Sari la conținut

Motociclist fara permis urmarit de politie, decedat langa ZOO din Baia


styuk
 Share

Postări Recomandate

Omu` n-are nicio treaba cu realitatea, din cauza celor cu gandirea si comportamentul lui nu putem sa ne ridicam din cocina in care suntem ... el si-ar dori sa se faca legea cu pixul doar si, eventual, la puscarie sa se duca cei care au planificat un omor cu minim un an inainte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Adrian

atunci da, as fi acuzat politia. as fi acuzat-o ca nu a impuscat maimuta inainte ca aceasta sa omoare oameni nevinovati.

 

nu exista oameni nevinovati.

 

cand treci strada, belesti ochii. simplu. m-am saturat de fraieri care trec strada pe trecerea de pietoni ca niste zombie,fara sa se uite daca masinile franeaza, daca vine vreun alcoolic sau vreun (cuvant urat). Ei stiu DOAR ca au verde si ca-i doare in pu.la. Ei,uneori aceasta durere in pu.la se PLATESTE SCUMP.

 

in ziua de azi nu traiesti ghidandu-te dupa faptul ca daca ai legea de partea ta, totul va fi ok si nu vei pati nimic. In ziua de azi mori cu tot cu dreptatea si cu legea in mana (in brate).

 

Si ca sa revin la textul tau, de ce sa impuste pe unul care fuge de politie? De ce ai o logica atat de inapoiata si o judecata atat de ingusta?

 

Daca (dupa mintea ta creata) e ok sa-i impuste pe astia care nu opresc la semnalu militianului, atunci de ce dracu ne mai obosim sa bagam oameni in inchisoare?

 

Adica cineva gasit judecat si gasit vinovat pt crima ar trebui automat executat. Ca ar fi aberant ca unul care fuge de gabori pe o capra sa fie impuscat,iar ALTUL care a comis un omor (din culpa,cu premeditare, nu conteaza) sa scape VIU, la puscarie.

 

Pe toti va doare in pu.la de oricine altcineva si va intereseaza doar de voi, de interesele voastre si ,intr-un caz semi-fericit,de familia voastra...

 

Patetici....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PATÉTIC, -A, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emotioneaza, impresioneaza, induioseaza; plin de emfaza, de afectare.
In limba engleza cuvantul “pathetic” desemneaza o persoana jalnica, demna de mila, avand un sens diferit de cel originar. Folosirea cuvantului patetic cu sensul englezesc, desi foarte raspandita, este gresita!

Editat de Quetzalcoatl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa nu remarc ce agresiv este Adrian in exprimari cand este vorba sa catalogheze el pe cineva.

dar cand a fost el subiectul.....fix cum zici tu Adriane - te-a interesat doar de tine. tu sa iesi bine. pe tine sa te lasam in pace. tu nu ai gresit. tu de fapt nu gresesti niciodata. ca noi toti de altfel.

Editat de COObra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

PATÉTIC, -A, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emotioneaza, impresioneaza, induioseaza; plin de emfaza, de afectare.

In limba engleza cuvantul “pathetic” desemneaza o persoana jalnica, demna de mila, avand un sens diferit de cel originar. Folosirea cuvantului patetic cu sensul englezesc, desi foarte raspandita, este gresita!

 

 

 

Pai da ma, de unde stii tu cu ce sens am folosit cuvantul? repede vii cu copy paste ul ala internetist, ai aflat si tu de preluarea cuvantului din lb engleza si folosit cu alt sens si mi-o trantesti in fata. pai is DEMNI DE MILA , SARACII

» Post actualizat in 14 Aug 2014 06:51

nu pot sa nu remarc ce agresiv este Adrian in exprimari cand este vorba sa catalogheze el pe cineva.

dar cand a fost el subiectul.....fix cum zici tu Adriane - te-a interesat doar de tine. tu sa iesi bine. pe tine sa te lasam in pace. tu nu ai gresit. tu de fapt nu gresesti niciodata. ca noi toti de altfel.

 

Pai sunt agresiv, nu vezi ce aberatii debiteaza unii? ce logica au ei?

 

Eu am fost subiectul doar cand s-au trezit niste pu.lifrici sa ma albeasca de niste accidente din trecut sau atunci cand se legau de motocicleta mea si comentau de-an pu.lea

 

Tu inca ai 5 ani si crezi ca totul se rezuma la ''a iesi bine''/ '' a iesi on top''? Esti ca o matza din aia care vrea sa cada mereu in picioare?

 

Eu mi-am recunoscut greselile, tocmai pt ca mi le-am recunoscut , am ajuns ''SUBIECT" uneori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

nu ai facut alceva decat sa confirmi ce am zis. culmea e ca ala care comenteaza deampulea si se crede miezul, esti chiar tu. dar nu conteaza. mergi inainte.

din pacate pentru tine, nu m-ai nimerit deloc la caracterizare. dar asa e cand te arunci sa caracterizezi oamenii pe care nu-i cunosti.

bafta in viata. o sa ai nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Ce caracterizare ,bolnavule? unde m-am adresat eu tie, in ultimele randuri sau ultima pagina? te-ai trezit sa comentezi de-an pu.lea la adresa mea,si acum te comporti ca o pixda cand ti-am raspuns cu aceeasi moneda...

 

Ipocritule,tu vorbesti de caracterizat oameni pe care nu-i cunosti,cand imi faci atata tam-tam , fara sa-ti fi adresat eu in prealabil vreo replica sau intrebare...

 

Dar cu aia care-mi adresau mie caracterizari si tot felul de vorbe,fara sa ma fi cunoscut, cu aia cum ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai flex baiete, nu te aprinde sa nu-ti plezneasca vreo vena.

te-ai adresat mie, cand m-ai citat. dar e posibil sa nu realizezi asta.

si te rog, atentie, te rog, mai usor cu injuriile ca e posibil sa ne intalnim intr-o zi fata in fata. si vedem dupa aia cine e (cuvant urat), bolnav, matza.

iar de cunoscut, te cunoaste toata lumea din cele doua mii si ceva de posturi in care ai debitat numai idiotenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu exista oameni nevinovati.

 

cand treci strada, belesti ochii. simplu. m-am saturat de fraieri care trec strada pe trecerea de pietoni ca niste zombie,fara sa se uite daca masinile franeaza, daca vine vreun alcoolic sau vreun (cuvant urat). Ei stiu DOAR ca au verde si ca-i doare in pu.la. Ei,uneori aceasta durere in pu.la se PLATESTE SCUMP.

 

in ziua de azi nu traiesti ghidandu-te dupa faptul ca daca ai legea de partea ta, totul va fi ok si nu vei pati nimic. In ziua de azi mori cu tot cu dreptatea si cu legea in mana (in brate).

 

Si ca sa revin la textul tau, de ce sa impuste pe unul care fuge de politie? De ce ai o logica atat de inapoiata si o judecata atat de ingusta?

 

Daca (dupa mintea ta creata) e ok sa-i impuste pe astia care nu opresc la semnalu militianului, atunci de ce dracu ne mai obosim sa bagam oameni in inchisoare?

 

Adica cineva gasit judecat si gasit vinovat pt crima ar trebui automat executat. Ca ar fi aberant ca unul care fuge de gabori pe o capra sa fie impuscat,iar ALTUL care a comis un omor (din culpa,cu premeditare, nu conteaza) sa scape VIU, la puscarie.

 

Pe toti va doare in pu.la de oricine altcineva si va intereseaza doar de voi, de interesele voastre si ,intr-un caz semi-fericit,de familia voastra...

 

Patetici....

in primul rand multumesc. decat cu creierul spalat si lucios de sa iiti faci mustata in el, mai bine minte creata ca a mea.

in al doilea rand sunt de acord cu tine in ce priveste pietonii veri cu superman.

in al treilea rand, tsunami propunea o anumita succesiune a evenimentelor, anume ca idiotul omoara pe cineva in fuga lui dementa. eu nu am facut decat sa zic ca in cazul respectiv as fi preferat ca politia sa il omoare pe el inainte sa omoare el pe cineva. sa inteleg ca tu ai prefera moartea unui om oarecare (starea de vina in ce priveste prajitura furata de dimineata din frigider o sa o ignor) de pe trotuar mortii unui infractor dovedit? sau cum moartea unui om nu este preferabila oricum ai da-o, hai sa zic doar sa il raneasca. insa sa il raneasca suficient de grav incat data viitoare cand se urca pe motor sa aiva permis valabil, motor inamtriculat si numai cand vede un politist sa se opreasca si sa intrebe cu ce poate ajuta. si asta asa, ca sa fiu si un pic patetic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

stai flex baiete, nu te aprinde sa nu-ti plezneasca vreo vena.

te-ai adresat mie, cand m-ai citat. dar e posibil sa nu realizezi asta.

si te rog, atentie, te rog, mai usor cu injuriile ca e posibil sa ne intalnim intr-o zi fata in fata. si vedem dupa aia cine e (cuvant urat), bolnav, matza.

iar de cunoscut, te cunoaste toata lumea din cele doua mii si ceva de posturi in care ai debitat numai idiotenii.

 

 

ma aprind cand dau peste prosti care uita ce-au scris.

 

da scroll mai sus si vezi ce ca.cat ai mancat tu intai,iar dupa aia ti-am dat quote.

 

si nu o mai arde ca un papagal ,din taste, cu texte din astea cu intalnit intr-o zi. Doar papagalii vin cu texte din astea penibile...

» Post actualizat in 14 Aug 2014 22:03

in primul rand multumesc. decat cu creierul spalat si lucios de sa iiti faci mustata in el, mai bine minte creata ca a mea.

in al doilea rand sunt de acord cu tine in ce priveste pietonii veri cu superman.

in al treilea rand, tsunami propunea o anumita succesiune a evenimentelor, anume ca idiotul omoara pe cineva in fuga lui dementa. eu nu am facut decat sa zic ca in cazul respectiv as fi preferat ca politia sa il omoare pe el inainte sa omoare el pe cineva. sa inteleg ca tu ai prefera moartea unui om oarecare (starea de vina in ce priveste prajitura furata de dimineata din frigider o sa o ignor) de pe trotuar mortii unui infractor dovedit? sau cum moartea unui om nu este preferabila oricum ai da-o, hai sa zic doar sa il raneasca. insa sa il raneasca suficient de grav incat data viitoare cand se urca pe motor sa aiva permis valabil, motor inamtriculat si numai cand vede un politist sa se opreasca si sa intrebe cu ce poate ajuta. si asta asa, ca sa fiu si un pic patetic ;)

 

pai cum vine asta, in caz ca omora pe cineva, in fuga sa, atunci ar fi meritat sa fi fost impuscat, insa daca nu ar fi omorat pe nimeni,ar fi fost ok daca nu l-ar fi impuscat? tu in ce film joci frate? Te-ai uitat de prea multe ori la Minority Report cumva?

 

eu nu as prefera moartea nimanui,dar cel mai mult as prefera sa nu-si dea altii cu parerea atat de usor despre moartea cuiva.

 

daca am avea o politie care sa inspire ceva frica si sa impuna respect, poate nu s-ar ajunge la multe cazuri pe care le vedem mediatizate..

 

In multe situatii,adevarul nu il stie nimeni,decat cei prezenti (sau in cazul in care exista o proba video de necontestat).

 

Asa, la orice accident exista o mie de pareri si o mie de experti

 

Vezi accidentul recent, din Covasna,dupa care au aparut tot felu de flame-uri vis a vis de unguri,tigani, motociclisti, etc... Adevarul il stiu doar cei care au fost martori oculari,si uneori NICI aia macar, atunci cand vine vorba de evaluat viteza, impact, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am avea o politie care sa inspire ceva frica si sa impuna respect, poate nu s-ar ajunge la multe cazuri pe care le vedem mediatizate..

de abia aici ajungi la adevar. dar ia ghici tu cum ajunge politia sa inspire frica si sa impuna respect? facand din deget dobitocului? sau urmarindu-l pana ori il prinde (caz in care il si arde cu vreo 2 ani de bulau) ori da boul cu dibla seaca de caldaram? sau impuscandu-l atunci cand nu a oprit la semnal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca ma abtin sa postez aici,desi sunt din baia mare si detaliile le-am aflat cu lux de amanunte.baiatul decedat facea ture ture prin respectiva zona in care a si sfarsit,in fuga lui de politie.ba pe o strada,ba pe alta pana in locul in care totul s-a sfarsit brusc pt el.politia nu il urmarea de la 2m distanta,ci cum puteau si ei.era alergat de ceva vreme deja cand a comis-o.am trecut pe la locul "accidentului" de vreo 10 ori dupa ce s-a intamplat(am avut treaba exact in zona respectiva) si mi-am facut o imagine foarte buna.desi avea un amarat de endurica de 125,din locul in care a dat intr-un podet de beton,motorul a fost aruncat aprox 20m in rau,iar el a fost aruncat peste 50m in acelasi rau,peste inca un podet.in spatele lui nu era nimeni in apropiere,politia fiind la 1-2 minute distanta(timp aproximat din momentul in care s-a produs incidentul si momentul in care a ajuns politia).drumul acolo e in lucru serios,cu masina nu poti merge mai tare de 20kmh.despre el ca om,nu l-am cunoscut,dar sa zicem ca lumea nu are cuvinte de lauda la adresa lui.despre cum a actionat politia,nu-mi dau cu parerea decat atat:n-a oprit la semnale,l-au urmarit de la distanta(nici nu au vreo resursa sa o faca altfel),el a comis-o singur fara ca politia sa il incomodeze in mod direct.

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

de abia aici ajungi la adevar. dar ia ghici tu cum ajunge politia sa inspire frica si sa impuna respect? facand din deget dobitocului? sau urmarindu-l pana ori il prinde (caz in care il si arde cu vreo 2 ani de bulau) ori da boul cu dibla seaca de caldaram? sau impuscandu-l atunci cand nu a oprit la semnal?

 

politia ajunge sa inspire respect atunci cand nu stiu ce militian de rang inalt este prins beat la volan, atunci cand alt sef de politie e prins la volan fara permis (el conducand de x ani fara permis !!), atunci cand stau la boschetareala la radar prin tufe, atunci cand se intampla cazuri grave si nu misca nici un ca.cat de deget. Iti pot da exemple o mie cam cat de boschetara e politia rutiera la noi...

 

deci nu-mi da tu drept exemplu cazu de fata cand un amarat a fugit cu o capra de 125 de niste gabori mai amarati decat el... si vai, daca l-ar fi impuscat ar fi inspirat respect si frica in randurile motoristilor nelegiuiti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politia ajunge sa inspire respect atunci cand dupa ce ii descopera pe sefii respectivi ii si leaga. si da, politia incepe sa inspire respect atunci cand prinde un amarat cu o capra de 125 fara permis si neinmatriculata (ba frate, stai ca nici asa nu se mai poate).

 

iar cu boschetareala cu radarul prin tufis sunt 100% de acord. legea spune 50 kmh. vrei mai mult, mars pe circuit. sau asumati problema si plateste amenda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa vedeti cum altii au descoperit modalitatea prin care politia devine eficienta, cautati referinte despre Georgia (tara nu statul din SUA).

Acolo, presedintele a concediat 30.000 politisti, pentru coruptie, a apelat la politia din state pentru consiliere si training, le-a cumparat echipament profi si i-a trimis in strada.

Au devenit cea mai respectata institutie din Georgia. Punct.

 

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Law_enforcement_in_Georgia_(country)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

politia ajunge sa inspire respect atunci cand dupa ce ii descopera pe sefii respectivi ii si leaga. si da, politia incepe sa inspire respect atunci cand prinde un amarat cu o capra de 125 fara permis si neinmatriculata (ba frate, stai ca nici asa nu se mai poate).

 

iar cu boschetareala cu radarul prin tufis sunt 100% de acord. legea spune 50 kmh. vrei mai mult, mars pe circuit. sau asumati problema si plateste amenda.

 

sa-ti cada tie rotile si dintii ca mergi 100 % legal,ca un sclav, prin toate localitatile si respecti TOATA LEGISLATIA ????? de o arzi ca o maicuta nefertila aici

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe toti va doare in pu.la de oricine altcineva si va intereseaza doar de voi, de interesele voastre si ,intr-un caz semi-fericit,de familia voastra...

 

Adevarat ai grait.

Dar este un adevar general valabil, mai ales in Romania.

Vreau legi blande, insa daca imi omoara unu copilul, sa-l spanzuram!

Daca omor eu un copil, sa-mi dea cu suspendare.

 

Problema nu e la politie. Politia aplica legea si un regulament produs de infractorii din parlament.

Problema e cum au ajuns infractorii (nici cel putin neascunsi) in parlament, si de ce legile sunt blande?

» Post actualizat in 15 Aug 2014 08:19

Daca vreti sa vedeti cum altii au descoperit modalitatea prin care politia devine eficienta, cautati referinte despre Georgia (tara nu statul din SUA).

Acolo, presedintele a concediat 30.000 politisti, pentru coruptie, a apelat la politia din state pentru consiliere si training, le-a cumparat echipament profi si i-a trimis in strada.

Au devenit cea mai respectata institutie din Georgia. Punct.

 

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Law_enforcement_in_Georgia_(country)

 

si?

uite in Romania nu am (mai) reusit sa dau spaga. In Ungaria si Bulgaria a mers, francezul m-a iertat, austriacul mi-a tras-o.

Romania e okay, doar are legi proaste facute de cei pe care iti place sa-i tii in parlament (peste 600 in loc de 300), in Romania aceeasi parlamentari vor sa compromita politia (contrat Georgiei, parlamentarii tai dragi vor sa compromita institutia si da denumirea de politist si paznicilor), pentru ca nu le convine sa ii aresteze, aceeasi parlamentari trimisi de tine acolo, isi fac legi proprii si e chiar incurajata compromiterea lor prin media. E la ordinea zilei. Aceiasi parlamentari le reduc fondurile pentru ineficienta, salariile, dar majoritatea inceraca sa-si faca datoria.

Cazul cel mai concludent, Huidu.

Politia te apara de el, dar media (in frunte cu cocalarul Huidu) si legile, da voie nesimtitului sa te omoare pe strada.

 

Nu crezi ca avem si noi, astia cu votu o vina?

Ooops, stiu, asta nu (ne) convine.

Legea sa fie blanda pentru ca si-asa o incalc,

 

Aratam si tragem foloasele a ceea ce suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legile nu sunt proaste, ci doar nu se aplica. Iar motivele sunt multe: incompetenta, coruptie, interese, etc...

Parlamentarii sunt, in marea lor majoritate - si vorbesc cunoscand, din pacate, specia - niste golani, pusi pe capatuiala. A lor, personala si a partidului care-i promoveaza. Din cauza asta ii detest. Pe toti.

 

In ceea ce ma priveste, respect legea. Si pe strada (cu 2 sau cu 4 roti), si in rest.

De de?

 

Pentru ca am ce pierde, daca patesc ceva. Am copii, trebuie sa ii pot creste. Viu, valid si liber. Imi place viata, vreau sa ma bucur de ea si de ceea ce imi ofera, cat mai mult.

Iar asta nu se poate daca esti 6feet under, schilod sau inchis.

Deci incerc sa anticipez si sa previn orice situatie care ma poate duce in zonele nesigure...

 

Tot de aceea vreau ca si ceilalti sa fie asemenea, pentru a nu ma pune in pericol, pe mine si familia mea. De aceea subscriu la cele spuse de theblack.

Si nu ma simt un sclav daca circul regulamentar!

Editat de blorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Legile nu sunt proaste, ci doar nu se aplica. Iar motivele sunt multe: incompetenta, coruptie, interese, etc...

Parlamentarii sunt, in marea lor majoritate - si vorbesc cunoscand, din pacate, specia - niste golani, pusi pe capatuiala. A lor, personala si a partidului care-i promoveaza. Din cauza asta ii detest. Pe toti.

 

In ceea ce ma priveste, respect legea. Si pe strada (cu 2 sau cu 4 roti), si in rest.

De de?

 

Pentru ca am ce pierde, daca patesc ceva. Am copii, trebuie sa ii pot creste. Viu, valid si liber. Imi place viata, vreau sa ma bucur de ea si de ceea ce imi ofera, cat mai mult.

Iar asta nu se poate daca esti 6feet under, schilod sau inchis.

Deci incerc sa anticipez si sa previn orice situatie care ma poate duce in zonele nesigure...

 

Tot de aceea vreau ca si ceilalti sa fie asemenea, pentru a nu ma pune in pericol, pe mine si familia mea. De aceea subscriu la cele spuse de theblack.

Si nu ma simt un sclav daca circul regulamentar!

 

 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti cada tie rotile si dintii ca mergi 100 % legal,ca un sclav, prin toate localitatile si respecti TOATA LEGISLATIA ????? de o arzi ca o maicuta nefertila aici

am zis eu undeva ca o ard legal ca o maicuta prin sate? da, sunt vinovat de incalcarea lmitei de viteza in multe situatii. insa din 2008 de cand am a-ul si 2011 de cand am b-ul nu mi-a facut politia semn decat o data si atunci am oprit. era vorba de o trecere de pietoni, si m-a lasat baiatul in pace pentru ca si el era de acord ca pietonul ala era imposibil de vazut. si mai fac o serie de nebunii, mai ales din masina. exista un motociclist in bucuresti care poate confirma ca scandalagiul care i-a taiat calea cu nesimtire nu a putut cobora din masina din cauza loganului meu. dar respectul pentru politie exista. imi face ala semn, opresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

si eu aveam respect pentru politie, odata, demult.... asta inainte sa am parte de niste faze de rah.at din partea lor...

 

nu-mi convine sa fiu tratat ca un infractor pt un radar sau chestii de genul,iar altii omoara oameni in trafic,si scapa basma curata..

 

Legea ori sa fie lege pt toti,ori plm...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost învățat de mic, de părinți, ca, în viața, trebuie sa respecți dacă vrei sa fii respectat. Aplic permanent acest principiu și funcționează.

Respectul impune respect.

 

Respect autoritatea Poliției, ca instituție, dar, din păcate, indivizii care reprezintă aceasta instituție lasa de dorit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Parlamentarii sunt, in marea lor majoritate - si vorbesc cunoscand, din pacate, specia - niste golani, pusi pe capatuiala.

 

In ceea ce ma priveste, respect legea. Si pe strada (cu 2 sau cu 4 roti), si in rest.

 

Pentru ca am ce pierde, daca patesc ceva. Am copii, trebuie sa ii pot creste. Viu, valid si liber. Imi place viata, vreau sa ma bucur de ea

 

Tot de aceea vreau ca si ceilalti sa fie asemenea, pentru a nu ma pune in pericol, pe mine si familia mea.

Jos palaria pentru ce spui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are rost sa ii ia nimeni apararea.eu ma bucur ca nu a omorat oameni nevinovati din cauza arogantei lui.aici nu vorbim de pasiune ci despre golanism.e plin de cocalari care fac in trafic (si nu numai) tot ce le taie capul.cei care risca in halul asta isi merita soarta,daca nu respecti viata nu te astepta ca ea sa te respecte.

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...