Sari la conținut

Sambata 27.09 "Minunea de la Adancata"


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Interesant, poate mergem pe acolo daca zici ca e virajat prin paduri!:)

» Post actualizat in 25 Sep 2014 19:35

.....

 

da ne putem DISTRA pana acolo...ultimul ajuns la boxe cu plecare de la universitate da berea!!!!!

Bere? Speri tu ca va veni un intreprinzator cu o tarabutza ceva?

 

Eu zic ca e bine sa mergeti, va faceti o idee cam ce inseamna de fapt sa mergi tare!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati sa evitati drumul prin Stefanesti - Dridu - Adancata. Sunteti obligati sa o luati pe camp sau sa va intoarceti din drum, podul la Dridu este inchis, cel putin asa era pe 07.09

 

post-40923-0-49815500-1411673632_thumb.jpg

 

Recomand sa o luati pe Urziceni (la intersectia cu Urziceniul la dreapta intrati in oras - intainte Buzaul si voi faceti stanga spre Barbulesti, iar pe urma tineti drumul pana la Adancata ). Barbulestiul este o localitate plina de oameni mai inchiși la culoare, dar sunt inofensivi :D

 

Aveti grija la intersectie cand faceti stanga spre Barbulesti-Adancata sunt aproape mereu cate un echipaj de politie care sta la panda... daca sunteti in regula opriti, daca nu... va descurcati voi :).

 

Drum bun si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum arata vremea in dimineata asta,mare noroc sa avem sa ajungem macar pana la Agip:-). Insa cel ce nu incearca,nu reuseste in viata...sau cel ce nu incearca sta acasa la caldurica,fara a se expune la riscuri:-):-). Vom vedea mai spre amiaza cum sta vremea,insa drumul musai/obligatoriu trebuie sa fie pe asfalt cat mai mult pentru a evita eventualele impotmoliri:-)

 

Cheers dintr-un metrou in care una de langa mine e racita moarta,dar e dragutica foc!

 

Alexandru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu pe varianta asta (vezi poza), dar nu stiu sigur daca vin cu motorul sau masina (frigul va decide). Ar mai fi doritori pe traseul asta....?

Am mers pe drumul asta acum vreo 2 luni, e super ok. Te anunt mai pe seara daca bag sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers pe drumul asta acum vreo 2 luni, e super ok. Te anunt mai pe seara daca bag sau nu.

Nici eu nu stiu 100% daca merg. La mine hotararea va fi maine dupa 12. (P.S. mi-e un pic cam teama de tine : little kriminal, bautura, droguri....io zic sa o iei tu inainte ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, sunt inofensiv, alea sunt scrise ca sa dau bine la fete :P(stii cum le plac fetelor baietii rai). Io o iau, dar trebuie sa tii pasu' :P.

Da "bine" la fetele rele. Astea mai normale la cap, dau bir cu fugitii :)))

N-avea tu grija sa tin eu pasu' ....au mai inghitit si altii fumul de la esapamentul meu, lol. Indemnul meu de "ia-o inainte" se traducea in "ne vedem acolo". Wink

Editat de beware !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai. Eu am glumit, si cu una si cu alta. Plus ca-mi place mirosul de fum.

Si mie oricum nu-mi place sa merg tare, am cauciucuri noi si nu ma iau la intrecere cu o fata. :)))))) Asta ca sa sune barbateste! :D (Tot ce e scris pe randul asta este o gluma :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea cica ar fi buna maine, insa "ne mintim ca la meteo".

Cred ca daca maine e frumos, va fi ultimul weekend cand mai putem sa invartim roata. Dupa, doar aia foarte indrazneti se vor mai da :-)

 

...sau aia care mai au asigurarea valabila. A mea expira sapt viitoare :(

» Post actualizat in 26 Sep 2014 11:34

nu ma iau la intrecere cu o fata. :)))))) Asta ca sa sune barbateste!

 

De ce? De teama sa nu te intreaca? ;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma pe ce traseu mergem, unde ne adunam, ca vad acum vreo 2-3 variante de traseu, 2 locuri de intalnire...

Ne cerem scuze, am profitat de topicul lui Niko, nefiind siguri de plan nu avea rost sa deschidem un alt topic.

 

De ce? De teama sa nu te intreaca?

Busteeeeeeeeed! :P nu, de frica sa nu patim ceva :))) glumesc din nou :D

 

pai da, acu mergem sa vedem care sunt cele mai bune locuri...

asa pe 5, cand ceilalti 2990 o sa intrebe carutasii cum se ajunge la circuit, noi o sa fim deja la a doua punga de seminte

Cine stie, cunoaste!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai strange cineva la agip colentina dupa cum a fost vorba in primul post? :o

Pai da, de ce nu? Eu asa inteleg, ca acolo ne vom strange. Deci maine voi fi acolo. Ora sa o mai confirmam si vremea sa tina cu noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRADATORIIII!!!! :crack:

 

 

Luati-o pe unde vreti, dar la intoarcere mergem impreuna sa va arat eu cum miros tobele mele a ulei,ca m-ati enervat!:D Doar ca o sa trebuiasca sa le mirositi in parcare ca daca am apucat sa ii dau a I-a nu ne mai vedem pana la destinatie!He,he! :)

 

Eu raman cum am zis initial, Agip Colentina, doar ca vin pe la 11, la 11,15 am plecat, daca nu e ud pe jos sau daca ploua. Temperaturile se anunta nasoale,asa ca as mai trage de timp un pic pentru inca un grad in termometre.


» Post actualizat in 26 Sep 2014 17:17

O sa merg si eu, dar cu masina...niko...ne vedem acolo

Dap...ne vedem pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...