Sari la conținut

Sambata 27.09 "Minunea de la Adancata"


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Cum in curand incepem sa numaram ultimele weekenduri calduroase din an, vreau sa mai invart rotile ca mai am asigurare, plus ca trebuie vazuta "Minunea de la Adancata" :)

 

Cum dimineata e frig iar acolo sunt doar antrenamente free-practice nu e mare graba, as zice sa asteptam sa creasca un pic temperatura in termometre.

 

Asadar cine are chef eu zic adunare la Agip Colentina la un 10,30 cu plecare la 11,00, cascat gura pe acolo vreo 2 ore si apoi inapoi.

 

Interes?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum in curand incepem sa numaram ultimele weekenduri calduroase din an, vreau sa mai invart rotile ca mai am asigurare, plus ca trebuie vazuta "Minunea de la Adancata" :)

 

Cum dimineata e frig iar acolo sunt doar antrenamente free-practice nu e mare graba, as zice sa asteptam sa creasca un pic temperatura in termometre.

 

Asadar cine are chef eu zic adunare la Agip Colentina la un 10,30 cu plecare la 11,00, cascat gura pe acolo vreo 2 ore si apoi inapoi.

 

Interes?

primesc si ATEI??? as veni sa iau si eu anafura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru doritori se pune la dispozitie linia de autocare BUCURESTI-ADANCATA....

ajungeti mai repede si mai comod decat cu motoarele

 

biletele de acces sunt pe 3 categorii

 

DE DUPA GARD

CU INTRARE IN NOROI

CU BETON LA GLEZNA

 

nu mai multi de 60 dupa se face licitatie cu strigare .....in plic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai,hai,bashti de aici cu prostioarele! E bine ca se face, o sa vedem noi cum stam cu dependintele si criticam dupa aia, intai sa vedem!

 

Nu lungesc traseul, nu ma dau. Oricum cei care voiau sa se dea cam trebuia sa se inscrie pana acum....parca asa mergea vorba.

 

Ianachim, cand e gata si o sa aiba tot ce trebuie te provocam sa ne arati cum mergi pe acolo! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai,hai,bashti de aici cu prostioarele! E bine ca se face, o sa vedem noi cum stam cu dependintele si criticam dupa aia, intai sa vedem!

 

Nu lungesc traseul, nu ma dau. Oricum cei care voiau sa se dea cam trebuia sa se inscrie pana acum....parca asa mergea vorba.

 

Ianachim, cand e gata si o sa aiba tot ce trebuie te provocam sa ne arati cum mergi pe acolo! :))

 

Ne intoarcem pana in calificarile la Motogp?

Sau poate ramanem undeva sa le vedem (amckart)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai,hai,bashti de aici cu prostioarele! E bine ca se face, o sa vedem noi cum stam cu dependintele si criticam dupa aia, intai sa vedem!

 

Nu lungesc traseul, nu ma dau. Oricum cei care voiau sa se dea cam trebuia sa se inscrie pana acum....parca asa mergea vorba.

 

Ianachim, cand e gata si o sa aiba tot ce trebuie te provocam sa ne arati cum mergi pe acolo! :))

chiar sunt putin curios, binenteles daca se baga senor. Poate ajung si eu duminica, sa vedem la ce ora ma trezesc dupa evenimentu de sambata seara(pe la Amara :alcy:) si daca am chef sau nu sa stau si la ciorba de potroace ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai scurt, mai frumos si mai bun drumul, daca veniti de la Bucuresti, este urmatorul : Buc, Coserenii si stanga imediat dupa podul peste ialomita (dar nu e permis sa virezi acolo, se poate intoarce putin mai in fata dupa ce se termina linia continua) spre Moldoveni, Adancata (evitati Barbulesti....) pe 201A...parerea mea :alcy:

Editat de Unchiu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

chiar sunt putin curios, binenteles daca se baga senor. Poate ajung si eu duminica, sa vedem la ce ora ma trezesc dupa evenimentu de sambata seara(pe la Amara :alcy:) si daca am chef sau nu sa stau si la ciorba de potroace ...

 

nu stiu ce anvelope si ce presiune sa bag.....

nu am casca cu inchidere DD

nu am costum de piele

nu am slideuri" tocite''' pe circuit

nu am cisme

 

etc etc

 

da ne putem DISTRA pana acolo...ultimul ajuns la boxe cu plecare de la universitate da berea!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...