Sari la conținut

BMW Camp 5


zigzag
 Share

In ce weekend al lunii august vreti sa facem intalnirea?  

20 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Propunerea mea e asta: http://www.castania.ro/

Ca perioada ma gandeam la august. Poate weekendul 22-24 daca e libera pensiunea.

Am vorbit cu gazda si am negociat preturile la 100 lei (de la 120) camera dubla (9 camere) si 160 lei (de la 200) aparatamentul (2 apartamente).

La mancare/bautura inca nu stiu preturile.

In curte intra si corturi iar cei de la cort au acces la baile restaurantului si ar mai exista si un dus. Aici nu am discutat de pret dar vreau sa cer camparea gratuita.

Ca trasee avem Transalpina (sosea), Strategica (off road) si altele.

Ma gandeam sa dau o fuga pana acolo sa platesc si un avans dar inainte de asta as vrea sa stiu cum vi se pare aceasta propunere. Ati veni aici? Pare ok?



-------------------------------

 

Lista potentiali participanti:

 

1-

2-

3-

.

.

.

 

Va rog sa va treceti pe aceasta lista daca v-ar interesa sa participati.

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suna bine, as veni, dar data nu imi e potrivita. Poate e mai bine daca s-ar organiza un poll, ca sa vedem cand majoritatea NU au concedii, ce zici? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine, nu stiu daca se iveste ceva pana atunci. La mine e o perioada in care nu pot sa spun ce fac peste 2 sapt, dar vin cu cea mai mare placere daca sunt ok cu timpul. E buna ideea cu un poll. Vedem ce zic bmw-istii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesat si eu dar, la fel, nu stiu exact cum voi sta cu timpul liber in acel weekend.

Dar ma poti pune pe lista "beta" de participanti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate e mai bine daca s-ar organiza un poll, ca sa vedem cand majoritatea NU au concedii, ce zici? ;)

 

E ok din partea mea.

Atunci hai sa facem asa. Cei care vreti sa participati, treceti-va pe lista si adaugati weekendul in care ati vrea sa ne intalnim. Dupa aia facem vot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accesul la locatia propusa se face pe un drum de pietris marunt, cca 200 de m.(minunat daca mai si ploua) recomandat doar cauciucurilor cu "caramele" Avand inca gustul intrunirii de la Siriu zic PAS si de data asta ratand ocazia intalnirii cu toata gama de BMW uri. Posesorii de RT uri si K 1200-1600 vor fi foarte bucurosi sa si plimbe cauciucurile pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma bucur ca s-a dezmortit actiunea, in principiu era mai bun 15-17 pentru ca avem liber de la serviciu, dar eu vin oricind si oriunde.

Sa stiti ca se poate merge si pe drumuri cu piatra cu K, RT sau RS, in 2012, dupa Rachitele am traversat Apusenii cu un K 1200 cu bagaje si pasagera, 50 km pina la Albac, prin Poiana lui Horea, fara mari probleme.

Asa ca nu va ascundeti dupa false motive, mai bine veniti si participati, succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista potentiali participanti:

 

1- Trandafir

2- Bmwio - 15-17 august

3-

4-

.

.

.

 

Daca doriti sa participati, va rog dati copy/paste listei actuale si treceti-va in continuare pe lista mentionand si weekendul care v-ar avantaja. In functie de nr. de inscrisi mai organizam sau nu ceva.



ps- Va rog treceti-va pe lista doar daca sunteti hotarati sa veniti. Normal, daca intre timp intervine ceva neprevazut si nu mai puteti veni, e de inteles.

Dar daca va incadrati la capitolul "poate", in functie de cheful de atunci si altele, va rog nu va treceti pe lista. Vreau sa vad pe cati oameni ma pot baza clar, ca sa nu rezerv pensiunea aiurea.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista potentiali participanti:

 

1- Trandafir

2- Bmwio - 15-17 august

3- pstefan - 22-24 august

4-

.

.

.

Editat de pstefan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deasemenea, va rog treceti pe lista daca vreti cort sau cazare.

Multumesc!

 

1- Trandafir - cazare
2- Bmwio - 15-17 august - ?
3- pstefan - 22-24 august - ?
4- smar2 - oricand - ?

5-

.

.

.



ps- Cei care vreti sa veniti, va rog nu ezitati sa va treceti pe lista. Timpul trece si mai trebuie sa facem si un vot in ceea ce priveste weekendul in care vom organiza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca exista varianta cort gratis sau contra cost sunt prezent. Perioada imi este indiferenta.

 

Salut, ma bucur ca s-a dezmortit actiunea, in principiu era mai bun 15-17 pentru ca avem liber de la serviciu, dar eu vin oricind si oriunde.

Sa stiti ca se poate merge si pe drumuri cu piatra cu K, RT sau RS, in 2012, dupa Rachitele am traversat Apusenii cu un K 1200 cu bagaje si pasagera, 50 km pina la Albac, prin Poiana lui Horea, fara mari probleme.

Asa ca nu va ascundeti dupa false motive, mai bine veniti si participati, succes!

Bine inteles ca se poate, dar e unii mai "petrentiosi" care cauta nod in papura!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 68 kg 56 ani moto de 3 ori mai greu decat mine si nu vreau sa mi umbresc bucuria de a ma da cu moto facand "minuni" de vitejie gratuita. Oresti Marmara spune mai multe si mai adevarate despre lumea moto decat "cocoseii" care se dau p acilea si nu au curajul sa se priveasca in oglinda si sa realizeze ca nu mai sunt ce au fost.Se cred Pfeifferi fara sa se uite in buletin si fara sa realizeze ca la o intrunire "eleganta" trebuie sa ai asfaltul pana in poarta locatiei sa poata ajunge si cel cu frac cat si cel cu suba, lucru neinteles in sec XXI de unii care e "destepti" in ale moto. Este doar o umila parere.A dori comfortul tuturor participantilor este o ineptie in viziunea unora Ca si cum iti inviti prietenii la tine fara sa tii cont de faptul ca doresti ca toti sa se simta bine. Si nu pui hartie sapun si prosop la baie. Si acum "pietrele" Eu nevrand nici un fel de"probleme" gen Bmwio

Editat de Dan Olaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam si alte inscrieri.

Daca ne strangem macar vreo 10-15 pe lista, voi face un drum pana la pensiune ca sa vad exact cum arata si sa dau un avans. Pentru cei care vreti cazare, imi puteti da mie banii si va platesc eu camerele cand ma duc acolo, asa cum am facut si anul trecut.

Bogdan, nu te vad stand la cort. Plus ca daca mai da si de sus cu cate un dus, tu nu esti obisnuit sa-ti usuci izmenele pe cort :) Mai gandeste-te.

 

ps- Bmwio si Bogdan, am organizat si in locuri cu asfalt pana-n poarta si individul care face gargara pe aici tot n-a venit. Asta-i bun doar de gargara si strambe. Altceva nu stie. Va rog nu-i dati apa la moara. Ignorarea totala e cea mai buna pentru astfel de indivizi.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- Trandafir - cazare
2- Bmwio - 15-17 august - ?
3- pstefan - 22-24 august - cazare(camera dubla)
4- smar2 - oricand - ?

5- Bogdan Harea - cort

.

.

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ps- Bmwio si Bogdan, am organizat si in locuri cu asfalt pana-n poarta si individul care face gargara pe aici tot n-a venit. Asta-i bun doar de gargara si strambe. Altceva nu stie. Va rog nu-i dati apa la moara. Ignorarea totala e cea mai buna pentru astfel de indivizi.

 

Inseamna ca nu ai invatat nimic . Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca deja te vaiti de virsta, de greutate, de drum, de toate, mai bine baga motorul in casa ca vine si ploaia si se uda, lasa-ne sa ne organizam, multumesc ca ai inteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...