Sari la conținut

Cumpar motor enduro 125-250


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...

atunci hai sal schimbam....am si eu o motoreta am luato pt nevastamea care vrea sa guste din pasiunea asta de offroad dar e cu motorul praf si trebuie schimbat ce ziceti sa i caut unul la schimb in 4 timpi sau il las cel de 2 timpi???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu pe cineva care vinde o motocicleta (nu stiu ce marca), dar a venit la mine sa ii schimb discurile de ambreiaj si am vazut ca pe cartere scria "motori minarelli". Era super distractiva, 5 viteze, motorul parea de 125 dupa putere si vroia doar 30 milioane pe toata trotineta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu pe cineva care vinde o motocicleta (nu stiu ce marca), dar a venit la mine sa ii schimb discurile de ambreiaj si am vazut ca pe cartere scria "motori minarelli". Era super distractiva, 5 viteze, motorul parea de 125 dupa putere si vroia doar 30 milioane pe toata trotineta

Unde? 4T?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut. Imi primul rand,vreau sa imi cer scuze ca am uitat de topic dar s-a rezolvat..apoi,nu cautam motor ( ca toata motocicleta ! vroiam doar motorul sa il pun pe un cadru care avea motorul de 80 :D ) Scuzati ca am uitat sa anunt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...