Sari la conținut

Accident Barbu Vacarescu, 16.10.2014


pestritu
 Share

Postări Recomandate

acum am oprit si eu, cica motoristul are "mainile rupte"in rest e ok.

 

tzarusul de GL arogant si tare'n gura, am senzatia ca nevasta-sa a fost la volan.

 

din ce povesteau cei de la fata locului, colegul o ardea pe linia de tramvai, iar tzarusul i-a intors in fata.

 

 

sanatate colegului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moral vina e 50/50 daca motociclistul mergea pe linia de tramvai, legal a soferulu ca nu s-a asigurat. Acum pe bune, cati se asigura si din spate daca esti pe B2 si faci stanga peste liniile de tramvai? Pentru mine e o placere sa crosetez printre masini, macar acolo stiu la ce sa ma astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am oprit si eu, cica motoristul are "mainile rupte"in rest e ok.

 

tzarusul de GL arogant si tare'n gura, am senzatia ca nevasta-sa a fost la volan.

 

din ce povesteau cei de la fata locului, colegul o ardea pe linia de tramvai, iar tzarusul i-a intors in fata.

 

 

sanatate colegului

Prin alte tari la faze dinastea cu arogante si tare in gura te baga 24 de ore la racoare sa iti revii, indiferent din vina cui e treaba.

Din ce vad eu acolo omu sau cine conducea i-a intors in fata, fiind pe sens diferit fata de motociclist, altfel nu imi explic pozitiia vehiculelor, iar daca era pe contrasens, putea sa si pluteasca, doar chior sa fii sa nu il vezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moral vina e 50/50 daca motociclistul mergea pe linia de tramvai, legal a soferulu ca nu s-a asigurat. Acum pe bune, cati se asigura si din spate daca esti pe B2 si faci stanga peste liniile de tramvai? Pentru mine e o placere sa crosetez printre masini, macar acolo stiu la ce sa ma astept.

Asa a facut si Lucescu...si a batut "palma" cu tramvaiul. ;)

Ai grija cand crosetezi ciorapul...sa nu-ti intre andreaua in ochi

P.S. Sanatate tavalitului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto sa te crezi invincibil si sa depasesti pe linia de tramvai, cu ochii in alta parte decit la micile amanunte cum a fost galateanul . Daca mobristul nu a vazut la timp masina, nu i-a ramas decit sa intre in ea.La ce-i mai serveste acum ca era sa moara cu dreptatea in brate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum pe bune, cati se asigura si din spate daca esti pe B2 si faci stanga peste liniile de tramvai?

pai cam toti ar trebui sa se asigure. nu de alta, dar sa nu apara o chestie din aia mica, de exemplu..........tramvaiul.

sa inteleg ca nici tu nu te asiguri cand esti pe banda 2 si faci stanga peste linia de tramvai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto sa te crezi invincibil si sa depasesti pe linia de tramvai, cu ochii in alta parte decit la micile amanunte cum a fost galateanul . Daca mobristul nu a vazut la timp masina, nu i-a ramas decit sa intre in ea.La ce-i mai serveste acum ca era sa moara cu dreptatea in brate?

:ok:, bine zis.

 

Sanatate colegului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti in viata insa recuperarea va fi lunga si grea atat la motocicleta cat si a ta, nervi de otel si operatii reusite iti doresc. Eu am o mana operata din cauza unui accindent produs in 6.07.2014 si inca ma doare mana la orice miscare mai complexa. Cu motocicleta la fel , si ea a suferit fracturi le-am operat si pe ale ei dar tot asa nu mai este nici ea fata mare , carenele nu se mai pupa cum se pupau ele , dar na am dat o tura cu ea . Sanatate multa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt în viata. Fracturi multe. Cap, coloană ok

 

 

Sanatate si recuperare usoara.

 

A luat cineva mobra de acolo ? Te intreb pentru ca stau in zona la curte.

 

 

 

Bafta.

Editat de memyselfandI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...