Sari la conținut

Postări Recomandate

@DStar,RedRat,IceLord, va multumesc pentru sfaturi si pentru raspunsurile rapide insa am hotarat sa imi iau una direct din tara pentru a evita complicatiile.

 

In momentul asta am 2 optiuni in tara sper doar sa mai fie valabile pana cand o sa ajung si eu saptamana viitoare.

 

@varanu, ti-am dat un pm

 

@RedRat, Felicitari! Sa o stapanesti sanatos si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asteptam poze @Redrat si felicitari pt.achizitie. Numai evenimente placute pe moto si calatorii fara probleme.

 

Cu placere @ChickenX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand l-a adus tipu, erau cam 2-3 grade, zapada netopita si pe jumatate inghetata... :(

Tot s-a murdarit. In fine, am sters tot ce am putut si am facut cateva poze, asta inainte sa inceapa sa ninga, si a trebuit sa il acopar cu ceva cearsaf (altceva nu am avut la indemana).

Va ramane asa pana maine, cand il voi duce in garaj... Atasez pozele pe care am apucat sa le fac (revin cu mai multe mai tarziu.)

 

Am primit si o ditai lista de accesorii... daca voi intelege ceva, revin cu detalii :)

 

post-70239-0-88885200-1359465244_thumb.jpg

post-70239-0-39503200-1359465267_thumb.jpg

post-70239-0-59767700-1359465287_thumb.jpg

post-70239-0-99484200-1359465306_thumb.jpg

post-70239-0-07621100-1359465335_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand l-a adus tipu, erau cam 2-3 grade, zapada netopita si pe jumatate inghetata... :(

Tot s-a murdarit. In fine, am sters tot ce am putut si am facut cateva poze, asta inainte sa inceapa sa ninga, si a trebuit sa il acopar cu ceva cearsaf (altceva nu am avut la indemana).

Va ramane asa pana maine, cand il voi duce in garaj... Atasez pozele pe care am apucat sa le fac (revin cu mai multe mai tarziu.)

 

Am primit si o ditai lista de accesorii... daca voi intelege ceva, revin cu detalii :)

 

attachicon.gifIMG_20130129_124922.jpg

attachicon.gifIMG_20130129_124929.jpg

attachicon.gifIMG_20130129_124939.jpg

attachicon.gifIMG_20130129_124945.jpg

attachicon.gifIMG_20130129_124956.jpg

 

Superba, sa o folosesti cu placere. Imi place aerograful!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand l-a adus tipu, erau cam 2-3 grade, zapada netopita si pe jumatate inghetata... :(

Tot s-a murdarit. In fine, am sters tot ce am putut si am facut cateva poze, asta inainte sa inceapa sa ninga, si a trebuit sa il acopar cu ceva cearsaf (altceva nu am avut la indemana).

Va ramane asa pana maine, cand il voi duce in garaj... Atasez pozele pe care am apucat sa le fac (revin cu mai multe mai tarziu.)

 

Am primit si o ditai lista de accesorii... daca voi intelege ceva, revin cu detalii :)

Frumoasa jucaria, sa o stapanesti sanatos si sa o calaresti fara evenimente negative!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata beton, eu zic ca a meritat banii. Oricum imi place esapamentul si hyperchargerul, sunt curios cum suna!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie

Si mie imi place.

 

Din lista aia de accesorii scrise in poloneza eu n-am inteles decat "manetchi" :P

Dar am vazut din poze ce are... are cam de toate.

 

Singurele chestii care mie mi se pare ca nu se pupa sunt semnalizatoarele. In fata sunt 2 triunghiulare portocalii si micute, in spate 2 albe patratoase si mai mari. Ar merita sa iei un set de 4 semnalizatoare la fel. Se gasesc tot felul de modele si sunt si destul de ieftine.

 

Sa o stapanesti sanatos, sa te bucuri mult de ea si... poate ai drum si prin Romania sa o vedem pe viu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi poate recomanda cineva un site, preferabil in EU, de unde pot comanda accesorii cromate pentru un Star 1100 Custom din 2002? Sunt cateva lucruri pe care sunt nevoit sa le schimb inainte de sezon, ca sunt destul de deteriorate. (exemplu aparatorile cromate la roata din spate. si pe partea cu cadranul si pe partea cu esapamentul sunt 'mancate de timp')

 

@DStar, voi veni in plin sezon in Romania. 3 opriti in zona Satu-Mare / Oradea, Targu-Mures si Bucuresti. Poate ne vedem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redrat faina achizitie !!! stapanesti sanatos si fara incidente !!!

Pentru colegii de pe site ( cu scuzele de intarziere) ceva poze, putin edificatoare cu noua achizitie,



Acum e la mecanica, de verificat diverse si apoi niscaiva modificari ...

Ma gandesc la un paint ... cauciucuri cu talon alb ( trebe schimbate musai) ... hypercharger ...

@redrat al tau arata super ... poti pune un filmulet cu el in actiune???

@Ice, te stiu un om creativ, primesc orice sfat cu bucurie :D

Iricine doreste poate da idei ... mutumiri anticipate, berea la final :cheers:



Apropo, un atelier de paint? Dar cu recomandare, nu panarame va rog!!!!

post-69356-0-68896500-1359835583_thumb.jpg

post-69356-0-48019600-1359835588_thumb.jpg

post-69356-0-63137900-1359835593_thumb.jpg

post-69356-0-90277400-1359835613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu cateva poze, si un filmulet.

Va rog sa imi spuneti, cei care se pricep, (inafara de trenul de pe fundal), nu se aude ceva ciudat la motor? Eu nu imi dau seama, dar parca nu suna cum trebuie

 



@ Phoenix78

 

Frumoasa achizitie :) Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!

post-70239-0-49001600-1359852527_thumb.jpg

post-70239-0-95215400-1359852557_thumb.jpg

post-70239-0-15638600-1359852638_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redrat faina achizitie !!! stapanesti sanatos si fara incidente !!!

Pentru colegii de pe site ( cu scuzele de intarziere) ceva poze, putin edificatoare cu noua achizitie,

 

Acum e la mecanica, de verificat diverse si apoi niscaiva modificari ...

Ma gandesc la un paint ... cauciucuri cu talon alb ( trebe schimbate musai) ... hypercharger ...

@redrat al tau arata super ... poti pune un filmulet cu el in actiune???

@Ice, te stiu un om creativ, primesc orice sfat cu bucurie :D

Iricine doreste poate da idei ... mutumiri anticipate, berea la final :cheers:

 

Apropo, un atelier de paint? Dar cu recomandare, nu panarame va rog!!!!

Ahoi! Spune-mi ce idei ai, ce ai vrea sa ii faci cand vine vorba de vopsit? Iti place negrul sau esti deschis si la alte culori?

Anvelopele cu talon alb sunt scumpe rau, era la un moment dat pe la accesorii un link al unui site care vindea vopsea pentru anvelope care sa dea impresia ca sunt cu talon alb!

Daca esti dispus am eu 2 prieteni care se ocupa cu aerograf. Chiar motorul meu e lucrarea la unu dintre ei - post-25613-0-38391900-1359886577_thumb.jpg post-25613-0-54142800-1359886603_thumb.jpg

Revin cu cateva poze, si un filmulet.

Va rog sa imi spuneti, cei care se pricep, (inafara de trenul de pe fundal), nu se aude ceva ciudat la motor? Eu nu imi dau seama, dar parca nu suna cum trebuie

Din ce am dedus eu cred-ca iti trebuie un pic reglat syncronul la carburator, sau iti trebuie un meserias care sa lucreze la hypercharger, carburator ca din ce aud eu nu merge aproape rotund. Sau te referi la tacanitul ala mecanic?

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Phoenix78

 

Cauciucurile cu talon alb nu sunt chiar asa de scumpe. Poate depinde de model, dar la Metzeler am vazut ca au cam acelasi pret si negre si albe.

Vopsitorie ti-ar trebui mai pe langa casa. Altfel ce faci? Trimiti rezervorul si aripile prin posta? Si daca ti se zgarie la transport? Pe de alta parte, lui IceLord i-a iesit foarte bine vopseaua. Si am vazut ca in gasca lui mai erau motoare vopsite custom. Nu stiu daca toate sunt facute de acelasi artist, dar aratau foarte bine. Mai ales aia cu spartanii :)

Si motocicleta ta are multe lucruri schimbate pe ea. Daca vrei s-o personalizezi si mai si atunci fa-o dupa mintea ta, macar sa fie creatia ta.

 

@ RedRat

 

Din filmulete puse pe Youtube nu isi poate da nimeni cu parerea despre cum suna un motor. Mai ales daca trece si trenul prin zona :) Asa, presupuneri putem face, dar n-are rost.

Da, parca se balbaie un pic motorul, dar poate era rece. Cand e rece e normal sa faca asa. Mie nu mi s-a parut ceva grav.

Da, parca se auzea si un zgomot metalic, dar asta chiar e greu de dat cu parerea de la ce e. Poate sa fie doar o chestie de acustica si de cum a captat microfonul sunetul.

Eu zic sa nu faci nimic la motocicleta deocamdata. Cand incepe sezonul moto, du-o la un mecanic sa ii schimbe uleiul si filtrul de ulei (oricum astea trebuiesc schimbate) si daca tot esti acolo descoase-l un pic - cum i se pare motocicleta, cum i se pare ca merge motorul etc. Sper sa gasesti unul onest care sa nu isi faca singur de lucru daca nu e nevoie. Oricum, la mecanic e cam ca la doctor... daca ii intrebi de "sanatate" sigur or sa-ti gaseasca ceva in neregula :P

Editat de DStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand multam de ponturi si raspunsurile date ...

Consider ca este putin cam neagra .... mod pentru care merge fara doar si poate alb !!! cred ca sunt deschis si la alte culori ... albastru imi place, rosul.... totusi nu incarcat, ci sa dea doar o nota de eleganta.

@ice, ce-mi arati tu in poze arata foarte bine. Tre sa ma gandesc la modele, ceva.. sa vad pe unde gasesc. Daca pretenarii tai vopsesc bine, ma intereseaza. Sunt recomandati si de DStrar, desi pozele vb de la sine ...buna si ideea cu vopsitul langa casa, dar asta daca gasesc ... daca nu, Bucuresti sau chiar la tine, nu-i problema, gasesc eu ceva transport.

@cauciuc cu alb merge super ( am si pe celalalt Dstar de 650, care e alb.... ) iar diferenta de pret nu-i mare. Important e sa gasesc cum vreau sa arate, apoi sa vad daca se potrivesc. Apropo de cauciuc, daca e sa iau, care-i treaba cu DOT -ul??? e legat de anul de productie al anvelopei?

 

Concluzii:

- caut modele de vopsit pe rezervor + aripa spate

- cauciuc talon alb spate ( latimea maxima aveti idee ?), pe fata am cauciuc nou

- eventual schimb inscriptiile de pe rezervor cu altele mai vizibile ( sau renunt definitiv daca vopsesc rezervorul)

- caut o sa noua sau sh, comfortabila la drum lung

- de montat un hypercharger .... daca mai raman bani



Apropo am gasit ceva marker de culoare alba pentru anvelope - /index.php?/topic/689680-marker-alb-cauciucuri-vopsea-scris-anvelope-auto-moto-tuning/

Personal mi se pare tiganie .... ori faci o treaba, ori nu zic eu.

 

Multam de sfaturi si daca mai aveti idei, primesc bucuros :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand multam de ponturi si raspunsurile date ...

Consider ca este putin cam neagra .... mod pentru care merge fara doar si poate alb !!! cred ca sunt deschis si la alte culori ... albastru imi place, rosul.... totusi nu incarcat, ci sa dea doar o nota de eleganta.

@ice, ce-mi arati tu in poze arata foarte bine. Tre sa ma gandesc la modele, ceva.. sa vad pe unde gasesc. Daca pretenarii tai vopsesc bine, ma intereseaza. Sunt recomandati si de DStrar, desi pozele vb de la sine ...buna si ideea cu vopsitul langa casa, dar asta daca gasesc ... daca nu, Bucuresti sau chiar la tine, nu-i problema, gasesc eu ceva transport.

@cauciuc cu alb merge super ( am si pe celalalt Dstar de 650, care e alb.... ) iar diferenta de pret nu-i mare. Important e sa gasesc cum vreau sa arate, apoi sa vad daca se potrivesc. Apropo de cauciuc, daca e sa iau, care-i treaba cu DOT -ul??? e legat de anul de productie al anvelopei?

 

Concluzii:

- caut modele de vopsit pe rezervor + aripa spate

- cauciuc talon alb spate ( latimea maxima aveti idee ?), pe fata am cauciuc nou

- eventual schimb inscriptiile de pe rezervor cu altele mai vizibile ( sau renunt definitiv daca vopsesc rezervorul)

- caut o sa noua sau sh, comfortabila la drum lung

- de montat un hypercharger .... daca mai raman bani

 

Personal mi se pare tiganie .... ori faci o treaba, ori nu zic eu.

 

Multam de sfaturi si daca mai aveti idei, primesc bucuros :thanks:

Poti sa-ti faci mai multe teme si sa alegi. Eu personal acuma o sa vreau sa-mi fac un pinstripe mai incolo, asta-i un dragstar (vstar1100) vopsit pinstripe

sau asa ceva
e tema cu vikingi. @Nemeth_Huni are motorul facut asa.

Da e un pic tiganie treaba aia cu vopsitul anvelopelor, dar eu am facut-o la fosta mea Yamaha Virago 535 - post-25613-0-04829600-1359992415_thumb.jpg

post-25613-0-90635400-1359992335_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ice, cea alb cu negru si negru mat arata bine ... desenul de pe rezervor l=as schimba. Sa gesesc pe cineva care are modele, sau poate genera un desen inainte... colegii tai pot face asa ceva, nu? Ai idee de un cost aproximatoiv, sa-mi pot face un buget?

Apropo, cauciucurile sunt standart pe asta??? Imi plac cele cu talon alb, si niscaiva alb pe rezervor si aripa spate cred ca da bine ... Metzeler am observat ca e cam sigurul producator. Ai idee de latimile maxime ce pot fi montate?

 

si scuze de remarca cu tigania ... :what: ... te tinea vopseaua sau ... ?

mai tre sa fac si un suport rucsac in spate ... ca ma de gand sa ma plimb prin tara ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ice, cea alb cu negru si negru mat arata bine ... desenul de pe rezervor l=as schimba. Sa gesesc pe cineva care are modele, sau poate genera un desen inainte... colegii tai pot face asa ceva, nu? Ai idee de un cost aproximatoiv, sa-mi pot face un buget?

Apropo, cauciucurile sunt standart pe asta??? Imi plac cele cu talon alb, si niscaiva alb pe rezervor si aripa spate cred ca da bine ... Metzeler am observat ca e cam sigurul producator. Ai idee de latimile maxime ce pot fi montate?

 

si scuze de remarca cu tigania ... :what: ... te tinea vopseaua sau ... ?

mai tre sa fac si un suport rucsac in spate ... ca ma de gand sa ma plimb prin tara ....

Nici o problema cu remarca, am incercat si eu sa vad cum iasa. Ideea e ca m-a tinut un sezon dar dupa vreo 2-3 saptamani au aparut fisuri minuscule iar la finalul sezonului deja venea jos vopseaua si arata ca ceva vechi rau de tot, dar interesant in acelasi timp pentru ca avea un look retro.

 

Despre airbrush pot sa-ti zic ca in principiu orice desen se poate face numai sa ai un model sau o idee.

Da se poate face sa fie si mat, depinde ce vrei sa vopsesti (aripi fata spate, rezervor, chiar si jantele). Cu cat e mai mare complexitatea desenului cu atat e mai mare si pretul.

Spre exemplu la mine costul total a fost de 1000 de lei in 2011 primavara (aripa fata,spate, rezervor si casca).

 

Sau la vechiul Virago 535 al meu costul a fost de aproximativ 300-400 de lei in 2010 vopsitul de la:

1. post-25613-0-04967500-1360015556_thumb.jpg

LA

2.post-25613-0-43266500-1360015603_thumb.jpg post-25613-0-01192800-1360015632_thumb.jpg post-25613-0-59886600-1360015649_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici o problema cu remarca, am incercat si eu sa vad cum iasa. Ideea e ca m-a tinut un sezon dar dupa vreo 2-3 saptamani au aparut fisuri minuscule iar la finalul sezonului deja venea jos vopseaua si arata ca ceva vechi rau de tot, dar interesant in acelasi timp pentru ca avea un look retro.

 

Despre airbrush pot sa-ti zic ca in principiu orice desen se poate face numai sa ai un model sau o idee.

Da se poate face sa fie si mat, depinde ce vrei sa vopsesti (aripi fata spate, rezervor, chiar si jantele). Cu cat e mai mare complexitatea desenului cu atat e mai mare si pretul.

Spre exemplu la mine costul total a fost de 1000 de lei in 2011 primavara (aripa fata,spate, rezervor si casca).

 

Sau la vechiul Virago 535 al meu costul a fost de aproximativ 300-400 de lei in 2010 vopsitul de la:

1. attachicon.gifPicture 002.jpg

LA

2.attachicon.gif04062010290.jpg attachicon.gif05062010291.jpg attachicon.gif05062010295.jpg

 

Fain. Si pretul pare in regula. Calitate pare sa fie nr 1 ... caut desenul ce-l doresc pe rezervor si aripa spate .. ceva si pe casca :scratch: . Rezervorul va fi in cu linii in alb si negru mat pe laterale, cu desen pe mijloc, tot alb, ca si cel din filmuletul pus de tine.Poate adaug ceva nuante de gri sau argintiu. Cum imi vine ideea vad cum fac sa trimit ... nu prea ma pricep la desen ... tre sa beu bine si apoi is in stare de orice :crack:

La jenti nu stiam ca se poate ... prinde bine vopseaua pe ele??? gandesc, calculez, desenez si apelez apoi.

Multam si sa auzim de bine!!! iar de-ti mai vin idei... posteaza-le aci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain. Si pretul pare in regula. Calitate pare sa fie nr 1 ... caut desenul ce-l doresc pe rezervor si aripa spate .. ceva si pe casca :scratch: . Rezervorul va fi in cu linii in alb si negru mat pe laterale, cu desen pe mijloc, tot alb, ca si cel din filmuletul pus de tine.Poate adaug ceva nuante de gri sau argintiu. Cum imi vine ideea vad cum fac sa trimit ... nu prea ma pricep la desen ... tre sa beu bine si apoi is in stare de orice :crack:

La jenti nu stiam ca se poate ... prinde bine vopseaua pe ele??? gandesc, calculez, desenez si apelez apoi.

Multam si sa auzim de bine!!! iar de-ti mai vin idei... posteaza-le aci !

Ahoi!

Apoi calitatea o facem cat putem de ok. Cel care lucreaza la cote maxime si aproape perfectionist e @Zoliart e prieten cu mine, el baga pe multi in buzunar cand vine vorba de airbrush Noi pe langa el suntem mici copii, dar pretul e altul. Adevarul e ca ce e al lui e al lui si tot respectul pentru el!

Pai iti faci o idee clar ce vrei pe rezervor, ce vrei pe aripi, pe casca eventual le pui intr-un colet bine amblat si le trimiti si rezolvam numai sa vorbesc cu baietii. Nu de alta dar unii lucreaza si vopsitul e doar o pasiune care se face in timpul liber. Mai pe romaneste facem ce si cum avem timp si bani.

Ne auzim si nu te grabi in a lua decizii, fa-ti mai multe idei si punele pe o hartie ca sa stii cam ce ai vrea.

Numai bine si sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. As vrea o parere de la posesorii de Dragstar. Se face ca imi doresc o mobra de genul asta si am si gasit, iar din dorinta de a fi a mea si neavand bani la momentul respectiv, am dat o arvuna mica. Acum, cu riscul de a pierde arvuna in caz ca imi spuneti motive care sa ma faca sa ma razgandesc, va intreb: merita mobra asta? E xvs650, an 1998, aprox 32000 km pe ceas, arata si suna foarte bine (in afara de cateva urme vizibile datorita trecerii tipului). A ramas pretul de 2600 euro. Atasez si cateva imagini.

post-55322-0-06412400-1360446719_thumb.jpg

post-55322-0-40457900-1360446771_thumb.jpg

post-55322-0-94957800-1360446815_thumb.jpg

post-55322-0-79948300-1360446852_thumb.jpg

post-55322-0-75384000-1360446899_thumb.jpg

post-55322-0-56950500-1360446916_thumb.jpg

post-55322-0-00006800-1360446928_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. As vrea o parere de la posesorii de Dragstar. Se face ca imi doresc o mobra de genul asta si am si gasit, iar din dorinta de a fi a mea si neavand bani la momentul respectiv, am dat o arvuna mica. Acum, cu riscul de a pierde arvuna in caz ca imi spuneti motive care sa ma faca sa ma razgandesc, va intreb: merita mobra asta? E xvs650, an 1998, aprox 32000 km pe ceas, arata si suna foarte bine (in afara de cateva urme vizibile datorita trecerii tipului). A ramas pretul de 2600 euro. Atasez si cateva imagini.

Din punct de vedere estetic, merita. Stopul si semnalizarile custom, saua modificata, ghidonul, ornamentul de pe aripa, aerografiatul, toate te-ar fi costat bani buni daca ai fi cumparat un motor standard. Plus coburii cu suporti si gentuta de pe furca... Trebuie vazuta si latura tehnica, scurgeri de ulei, zgomote suspecte, sunt post-uri care detaliaza tot ce-ar trebui verificat, da-i un scroll.

In rest, hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. As vrea o parere de la posesorii de Dragstar. Se face ca imi doresc o mobra de genul asta si am si gasit, iar din dorinta de a fi a mea si neavand bani la momentul respectiv, am dat o arvuna mica. Acum, cu riscul de a pierde arvuna in caz ca imi spuneti motive care sa ma faca sa ma razgandesc, va intreb: merita mobra asta? E xvs650, an 1998, aprox 32000 km pe ceas, arata si suna foarte bine (in afara de cateva urme vizibile datorita trecerii tipului). A ramas pretul de 2600 euro. Atasez si cateva imagini.

De acord cu @stcimponeriu.

Iti recomand si eu sa citesti posturile anterioare @alin_zbr. Oricum din poze arata chiar foarte bine si are una alta pe el care costa cate ceva.

Poti face o comparatie cu alte motoare dragstar pe www.bikeshop.ro si vezi diferentele intre mai multe modele dragstar de 650cc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. As vrea o parere de la posesorii de Dragstar. Se face ca imi doresc o mobra de genul asta si am si gasit, iar din dorinta de a fi a mea si neavand bani la momentul respectiv, am dat o arvuna mica. Acum, cu riscul de a pierde arvuna in caz ca imi spuneti motive care sa ma faca sa ma razgandesc, va intreb: merita mobra asta? E xvs650, an 1998, aprox 32000 km pe ceas, arata si suna foarte bine (in afara de cateva urme vizibile datorita trecerii tipului). A ramas pretul de 2600 euro. Atasez si cateva imagini.

Mda ... arata ok. Eu am asemanator din '99 si e super piesa mobra asta. Vezi de partea tehnica. Dotari sunt la ea carca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...