Sari la conținut

Accident mortal Posada - Brasov


zyonbv
 Share

Postări Recomandate

Am trecut pe acolo exact cand urcau matocicleta pe platforma (este vb de un Harley portocaliu 883/1200R ) nu am apucat sa vad foarte bine,si cei de la medicina legala tocmai inchideau fermoarul :-(, o scena la care m-am cutremurat

RIP

 

Cu cateva minute inainte sa ajung in zona (dinspre Ploiesti) m-a plouat rau..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley-ul e o motocicleta grea iar daca nu ai cat de cat habar cu serpentinele te poate fura zdravan. Daca mai esti si nou in saua lui si nu ii stii limitele, e si mai nasol.

 

Pacat de el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios sa aflu cum a ajuns pe contra-sens: neatentie, defectiuni moto sau depasire?

Se "rateaza"curba,simplu,cat te-ai anclina daca ai pierdut-o iesi larg adica pe contrasens,se poate cu orice de la50cmc pina la2300,nici nu realizezi cind(am patit-o si eu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca este cetatean strain,la fata locului erau mai multe moto cu nr straine de aici si prezumtia ca este strain,hd a vandut in romania doar 2 bucati din modelul respectiv pe portocaliu,1 este in service la hd (accident mai vechi) si celalalt este in garaj (verificat telefonic),exista si varianta sa fie de al nostru dar cred ca daca era asa aparea cineva sa scrie de el pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...