Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut, acum Marian ar fi cat de cat ok , respira singur i au scos tuburile are ceva fracturi de coaste pe partea stanga,asta ce stiu si eu de la baieti de la oltenia bikers,cred ca am sa ai bag o vizita la spitaL daca se poate zilele astea,stiu ca era in reanimare si acolo nu poti sa il vizitezi,daca mai aflu ceva noutati va trasmit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

geaba Urse dragule,daca nu pui si-un iutub,au n-a dat inca omatu pe la bucale? fa cumva ca iar ti-o coc :P

 

:friends:

 

A rupt ieri cauciucul tau la padure, la adunat de lemne pentru soba din garaj insa din pacate nu mai am aparat foto. Sa traiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bursa comunistelor #5382

vand Voshod 3M in stare de functionare... A fost cumparata de noua si nu a rulat deloc. Am pierdut actele, jugul superior de la furca, busonul rezervor si cheile de contact. scuze pentru poze dar am aparatul pe duca. pret 600 lei.

 

Salutare,

 

Am creat acest topic in ideea de a afla si alti useri de teparii si bijnitarii neseriosi de pe acest forum! (nu am gasit alt topic similar).

 

Asadar, cand a aparut anuntul, am luat legatura cu Vali (xullux) in vederea achizitionarii acelui Voshod. Nu am putut merge la Constanta sa-l iau imediat, si i-am dat arvuna 100 de lei pe card, pentru a-l pastra! Cand am facut rost de masina, la o luna si ceva, a zis ca nu e acasa, ca a avut deces in familie. Apoi tot eu l-am cautat, sa merg sa-l iau, ca nu-l mai da, ca-si face fratesu parapanta!

 

Si a ramas sa-mi inapoieze banii tot pe card. I-am lasat contul, si am tot sunat, imi raspundea si spunea ca are probleme cu banii, ca sa-l mai inteleg, etc. A trecut un an si ceva, iar la nr de telefon, unul e inexistent, celalalt suna mereu ocupat! Daca il cunoaste cineva sa-l anunte ca daca nu ma cauta in cel mai scurt timp, voi da drumul pe internet la nume,prenume si alte date de pe chitanta primita la depunerea banilor!

 

Cele doua nr de tel ale lui sunt: 0756 709 411 si 0724 918 200

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

celalalt suna mereu ocupat!

 

Cele doua nr de tel ale lui sunt: 0756 709 411 si 0724 918 200

Telefonul se poate seta sa respinga automat anumite numere selectate. Detest asemenea persoane!!

Fa-i o vizita

 

Bafta in recuperarea banilor, chiar vei avea nevoie....

Editat de Error
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iertare sa-mi fie, dar daca omu zice ca in afara de acte pierdute lipsesc si alte chestii pe care dupa capul meu sunt poansonate seriile, nu ti-a dat nimic de gandit? ca poti pierde actele inteleg (nu inteleg de ce nu le-a refacut), dar si cheile??? si cum poti "pierde" jugul de la furca?

nu dau cu parul, doar incerc sa atrag atentia asupra unor aspecte care mie nu mi se par de neglijat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No! Vedeți de ce zic eu că topicul ăsta trebuie să stea „sus”? Pentru că, altfel, fiecare-și deschide topic de bucurie sau supărare! Și nici bucuria și nici supărarea nu-s greu de înțeles!



L.E.

De ce avem referințe la descrierea topicului numai despre „țepari”, „hoți” și „useri neserioși”? Acest topic are legătură și cu feedback-ul pozitiv!


Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de suport baieti! pe mine nu ma interesa decat motorul motocicletei, nu am nevoie de acte sau istorie! la telefon parea om valabil; se pare ca m-am inselat! cand ajung acasa, caut chitanta si ii dau drumul pe toate forumurile cu specific auto-moto (6-7 la numar), pe care am cont! Se pare ca in tara asta daca esti om serios, esti cam luat de prost!

 

Si da; sustin si eu pin-uirea topicului pe pagina comunistelor.

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

ghici ce,nimeni nu va lua atitudine,si astfel de excrocherii se vor mai ivi s-in continuare sub nasul nostru,vina apartinand .. defapt cui?!

 

man, eu sunt de acord cu ce spui. "pacaliciul" emy15/emanuel sau cum naiba-l mai cheama acum (ca si-a schimbat numele) sa faca bine ca inainte de orice sa repare inselatoria, asa cum a promis acum mult timp. nu e problema de suma (nu cred ca sta cisu in banii aia) ci de atitudine. nu doar fata de cisu ci si de noi toti. nici de varsta nu-i vorba: sa fii corect nu tine de varsta ci de educatie si constructia interioara a omului.

 

am observat si ca-i tare obraznic. nu pare insa un caz irecuperabil, am observat si ca-si cere scuze, ceea ce e bine. e timpul sa inapoieze si banii capatati prin inselatorie.

 

are deci ocazia sa se slefuiasca si sa-si repare greseala. timp: nu prea, trece fara sa inapoieze banii - in schimb primeste intr-una suport din partea comunitatii la toate intrebarile sale. nu e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

stimate darkwolf,

in primul rand nu-mi mai spune domn,nu am varsta si nici atitudinea necesara acestui apelativ.

in alta ordine de idei - tu pari om de isprava,.. sa presupenem ca ai nevoie de o piesa pentru mobra ta,eu am o asa zisa piesa fapt pentru care te abordez cu imbieturi trufase. iar tu,baiat bun care pune botu piesa iti ajunge acasa si constati ca ai platit un rahat care nu valoreaza cat 2 caramizi de chirpici.

acum, ia spune-ne tu noua,ce reactie ai avea cand un astfel de mucos ti-a tras-o,te ignora,si mai vine si cu intrebari si milogeli la adresa membrilor din aceeasi comunitate din care,evident,si TU faci parte! ?? ia sa vedem..

intre timp pacaliciul se pregateste sa ne detalieze cele enumerate,si sa ma completeze daca am omis ceva,nu-i asa mai iemanuel?! sigur ca da.. (adica nici nu se va sinctisi)

 

ghici ce,nimeni nu va lua atitudine,si astfel de excrocherii se vor mai ivi s-in continuare sub nasul nostru,vina apartinand .. defapt cui?!

sunt total de acord cu tine si iti dau draptate in spusele tale,nu mi ar placea sa comand o piesa de care as avea nevoie pt a finaliza un proiect si sa ma trezesc ca primesc un "gunoi".Am luat si eu tzape ca tot omul si am tacut in sinea mea zicandu mi ca razbunarea ii arma prostului,eu m am ales cu tzeapa el s a folosit de piese bine mersi dar alta data nu a mai avut ce vorbi cu mine.si eu sunt PENTRU SUSPENDAREA acelui membru care ii place sa profite de opurtunitati si sa intzape pe unul si pe altul si apoi sa iti rada in fata si sa zica"da l in pl,ii tzeapa lui",nu ii o atitudine corecta fata de ceilanti membri de pe forum,ar trebui ca respectivul membru sa isi achite datoria fata de persoana pe care o intepat o si isi ceara scuze public,asa ar fi de cuviinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Vreau si eu sa imi cer scuze pulbic fata de Cisu,fata de domnul Ivan,fata de Balsoi,fata de Festina,fata de Lidl,fata de darkwolf,fata de owene pentru tot ce am gresit.Imi pare tare rau.Am gresit mult.Vreau sa imi mai cer scuze tuturor celor,care prin caracterul meu le-am gresit/suparat.Multumesc mult,si sper sa ma puteti ierta macar intr-o mica parte.

Editat de EmanuelEmy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa imi cer scuze pulbic fata de Cisu,fata de domnul Ivan,fata de Balsoi,fata de Festina,fata de Lidl,fata de darkwolf,fata de owene pentru tot ce am gresit.Imi pare tare rau.Am gresit mult.Vreau sa imi mai cer scuze tuturor celor,care prin caracterul meu le-am gresit/suparat.Multumesc mult,si sper sa ma puteti ierta macar intr-o mica parte.

spovedania are vreo legatura cu ziua ingramaditilor(indragostitilor) ?iertati-l fratilor sa nu fie singur maine

Editat de lidi_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa imi cer scuze pulbic fata de Cisu,fata de domnul Ivan,fata de Balsoi,fata de Festina,fata de Lidl,fata de darkwolf,fata de owene pentru tot ce am gresit.Imi pare tare rau.Am gresit mult.Vreau sa imi mai cer scuze tuturor celor,care prin caracterul meu le-am gresit/suparat.Multumesc mult,si sper sa ma puteti ierta macar intr-o mica parte.

trebuia sa faci mai demult treaba asta dar ii bine si mai tarziu decat niciodata.

 

Un mare + pt @m72ihai,mare domn mare caracter,multumesc pt tobele de ij.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...