never.e bine de stiut asta,ca de aia e topicul asta -p-aci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare-n (cuvant urat) de milionul tau si de emul tau ma, chiar traiesti cu ideea ca ti le trimiteam? Sper ca nu...

Putea sa-ti dea ala si bani sa le iei, mi se rupe, nu mai puneti ma' ba'eti botul asa usor!

 

Dany, ia hai, facem o treaba? Iei retur ambielajele pe care ti le-am platit ca fiind noi, ca sa constat cand le-am dat vaselina la o parte ca ma pi$ pe ele?

 

Sper ca nu traiesti cu senzatia ca ti le voi trimite vreodata inainte de a vedea banii de la tine... Deci, care este: cand vrei sa se incheie aceasta superba saga a pieselor de (cuvant urat) pe care mi le-ai vandut, le iei retur si gata! Uneori e asa de simplu...

 

PS: Daca jocul in manetoane sa zicem ca era mai greu de verificat, urmele de ciocan luate in bot de unul dintre ele nu aveau cum sa treaca neobservate... doar te pricepi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare-n (cuvant urat) de milionul tau si de emul tau ma, chiar traiesti cu ideea ca ti le trimiteam? Sper ca nu...

Putea sa-ti dea ala si bani sa le iei, mi se rupe, nu mai puneti ma' ba'eti botul asa usor!

 

Dany, ia hai, facem o treaba? Iei retur ambielajele pe care ti le-am platit ca fiind noi, ca sa constat cand le-am dat vaselina la o parte ca ma pi$ pe ele?

 

Sper ca nu traiesti cu senzatia ca ti le voi trimite vreodata inainte de a vedea banii de la tine... Deci, care este: cand vrei sa se incheie aceasta superba saga a pieselor de (cuvant urat) pe care mi le-ai vandut, le iei retur si gata! Uneori e asa de simplu...

 

PS: Daca jocul in manetoane sa zicem ca era mai greu de verificat, urmele de ciocan luate in bot de unul dintre ele nu aveau cum sa treaca neobservate... doar te pricepi...

 

Stai ca nu mai inteleg nimic....deci ambelajele alea tu zici ca nus noi sau cum?

Ma baiatule ai inceput sa devi cam rautacios de cind esti mare si tare pe fortum aici(nu stiu cine naiba a facut prostia sa te puna aici pe forum ca un mare cunoscator legat de moto)

Ce pana mea nu-ti vezi tu de lazile tale de piese(moto intregi in lazi) si tot te iei de mine de ceva vreme...ia fa tu niste semne cu un panosn pe ambelajele alea si eu am sa le montez pe niste motoare si ai sa vezi cau cum vor merge motoarele alea(voi face niste filmulete ce vad ca tare iti place sa te uiti pe youtube la motoare)

Stau de ceva vreme si tot vad cum ma intepi aiurea sau ai impresica ca daca esti (moderator pe forum) nu am sa-ti spun nimic..pt.mine esti ca toata lumea de aici e fix pix ca esti tu moderator chiar mi se rupe ca poate vei cauta tu un mic motiv sa imi blochezi contul...mi se rupe sa-ti spun sincer.

Am dreptul la replica ca toata lumea indiferent cai moderator sau un adevarat motociclist.

Chiar am nevoie de niste ambelaje sa fiu sincer( dar le cumpar inapoi cu conditia sa fie pansonate sa se vada clar cind le voi monta)

Le voi folosi pe niste motoare cu care voi face numai ofroud si periodic voi face filmulete cind voi da jos setul sa se vada si pansoanele pe ambelaje, ai sa vezi cit vor rezista si la ce voi face cu moto respective)

Poate esti cam racit ca te pisi de ceva vreme pe aici pe forum(la mai multe posturi te scapai pe tine)ia si tu un tratament...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare-n (cuvant urat) de milionul tau si de emul tau ma, chiar traiesti cu ideea ca ti le trimiteam? Sper ca nu...

Putea sa-ti dea ala si bani sa le iei, mi se rupe, nu mai puneti ma' ba'eti botul asa usor!

 

Sa pun botu' la ce sefu'?Don moderator care esti,nu ti-am cerut nicio piesa,te-ai bagat singur in seama ca ai,ca faci si ca dregi!Fac ceva pe piesele tale,exista destule prin alte parti,de la tine nu am asteptat si nici nu o sa astept ceva vreodata,in schimb e bine ca ti-ai scos in evidenta latura aia de 'mitic'.E bine de stiut ptr. viitorii clienti de la tejgheaua ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..

Editat de l.u.v
Atentie la limbajul folosit! Puteti polemiza fara sa folositi cuvinte jignitoare, nu vrem sa penalizam pe nimeni, dar daca se continua se va ajunge la warn si altele! Multumesc frumos.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu esti Corleone, imi cer scuze pentru asociere. Lui Corleone, nu tie. Si as vrea sa scrii pe cine am tepuit, cu date clare si nume clare. Daca nu, esti un personaj penibil.

 

Ma intreaba un buzoian de al tau daca esti la menopauza. In plus, te-as suspecta de faptul ca esti agramat.

 

La PM vad ca nu ai curaj sa raspunzi.

 

Admin, rog verificarea IP-ului, sa vedem si noi a cui clona este userul buzoian.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un MARE - ( gay) pentru mihai_prd neserios si bijnitar, umbla numai dupa hacuiala si sa te faca.nu o spun eu ci mai multe persoare.deci in concluzie un mare FAG.

sunt clona tuturor oamenilor care iai tzepuit

Admin, rog verificarea IP-ului, sa vedem si noi a cui clona este userul buzoian.

 

Domnu' Dobrescu, pe cuvantul meu ca sesizarea e facuta, mai astept doar IP-ul de la Dvs. O sa tin topicul asta pana o sa va plictisiti si o sa-mi raspundeti la cerere, nu mai suport ca niste agramati/frustrati sa-si arate dejectiile pe aici si sa nu se ia nici o masura. Si nu ca.caturi de 3 zile de suspendare.

 

 

De ieri s-au adaugat aproape 20 de moderatori noi pe tot forumul.

Speram ca in timp, alaturi de colegii mai vechi, sa facem curat pe forum, in asa fel incat sa predomine atmosfera civilizata!

Editat de l.u.v
De ieri s-au adaugat aproape 20 de moderatori noi pe tot forumul. Speram ca in timp, alaturi de colegii mai vechi, sa facem curat pe forum, in asa fel incat sa predomine atmosfera civilizata!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Dobrescu, pe cuvantul meu ca sesizarea e facuta, mai astept doar IP-ul de la Dvs. O sa tin topicul asta pana o sa va plictisiti si o sa-mi raspundeti la cerere, nu mai suport ca niste agramati/frustrati sa-si arate dejectiile pe aici si sa nu se ia nici o masura. Si nu ca.caturi de 3 zile de suspendare.

mihai -prd are dreptate ,daca ai ceva de anpartit cu cineva macar prezintate ,si da detali la om sa stie ce a gresit si fata de cine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mai Nica zis Kraz trial, zis Nime,n drum. Mai cum sa-ti multumesc eu tie. Am inmatriculat normal Hexagonul si merge de rupe. Am facut peste 500km cu el. Ce sa mai spun, mii de multumiri. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare tepar mi-a trimis altceva in loc de ce am vorbit si cand l-am sunat mi-a inchis telefonul si mi-a spus "si ce daca"

Telefonu persoanei respective este:0769703808

Dinica Marius Ionut

Din Focsani

Mesengerul:marius_best_4ever2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...