Sari la conținut

Nu faceti scoala cu Cristian Bratovici


Tudor Grigoriu
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Ati reusit pana la urma sa dati de Bratovici? Nici mie nu-mi mai raspunde la telefon de vreo 2 saptamani. Inca n-am avut timp sa trec pe la poligon.

 

O zi buna!

Din pacate nu.Eu tot astept sa luam o hotarare impreuna.Altfel ne abureste pe rand si nu rezolvam nimic.Ii facem o vizita surpriza si discutam hotarat cu el iar dupa ne ocupam cu reclamatii.

 

 

Probabil o sa iti raspunda Alexandru si o sa te anunte ca incepeti la primavara dupa ce iti expira medicalul ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 178
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti , v-ati gandit vreo clipa ca poate inca nu sunteti pregatiti pentru examen ? Intreb , nu dau cu parul .

 

Da, tocmai de aceea ma chinui de 2 saptamani sa il sun, ca sa programez sedinte. Daca ai lua in calcul ca puteam sa fac zilnic, in doua saptamani, am pierdut 10 sedinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ultimul ragnet in materie de calculatoare.Nunumai ca poti sa vezi si sa auzi da poti sa si mirosi.

Îți recomand să instalezi urgent "Vocabular 2.0", văd că ai avut doar o versiune trial care acum face mai mult rău decît bine. (vezi "ragnet" în loc de "racnet")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai oamenii au si zis ca asta vor... dar daca omul se ascunde cu saptamanile/lunile, cu cine vrei sa poarte discutia aia fata in fata? :))

Cred ca e suficient de clar, atunci cand o tot da cotita si amana oamenii cu lunile, ca discutiile sunt inutile si nimic bun nu se va intampla. Indiferent de motive, asa nu se face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi avînd și omul niște necazuri. Părerea mea este să-i dați răgaz, oricum vine iarna și nu mai dați de permis acum. Lăsați, o să vedeți că la primăvară, cînd dă ghiocelul și păsărelele încep să ciripească vioi sub soarele blînd de primăvară veți privi toată tărășenia asta cu alți ochi, poate veți găsi chiar forța lăuntrică de a mai plăti o dată cei 1800 RON, așa, să fie acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi avînd și omul niște necazuri. Părerea mea este să-i dați răgaz, oricum vine iarna și nu mai dați de permis acum. Lăsați, o să vedeți că la primăvară, cînd dă ghiocelul și păsărelele încep să ciripească vioi sub soarele blînd de primăvară veți privi toată tărășenia asta cu alți ochi, poate veți găsi chiar forța lăuntrică de a mai plăti o dată cei 1800 RON, așa, să fie acolo...

 

Da, si oricum scoala expira... contract nu e... probabil nici autorizat rar nu mai e... noi sa fim sanatosi :))

Glumesc, nu fac misto, chiar imi pare rau de cei patiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Repet , nu incerc sa ii gasesc justificari lui Cristian Bratovici , doar spun ca discutiile fata in fata sunt cele mai corecte . Incercati sa il gasiti si sa vorbiti cu el .

Ba exact asta faci. Omul se poate schimba, din diverse motive. Cand ajunge sa-ti ia banii (fara contract, fara chitanta, etc.) si sa se faca ca ploua sau sa-si inchida orice mijloc de comunicare, incepe sa sune a inselaciune.

Si eu am facut scoala cu Bratovici, dar a fost ok, desi si atunci avea unele tendinte sa se dea lovit (cu iesirile in trafic, de exemplu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

M-a sunat ieri si mi-a zis ca ar avea ceva probleme de sanatate si ca ar fi incheiat si colaborarea cu Bomba. A ramas sa ne auzim azi sa programam ce mai e de programat si sa dau examenul pana se incheie sezonul.

 

Va tin la curent.

 

O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca totusi e de gasit . Sunt sigur ca nu e vorba de rea intentie ...

Cand am facut eu scoala , era considerat cel mai bun instructor din Bucuresti si in consecinta scoala lui era cea mai scumpa .

Credeam ca e doar marketing , dar am invatat multe lucruri bune si mi-a placut metoda lui . Am considerat ca a meritat banii.

Facea echipa buna cu Bomba, si cel putin in cazul meu si al altor amici care au facut cu el , lucrurile au mers foarte bine .

Nici mie nu imi raspundea la telefon de fiecare data, dar pe ansamblu nu s-a dat lovit...

Editat de RobertAmbrozie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahahaha, Romania e tara unde s-a intalnit hotzu cu prostu'. Sanatosi sa fim.

Ma viata asta e pretioasa si destul de scurta.Cand esti bolnav nu incepi sa dai tepe ca te vede dracu al de sus si te cheama mai repede la socoteala ! Daca ne spunea ca e bolnav faceam un thread special si strangeam bani pentru om sa il punem pe picioare.Comunitatea moto cred ca e foarte deschisa in privinta asta.Totusi mie imi place mai mult zicala cu ''hotu si prostu'' ,mai ales pe meleagurile noastre. Seara buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma viata asta e pretioasa si destul de scurta.Cand esti bolnav nu incepi sa dai tepe ca te vede dracu al de sus si te cheama mai repede la socoteala ! Daca ne spunea ca e bolnav faceam un thread special si strangeam bani pentru om sa il punem pe picioare.Comunitatea moto cred ca e foarte deschisa in privinta asta.Totusi mie imi place mai mult zicala cu ''hotu si prostu'' ,mai ales pe meleagurile noastre. Seara buna !

Ba, nu mai judecati asa aspru'. Nu stii ce probleme are omu'. Tu daca ai fi bolnav nasol, te-ar durea in basca de banii unora ? Hai sa fim seriosi si sa asteptam sa vedem cum evolueaza situatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu il cunosc dar [...] mie imi miroase a tzeapa romaneasca.

Ai facut scoala moto? Unde? Cand? Cu cine?

Dupa ce raspunzi la astea iti explic de ce s-ar putea sa ai probleme cu simtul olfactiv.

 

Le-am fi recunoscatori colegilor care nu dadeau de Bratovici daca ne anunta si pe nopi in caz ca se rezolva cumva situatia sau, daca nu, cum evolueaza ea. Ca e usor sa tipam cand ne simtim inselati si sa tacem cand lucrurile se repara.

Asta doar asa, de dragul de a avea o imagine completa asupra scolii lui Bratovici.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit din nou ieri cu el (dupa cum spuneam mai sus am vorbit si alaltaieri) si am programat sedinta pentru azi, urmand ca azi sa le programam si pe restul cate or mai fi.

 

Dupa ce ma intorc de la poligon va tin la curent cu ce am discutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...